Gdzieś daleko na pół.wschód cz.1

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
krasna101
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 952
Od: 5 gru 2011, o 21:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: suwalszczyzna

Re: Gdzies daleko na pół.wschód....

Post »

Tak teraz przejzalam swoje dodane zdjecia i zauwazylam jak nie estetycznie :( wygladaja koleczki-patyczki,ktorymi podwiazalam pokladajace sie jezowki po ulewie i wietrze.W realu az tak zle to nie wygladalo bo ukryly sie w zieleni.Jednak zdjecie wszystko ukaze.Na blędach czlowiek sie uczy. ;:14 c.d.sierpnia,miesiac w ktorym rabatki byly najbardziej kolorowe. Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
krasna101
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 952
Od: 5 gru 2011, o 21:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: suwalszczyzna

Re: Gdzies daleko na pół.wschód....

Post »

c.d. Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
iga23
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12833
Od: 1 paź 2008, o 20:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Tam, gdzie mieszkają dinozaury.
Kontakt:

Re: Gdzies daleko na pół.wschód....

Post »

Witaj Bożenko, piękny i kolorowy ogród pokazałaś, widać, że masz ręką do roślinek. ;:138
Awatar użytkownika
Biedronka641
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5724
Od: 5 cze 2012, o 17:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Gdzies daleko na pół.wschód....

Post »

Witaj Bożenko .
Piękne i kolorowe są Twoje rabatki. Bogactwo odmian też sporo.To taki śliczny swojski ogród. ;:63
Nasiona kleomy mogę już teraz Ci wysłać, troszkę nasion pozbierałam,nie wszystkie mi dojrzały, bo pierwszy przymrozek kleomę skosił już w pażdzierniku.
Dziękuję,że byłaś w moim skromnym ogrodzie i za ciepłe o nim słowa .

Zyczę Ci,aby u Ciebie zima była łagodna i szybko zawitała wiosna.
Awatar użytkownika
bunia79
500p
500p
Posty: 514
Od: 25 cze 2012, o 23:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpackie

Re: Gdzies daleko na pół.wschód....

Post »

Faktycznie, przepiękny kolorowy busz udało Ci się stworzyć!!! Zadziwia mnie bogactwo twoich roślin ;:oj
Wysiewy masz ogromne!! U mnie podobnie dzieje się wiosną.

Pozdrawiam serdecznie. Bogusia
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Gdzies daleko na pół.wschód....

Post »

:wit Bożenko!...przywędrowałam do Twojego uroczego ogrodu. Masz wiele ciekawych roslin,które nadają niesamowitego uroku ogrodowi. Będę tu częściej zaglądała. Zapraszam do siebie! ;:180
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
krasna101
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 952
Od: 5 gru 2011, o 21:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: suwalszczyzna

Re: Gdzies daleko na pół.wschód....

Post »

Alu chetnie bym skorzystala z nasion Cleome bo gdzies tu czytalam ,ze mozna i jesienia wysiewac je.Nie wiem tylko w jaki sposob podac Ci swoj adres bo tak publicznie tutaj troche boje sie podawac.
krasna101
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 952
Od: 5 gru 2011, o 21:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: suwalszczyzna

Re: Gdzies daleko na pół.wschód....

Post »

