Tulapowisko

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Tulapowisko

Post »

Mati pięknie to napisałeś...Ja właśnie z takich pokrzyw się uwolniłam... ;:108
Szadź miałeś piękną...Widzisz, to chyba przez to, że tak bardzo wiosną się chwaliłeś...
Zima sobie o Tobie przypomniała... ;:306
Awatar użytkownika
sweetdaisy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3531
Od: 15 sty 2015, o 19:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Tulapowisko

Post »

Piękne fotki, u mnie niestety próżno szukać takich widoków.
Tulap, ale Ty to taki młody-stary jesteś :lol: I to wcale nie w złym sensie ;:333
Pozdrawiam, Zuza
----------------------------
Słoneczny kawałek mojego miejsca na ziemi I, II, III
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Tulapowisko

Post »

Witaj Mati. Cudne zdjęcia szadzi ;:oj . Wspaniale ująłeś na fotografiach to wszystko ;:138 . Twoje słowa bardzo mądre ;:333 . Jestem w szoku, że napisał to taki młody człowiek ;:108 .Wielu dorosłych nie ma takiego podejścia ;:185 . Tak trzymać ;:215 . Pozdrawiam :wit .
Awatar użytkownika
nifredil
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4371
Od: 26 mar 2012, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Tulapowisko

Post »

Tulap, szadź podziwiam w kolejnym wątku i zazdroszczę, bo u mnie od wczoraj plucha i wielkie roztopy ;:oj
Los jabłoni jest raczej przesądzony, bo to nie jest typ ludzi, którzy potrzebują "cienia". Nie chodzi nawet o opał, chodzi o ideę gołego, równego trawniczka i wymierzonych wokół iglaków ewentualnie kilku krzewów ozdobnych ;:224 Może spotkałeś typy ludzi, którzy kupując jakąś działkę zaczynają od wycinki wszystkiego co na niej rośnie i dopiero urządzają po swojemu. Tak jest w tym przypadku. Adaptowanie tego co już jest nie wchodzi w grę.. i tak długo wytrzymali z moim hoplem na punkcie zostawiania starych drzew :lol:
Pelasia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5889
Od: 23 wrz 2010, o 14:43
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Re: Tulapowisko

Post »

Do mnie też wróciła, z ośmioma stopniami na minusie w nocy, drzewa przyozdobiła mroźnymi koronkami....niech sobie będzie,bo jest taka piękna, byle by na drogach nie było ślisko ,bo dojeżdżam do pracy , :evil: Wiosna i tak zaraz do nas zapuka ;:3 ;:173
Awatar użytkownika
anida
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2018
Od: 26 sie 2015, o 21:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Augustów, strefa 5b

Re: Tulapowisko

Post »

Szadź, jak dla mnie, to jedno z najpiękniejszych zjawisk przyrody, marzy mi się jeszcze zobaczenie zorzy polarnej, kiedyś.....
Pozdrawiam Anida

Nie należy mylić prawdy z opinią większości.
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Tulapowisko

Post »

Piękne zdjęcia! ;:138 Świat wymalowany szadzią... Bardzo to bajkowo wygląda.
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
pestka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1809
Od: 1 gru 2008, o 21:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tulapowisko

Post »

Tulapku piękną zimę pokazujesz ,w mieście nie ma takich uroków jak u ciebie super zdjęcia tak trzymaj ;:63
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6298
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Tulapowisko

Post »

A widzisz, Mati - nie tylko ja jestem tego zdania, że jak masz wenę to pięknie i ciekawie piszesz ;:303 ;:215
U mnie zdradliwie na chodnikach, bo niby chlapa ciapa, ale na dole lód - i łatwo się poślizgnąć, niestety.
W ogrodzie wszystko jeszcze śpi, większość pod śniegiem ale jest na plusie ostatnio.
Jak Twoje chabry? Przyjęły się?
Awatar użytkownika
Tulap
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5933
Od: 9 lip 2014, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Tulapowisko

Post »

