U mnie

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
Foxowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4804
Od: 11 kwie 2017, o 06:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Krk/BB

Re: U mnie

Post »

Te zdjęcia w półmroku biją jakąś magią, wygląda to jak droga alejką brzozową do zaczarowanego dworku.
Awatar użytkownika
Madziagos
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 4351
Od: 10 kwie 2012, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Sobącz/Kaszuby

Re: U mnie

Post »

Hej, wpadam z rewizytą, podoba mi się u Ciebie, lubię ogrody z dużymi drzewami.
Ciekawa jestem efektów z kwietną łąką pod brzozami, z doświadczenia wiem, że z uwagi na płytki, talerzowy system korzeniowy, pod koronami tych drzew warunki są raczej trudne dla jakichkolwiek roślin.
Ale nic to, może się uda. Jeżeli trawa tam rosła, to i kwietna łąką powinna dać sobie radę.
Z pozdrowieniami, Magda
Moje wątki Moje drogi... Aktualny
Clio1
50p
50p
Posty: 86
Od: 20 kwie 2021, o 19:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: U mnie

Post »

Foxwa, alejka brzozowa jest naprawdę magiczna. Cuda się tutaj dzieją.

Majowo...
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


- N 02 maja 2021 12:42 -
Madziagos, mam nadzieję, że mój trud się opłaci i jednak ta kwietna łąka wypali. Od dawna mi się marzyła. Już widzę jak pszczoły się na kwiatach uwijają.
U mnie... Sylwia
Awatar użytkownika
Foxowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4804
Od: 11 kwie 2017, o 06:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Krk/BB

Re: U mnie

Post »

Dzicz naturalnie piękna.

Czy zielistki w donicach już szostawiasz na noce? Mam tez zamiar ale trochę się boję bo pogoda rózna. Chyba że to nie one.
Clio1
50p
50p
Posty: 86
Od: 20 kwie 2021, o 19:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: U mnie

Post »

To zielistka. Zostawiam, nie mam gdzie ich trzymać w domu. Przetrwały zimę w jednej doniczce, ale musiałam je już na taras wystawić. A trzech dużych donic nie przechowamy. Trudno, niech się dzieje wola nieba. Sprawdzałam pogodę i niby poniżej 0 ma nie być. Ryzyk fizyk, jak to się mówi. A co do dziczy... moi sąsiedzi sądzą krzewy i mini drzewka w betonowych donicach i korytkach. Jak patrzę na te biedne drzewka to mi ich żal. Smutne są w tych betonach. Moje za to bujają i za to je lubię. Nieposłuszeństwo naturalne i dzikie.
U mnie... Sylwia
jagusia111

Re: U mnie

Post »

Zawitałam, przycupnę, poprzyglądam się :wit . Mogę spytać z jakiego rejonu Polski jesteś, że już tak wszystko ładnie kwitnie. Czyżby zachodnie rejony?
Clio1
50p
50p
Posty: 86
Od: 20 kwie 2021, o 19:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: U mnie

Post »

Północne rubieże śląskiego. Witaj Jagusiu u mnie serdecznie. Zapraszam i cieszę się na Twoje odwiedziny w moim ogrodzie.
U mnie... Sylwia
Awatar użytkownika
ewita44
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1771
Od: 11 maja 2018, o 19:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: U mnie

Post »

Clio1
Byłam w pobliżu i przyszłam zobaczyć Twoje włości.
Alejka brzozowa śliczna. Rabatka kamienna cudna, lubię kamienie w ogrodzie. ;:173
Serduszka biała już Ci kwitnie, u mnie różowa dopiero w pączkach. Psina urocza.
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: U mnie

Post »

Witaj Clio przyszłam do Ciebie z rewizytą ;:108 Może zechciałabyś się nam przedstawić nie wiemy jak masz na imię .Ogród cudny a najbardziej jestem ciekawa tej kwietnej łączki .Będziesz miała tylu miłych fruwających gości .Psica chyba z rodziny Beagle też mieliśmy Sisi ,ale niestety odeszła po 10 latach .Oj ma miejsca na swawole sporo ;:333 Zdróweczka życzę ;:196
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16647
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: U mnie

Post »

Clio, przyszłam z rewizytą i już wiem, że będę często zaglądała, bo kocham brzozy, których na mojej maleńkiej działeczce mieć nie mogę. ;:108 W dzieciństwie bardzo dużo czasu spędzałam w lasku brzozowym mojego dziadka, a gdy wyjeżdżamy do lasu w okresie grzybowym, przytulam się do każdej spotkanej brzozy. One mają zbawienne działanie dla mojego organizmu. ;:333
Napisałaś, że masz mało miejsca, ale nie jest tak źle, ;:185 bo widzę różnorodne roślinki, ładne kamienne rabatki, drzewa owocowe, kwitnące donice ;:215 i piesa, który jedynie mordkę pokazał. ;:138
Też mieliśmy pieska. Niejednego już, ale gdy ostatni odszedł za tęczowy most, postanowiliśmy zostać już tylko z kotką. ;:108 Kolejne odejście kochanego zwierzaczka znacznie odbiło się na psychice zarówno M i mojej, a że jesteśmy już dość wiekowi, dodatkowo M schorowany, mieszkamy w bloku, nie chcemy ryzykować opieki nad zwierzakiem, którego np. nie miałby kto na siusiu wyprowadzić.
Ale się rozpisałam! ;:111
Chcę Cię jeszcze prosić o podanie swego imienia, ;:180 by łatwiej było nam się komunikować, ponieważ zwracamy się do siebie po imieniu.
Pozdrawiam cieplutko. ;:167 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
jarha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2622
Od: 17 lip 2014, o 23:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: skraj Jury Krakowsko-Częstchowskiej

Re: U mnie

Post »

I ja przyszłam z rewizytą i przywitać się z sąsiadką :wit Też mieszkam w woj. śląskim, można powiedzieć w północno-wschodniej jego części.
Bardzo mi się poddoba Twój ogród z brzozami,skalniakiem i czworonożnym przyjacielem.
Życzę zdrówka i dobrego tygodnia ze słońcem ;:168
Pozdrawiam, Halszka
Mój ogród niepokazowy Cz.2
Clio1
50p
50p
Posty: 86
Od: 20 kwie 2021, o 19:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: U mnie

Post »

Ewo, Lucynko, Jadziu, Halszko bardzo się cieszę, że do mnie zawitałyście. Mam na imię Sylwia. Mój psinuś to labrador o słodkim imieniu Karmel. Halszko ja też z północnych rejonów Śląska. Bardzo mi miło, że zawitałyście do mojego brzozowego gaju. Powstał on przez przypadek. Pole, którym kiedyś był mój ogród nie zostało zaorane, bo się ciągnik zepsuł. A później wiele innych rzeczy się zepsuło. Koniec końców wyrósł brzozowy lasek, w nim dom, a teraz powstaje ogród. Czy powstanie taki o jakim marzę, pewnie nie. Ale jest chociaż początek, może ktoś kiedyś go dokończy. A na razie ...zaczyna się kolejna wiosną.
U mnie... Sylwia
jagusia111

Re: U mnie

Post »

Dodaj imię w podpisie w stopce. Będzie łatwiej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”