Witwj Iga :wit , milo mi,ze zajrzalas do mnie i jeszcze pochwalilas ;:65 Oczywiście odrazu odwiedzilam "Ciebie" i " skrzydla mi opadły".Taki u Ciebie porzadek panuje: rowniutko,czyściutko,piekny dom,otoczenie,piękne ściezki ,rabatki,wykoszony trawnik ....itp. I ta gala roslin-kwiatow,krzewow,iglakow,drzewek. Az, zazdrość bierze/ale ta pozytywna,dopingująca/. Pocieszam sie,ze ja dopiero zaczynam swoja działkową przygodę no i inne specyficzne warunki posiadam.U mnie strasznie teren nierowny.Nawet latem basenu nie ma gdzie usytuowac zeby bylo rowno.W tym roku stawialismy altanke to poziomowac trzeba bylo.A bez altanki nie sposob tu funkcjonowac bo caly dzien mam slonce w centralnym miejscu dzialki.Latem w tych najgoretszych dniach termometr do 50stopni dochodził. Po drugie;ze wzgledu na wygląd mojej prawie 100letniej chatki wymagajacej ciaglego remontu,/najpierw w środku aby ulatwić funkcjonowanie/ to i roslinność muszę dopasowywać do niej.Stąd ten może trochę chaotyczny,przepełniony,różnorodny taki wiejski wygląd moich ogródków.Mimo,ze podobają sie mi różaneczniki,Magnolie,róże pienne i inne eleganckie rosliny, wiem,ze jak na razie w tym otoczeniu by nie pasowały.A i wiele by tu nie przetrwało gdyz mam tu bardzo słonecznie i jeszcze bardziej wietrznie,ze względu na duże wolne przestrzenie. Ale już nie narzekam bo ja i cała rodzina kocha ten wiejski czysty klimat i dużo wolnej przestrzeni. pozdrawiam
krasna101
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 952
Od: 5 gru 2011, o 21:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: suwalszczyzna

Re: Gdzies daleko na pół.wschód....

Post »

witaj :wit bwoj , też pieknie dziękuję za odwiedzenie mnie i cieszę sie,ze podoba Ci się u mnie. Oczywiście odwiedziłam Ciebie i nie ukrywam znów jestem pełna zachwytu ;:63 pozdrawiam i zapraszam do dalszej podróży po mojej dzialce.
Awatar użytkownika
Biedronka641
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5724
Od: 5 cze 2012, o 17:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Gdzies daleko na pół.wschód....

Post »

Bożenko,napisz na Pw,wejdz w wiadomości :)
krasna101
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 952
Od: 5 gru 2011, o 21:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: suwalszczyzna

Re: Gdzies daleko na pół.wschód....

Post »

nadal sierpień panuje w moim ogrodzie Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
krasna101
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 952
Od: 5 gru 2011, o 21:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: suwalszczyzna

Re: Gdzies daleko na pół.wschód....

Post »

Jolu ,masz racje,ze mam fajnie z sasiadami ze szklarniami pelnymi kwiatow,bo przy okazji i ja korzystam np.teraz nadal mam kolorowo ponieważ mam kilka doniczek roznych chryzantem.Nie udalo się sąsiadce wszystkich sprzedać na Wszystkich Swiętych wiec podzieliła śię ze mną.Zdjęcia te umieszcze póżniej gdyż nadal mam w aparacie bo sama nie umiem wgrywać do komputera-czekam na wizytę syna.Mobilna to ja jestem az zanadto bo sama mieszkam.2 corki wyjechaly-jedna w warszawie,druga w Toruniu a jedynie syn zostal w Suwalkach.Wszyscy maja juz swoje rodziny wiec i dla mnie mniej czasu.Za to ja trochę podrozuję najczęsciej do Suwalk. Ja już emerytka a Ty jeszcze pewnie młoda kobietka, skoro masz małe dzieci.Ale myślę,ze różnica wieku nie przeszkodzi nam w zawarciu blizszej znajomosci dzialkowej.
miisia
100p
100p
Posty: 146
Od: 5 lut 2013, o 17:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Gdzies daleko na pół.wschód....

Post »

Cudne kolory kwiatow,oglądając je daje porządnie po oczach ;:138 .Widzę taki sam wygwizdow jak i u mnie,nawet w największe upały to jest wiaterek nie mowiąc o zwykłej pogodzie;duje,duje i duje :;230 .Mnie się podoba takie skupisko roznokolorowych kwiatow ,gębusia sama się raduje na taki widok:tan .Ja tez na wschodzie tylko ,ze południowym.Pozdrawiam
Marianna
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”