Majka w ogrodzie

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Moje smagliczki jakieś takie wymiętolone po zimie... nie wiem co z nich będzie, bo wyglądają nieciekawie... ;:219
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
ewka36jj
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3666
Od: 10 cze 2012, o 18:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Zdecydowanie popieram Jadzię, jeden porządny obiadek mniej, zamiast rolad można zrobić pierogi , forsa w kieszeni zostanie i na kolejne roślinki się znajdzie. A tak człowiek choćby chciał i miał parę złotych, to jak miejsca w ogrodzie brak, to nic nie wymysli. Tak więc ciesz się Kobietko, że masz jeszcze sporo miejsca, wkrótce pewnie Ci go zabraknie, no chyba, że przestaniesz odwiedzać Forum, czego ani Tobie ani sobie nie życzę! Bywaj z nami jak najczęściej! ;:162
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Maja wiosna na całego u Ciebie :) super teraz tylko więcej ;:3 i wszystko ruszy na całego :)
slimak900
200p
200p
Posty: 458
Od: 27 lut 2013, o 12:25
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Witajcie ;:138 ;:138 ;:138
Słonka brak ale już korci by coś zrobić w ogrodzie i przyznaje się trochę pogrzebałam w ziemi czy tulipany są ale cześć zjadły nornice same dziury :evil: :evil: :evil: :evil: a część już sama nosy wystawiła :heja a co do miejsca może faktycznie teraz go sporo a za 10 lat bedę narzekać że nie mam gdzie już dosadzić kolejnych nowości

Obrazek

Obrazek
omieg już się zieleni
Obrazek
apus jak dobrze kojarzę to smagliczka zawsze taka wymięta po zimie a później ładnie kwitnie
Obrazek
ciemiernik
Obrazek
Awatar użytkownika
bejsonki84
200p
200p
Posty: 327
Od: 7 maja 2014, o 11:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Jakaś seksi nóżka się na zdjęcie załapała ;:306 . Ja też nigdy sama po ogrodzie nie chodzę, towarzystwo zawsze się koło mnie kręci :D
Pozdrawiam Werka
Po­cie­szam się myślą, że zwierzęta ni­jakiej świado­mości nie mają, bo byłoby jeszcze więcej zroz­paczo­nych is­tot na świecie.
Wisława Szymborska
Awatar użytkownika
ewka36jj
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3666
Od: 10 cze 2012, o 18:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Mój psiak też nie pozwala mi na samotne przebywanie na ogródku, gdzie ja tak i on. Nie ma mowy też o tym, by sam został na ogrodzie, przebywa na nim tylko wtedy, gdy mnie widzi.
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Maju, też mi się właśnie wydawało, że ona taka niezbyt atrakcyjna, w kwietniu będę dosiewać smagliczki, bo starą muszę usunąć, albo przytnę ją po kwitnieniu nisko, może odbije. Jest już mocno wyrośnięta i dołem badyle bez liściowe.
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Maju, już niedługo będziemy podziwiały tegoroczne tulipany, doczekać się nie mogę ;:65
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
Anastazja80
500p
500p
Posty: 768
Od: 20 mar 2014, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kobyłka

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Majka nie wiem czy odpowiedź na pytanie o lilie doszła bo wyświetla mi się ''do wysłania'' mimo że już wysłałam.
Odpowiem tutaj - lilie zamawiałam w Benexie - drugi raz, w zeszłym roku trafiła mi się pomylona, zamiast Fangio wyrosła Salmon Flavor, ale cebule były w porządku.
Pozdrawiam
Joanna Anastazja
slimak900
200p
200p
Posty: 458
Od: 27 lut 2013, o 12:25
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Ta seksi nóżka to mojego kota który chodzi za mną wszędzie ;:65 ;:65 ;:65 Ja chyba swoją smagliczkę też przytnę po kwitnieniu co będzie to będzie zwłaszcza że mam kilka młodych sadzoneczek które same się wysiały :tan :tan :tan Tulipanów też nie mogę się doczekać ale sporo mi nornice pożarły ;:124 ;:124 ;:124
Anastazja80- lilie dziś zamówiłam i trochę się rozszalałam ;:162 ;:162 ;:162
Obrazek

krokusiki ładnie pachną szkoda że trzeba klękać by powąchać hehe
Obrazek

tu odmiana mniejsza i jaśniejsza
Obrazek
Awatar użytkownika
nemezja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2237
Od: 18 kwie 2007, o 10:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Czego się nie robi gdy człowiek spragniony wiosny, nawet klęka :;230 . Maju strasznie jestem ciekawa odmiany różny, którą pokazujesz przy poście o dzieleniu smagliczki na poprzedniej stronie. Widac zdrowa, gruba i gęsta. Pewnie masz gdzieś w wątku zdjęcia z sezonu, poszukam:). Pozdrawiam

Edit
P.S. Oczywiscie, że jest i to na pierwszej stronie, tak to jest jak zaczyna się od końca :P
Awatar użytkownika
nemezja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2237
Od: 18 kwie 2007, o 10:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Z petuniami siejkami niesamowite. Po prostu rewelacja. Dam im szansę w tym roku. Tzn ja też je często sadzę, ale co parę dni usuwam przekwitłe kwiaty by nie marnowała sił na nasiona a szła w nowe kwiaty. A tu musze widzę dać im szansę się rozsiać:). Masz naprawdę piękny ogród. jak z tymi różami piennymi Ci idzie. Miałam swego czasu, ale poprzemarzały mimo osłon. Kusi mnie w tym roku na jakieś 2.
Awatar użytkownika
ewka36jj
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3666
Od: 10 cze 2012, o 18:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Porównuję nasze krokusy, moje ciągle jeszcze w pączkach. Skąd wytrzasnęłaś słońce? Jego brak nad Poznaniem powoduje chyba to, że nie chcą się rozwijać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”