Witam z powrotem, ani piwem ani miodem :;230
Ani nawet zdjęciami, lecz czarnymi pikselami :;230

Wróciłem z ferii, czy raczej totalnego nieróbstwa ;:306 Ciocia postawiła na paulownię i już. No ale fajne drzewko ;:108
Dziękuję pięknie za pochwały zdjęć ;:196 Zima powoli odpuszcza, czasami jest na plusie, ale walczy ;:224

Grażynko, u mnie ciągle od -4 do ponad zera, kręci się i nie może zdecydować ;:219
Życzę rychłej wiosenki i dobrych wschodów :wit
Olu, masz rację, dałaś sobie z nimi radę i jeszcze masz bliżej do pracy, brawo ;:138
Zima już powoli mi odpuszcza, ale siedzę cicho, żeby nie kusić licha ;:170
Zuza, czasami trochę ta starość wadzi, szczególnie, kiedy widzę, ile rzeczy można zmienić poprzez samą zmianę myślenia.. No ale cóż, każdy sam na siebie pracuje.
Ewelino, takiego myślenia każdy musi nauczyć się sam. Niektórzy się poddają i mamy narkotyki i całą resztę. Kiedyś się nauczą, że nie było warto..
Sabino, ochhhh, znaaaaaam... Niektórym to nawet drzewo na granicy pól czy krzaki przeszkadzają ;:219 Kompletny brak wyobraźni! I tylko thuje z każdej strony świata. I trawniczek. Nie dość, że mieszkają w domu, to jeszcze ten dom przenoszą na zewnątrz-thuje jako ściany i trawniczek jako podłoga. Umysł się uzewnętrznia ;:224
Asiu, święte słowa, wiosna u progu i tylko wyczekiwać ;:138
Anido, zorze polarne podczas burzy magnetycznej podobno nawet na północy Polski widać, także może kiedyś ujrzysz, nawet bez wyjeżdżania za granicę ;:108 Trzymam kciuki ;:215
Basiu, oj, tak, zdjęcia nigdy nie oddadzą tego w pełni, tym bardziej, jak zawiało i wszystko malowniczo spadało...
Pestko, możesz więc podziwiać u mnie zdjęcia w sezonie zimowym, bo w letnim koniecznie wychodź na spacery, by samej to wszystko podziwiać :uszy
Bea, z tą weną to się trzeba pilnować, bo jak polonistka by przeczytała taki spust to wtedy by trzeba było poziom trzymać. Lepiej zostawić w tajemnicy :;230
Lód teraz dość chropowaty jest, więc nie jest aż tak źle, jednak gdzieniegdzie trzeba uważać, to się zgadza :|
Ale już momencik został :tan
Teraz mi tylko powiedz, o jaki chabry Ci chodzi...
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6298
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Tulapowisko

Post »

Nawiązałam do chabrów bo kiedyś miałeś je na liście zakupów. Stąd pytanie czy je masz i jeśli tak to jak się mają u Ciebie?
Awatar użytkownika
Tulap
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5933
Od: 9 lip 2014, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Tulapowisko

Post »

Miałem w tym roku na liście nasionkowej, ale to raczej nie o te chodzi. Zapewne chodzi o chabry górskie z bylinowego z zeszłego sezonu. Więc-mimo tego, że posadziłem je prawie w cieniu, prawie nie miały wody i są zaduszane przez choinki, kwitły ładne i tylko się położyły mi kwiatki na ziemi, bo do słońca ciągnęły. Muszę je przesadzić i może dokupić ;:224
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6298
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Tulapowisko

Post »

Tak, o górskie mi chodziło. Bo wiesz, bo one chwilowo całkowicie zanikają. A nie wiem czy o tym wiedziałeś. Pojawiają się jako jedne z pierwszych bylin, zakwitają, potem znowu zanikają by znowu zakwitnąć u schyłku lata. Powinny odbić, zaczekajmy. One lubią suche stanowiska i słoneczne. Ale może i w cieniu u Ciebie będą się miały świetnie, może to nie taki głęboki cień tam jest.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”