W.o...Kotach - 1cz.(06.08-06.08)

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
Awatar użytkownika
koza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1683
Od: 26 lip 2006, o 18:41
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.śląskie

Post »

Zaczytałam sie w tym temacie!!!!!! Mam tylko jedna(juz teraz prawie 5 miesieczna) kociczke-dachóweczke schroniskową ....I ciągle się kociego życia uczę......
Ulka buziaki przesyła
Awatar użytkownika
broniusz
---
Posty: 375
Od: 24 mar 2006, o 21:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post »

Nie ma to jak dwa koty kozo :D - każdy Ci powie, że lepiej się wtedy chowają :D Nie żartuję - zapytaj choćby np. naszego forumowego fachowca, Eliżę :D
To jak :?: Którego dla Ciebie zarezerwować :?: Może malucha nr 1, to chyba jedyny chłopak w towarzystwie 8) Nazwałabyś go Forumowicz 8)
Broniusz
Awatar użytkownika
Eliza
---
Posty: 489
Od: 7 wrz 2005, o 14:19
Lokalizacja: Olsztyn

Post »

To prawda, najlepiej chowaja się dwa koty. Mają swoje własne towarzystwo, biegają, bawią się, przytulają, po kociemu rozmawiają. Miałam kiedyś jednego kocórka, który zostawał w mieszkaniu sam jak wyjeżdżaliśmy na dwa, trzy dni. Strasznie tęsknił, jak tylko zamykaliśmy drzwi i wychodzilismy na klatkę schodową, było słuchać mocne, męskie gardłowe miau. Jak wracaliśmy trzeba było go nosić na rękach, bo gdy stawialiśmy go na podłogę znowu płakał.
Zafundowalismy mu dziwwczynę. Zakochał sie wniej chodził tylko za nią spali wtuleni w siebie, razem jedli, bawili się. Chociaż mała była naprawde dla niego nieznośna. Skakała do niego jak pchła a on tylko kładł ja jednym ruchem łapy na podłoge oczywiście bez krzywdy.KOCÓR BYŁ NIĄ ZAFASCYNOWANY. Niestety zmarło mu się 26 grudnia 2004 roku miał 19 lat , ale te 3 lata z kotką przyjaciółką były dla niego najlepsze.
Być wolnym to móc nie kłamać
(Albert Camus)
Awatar użytkownika
elmarek
---
Posty: 236
Od: 25 lut 2006, o 16:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sokołów Podlaski
Kontakt:

Post »

Elizo ślicznie piszesz o kotkach :!: :D
Awatar użytkownika
SATI
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 311
Od: 26 maja 2006, o 15:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: SKIERNIEWICE

Post »

KOZO koniecznie dwa koty ja też w tym roku przygarnełam dwa kociaki piwnicowe są wspaniałe i takie wdzięczne i mieszkaja teraz ze mną na działce jak wychodzę z pieskiem na spacerek idą ze mna a będac na działce moja wnusia znalazła kociaka tak małego że musiałam karmić go butelką ale jak nauczył się już samodzielnie jeść to zabrała go do domu i też teraz ma dwa koty .Jak przyjemnie jest popatrzeć na zbawy kotów :D
Erazm
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6962
Od: 17 sie 2005, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: centrum

Post »

To SATI koty czy kotki? A co będzie jak bedą miały przychówek? :wink:
Pozdrawiam Andrzej.
Awatar użytkownika
SATI
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 311
Od: 26 maja 2006, o 15:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: SKIERNIEWICE

Post »

Bez obawy to są dwa kocórki :D
Awatar użytkownika
koza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1683
Od: 26 lip 2006, o 18:41
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.śląskie

Post »

Jak kot znosi częste podróże??? Mam jakby dwa domy. Ten w blokowisku i ten wekendowy na łonie natury. Kotek bardzo więc czesto podróżuje. Oczywiście w specjalnym pojemniku :D
Martwie sie czy nie robie mu krzywdy? Czy "rozdwojenia jaźni" nie dostanie :?:
Ulka buziaki przesyła
Awatar użytkownika
SATI
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 311
Od: 26 maja 2006, o 15:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: SKIERNIEWICE

Post »

koza spoko kot na pewno się już przyzwyczaił do podróży nic mu nie bedzie moje kociaki też są mlode mają 4 miesiące i chętnie jeżdżą samochodem ponieważ również mieszkam w bloku tylko latem mieszkam na działce.Natomiast teraz jak w piątki wieczorem wracam do domu ponieważ w soboty chodzę do pracy same zostają na terenie działki odprowadzają mnie do bramy i wracają na swoją działke i czekają do soboty jak przyjedzie ich pan do nich.Odwiedzają sąsiadów gdzie sa dzieci aby się pobawić i z powrotem na swoją działke :D
Awatar użytkownika
Eliza
---
Posty: 489
Od: 7 wrz 2005, o 14:19
Lokalizacja: Olsztyn

Post »

Jeśli kot nie jest przyzwyczajany do jazdy samochodem i jest ciągle w jednym miejscu to boi się podróży. Moja jedna kotka ma nawet chorobę lokomocyjną. Ale jeśli są wożone i wiedzą, że im nic nie grozi to będą jeździć bez problemu i rozpoznawać miejsca tymczasowego pobytu, nawet jeśli będzie ich kilka.
Lepiej jednak wozić kota w specjalnym pojemniku, gdyż nie kręci sie po samochodzie i jesteśmy pewni, że nie zrobi nam krzywdy gdy np przestraszy się.
Być wolnym to móc nie kłamać
(Albert Camus)
Awatar użytkownika
koza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1683
Od: 26 lip 2006, o 18:41
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.śląskie

Post »

No to podtrzymaliscie mnie na duchu!!!!!! Dzięki w imieniu swoim i mojej kotki. :D :D
Ulka buziaki przesyła
Awatar użytkownika
broniusz
---
Posty: 375
Od: 24 mar 2006, o 21:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post »

Nie było nas w weekend 2 dni (kocia czereda została w domu pod troskliwą opieką) i gdy wrócilismy okazało się, że mamy zaległości w obserwowaniu kociego rozwoju :roll: maluchy zaczęły już wstawać - na razie mocno chybotliwie i rzadko na wszystkie 4 maleńkie nogi naraz, ale idzie wyraźnie ku lepszemu (choć z drugiej strony mocno przerażająca jest wizja takich maluchów biegajacych jak piłeczki kauczukowe z reklamy Bravii na wszystkie strony po domu ;:26 ;:87 ;:49 ).
Poza tym próbują już myć sobie łapki (przednie na razie), a wąchaja wszystko co się da metoda mocno kontaktową - wyobraźcie sobie taki maleńki zimny nosek ściśle przylegajacy do skóry dłoni i eksplorujacy powoli i dokładnie wszelkie zapachowe aspekty naskórka ;:20
Niestety maleńki nr 1 jest ciągle jeszcze daleko w tyle za rodzeństwem... :( Mimo podstawiania do ssania wydaje się wcale nie rosnąć ;:151 No ale żyje i daje sobie radę, więc nie zaprzestajemy wysiłków mając nadzieję, że nadgoni jak już zacznie dostawać pokarm stały ;:36
Teraz trochę nowych fotek - maluchy mają już 16 dni ;:18
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Broniusz
Basia
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 654
Od: 28 maja 2006, o 15:43
Lokalizacja: Kędzierzyn (opolskie)

Post »

Podziwiam was i szczerze się cieszę widząc waszą troskliwość. Życzyłabym sobie by w moim otoczeniu było więcej takich wspaniałych ludzi.
Zablokowany

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”