Tolinka i róże cz.II

Zablokowany
Awatar użytkownika
klarag
500p
500p
Posty: 817
Od: 13 lut 2014, o 23:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

No właśnie, rozgrzewanie przed wiosną wspomnieniami czas zacząć a tu cisza aż świszczy.
Ogród pełen pięknych kwiatów i roślin- to marzenie, które zamierzam spełnić
A w planach był tylko trawnik...
Kasia
Awatar użytkownika
Tolinka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1715
Od: 1 mar 2013, o 23:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Moje kochane forumowe psiapsiułki ;:4 na Was zawsze można liczyć ;:333 wyciągnięcie z marazmu za uszy ;:306 No nie mogę nic nie napisać ,no nie mogę ;:79
No to szybciutko zaległości....

Daysy poprzedni sezon nie należał do najlepszych u mnie z wielu względów...głowa była gdzie indziej i jakoś tak nie mogłam się ogrodowo pozbierać.Dziękuję za różyczki ;:196 pewnie już dziękowałam ale buźka jeszcze raz :D Jedna z nich pojedzie do córci ;:167 Mam nadzieję że miodek smakował ,ale przecież ty miałaś te maleńkie słoiczki to na wiele nie starczyło ;:174 jak przyjadę na duecik to ci miodku przywiozę zapas ;:304 Mówisz wspomnienia hmmm ...no coś tam wygrzebię ale pewnie będzie to coś mocno odgrzewanego ;:131


Aniu Ann 85 pisałaś o Herzogin Christiana już zima się kończy ,czy spełniłaś swoje marzenie?To czas najwyższy szkółki pracują już na całego ;:333

Werka jak sobie uświadomiłam jakie dziewczyny na forum mają piękne krzaczory a moje ciągle przesadzane ledwie zipią i ciągle odchorowują to zaczęłam kombinować co robić żeby nic nie robić ,a najlepszym wyjściem okazało się dosadzanie :;230
Mój M już się nie puka po głowie tylko chętnie opowiada jak to podpory mocuje i jak pięknie kwitną róże w czerwcu jak wtedy jest pięknie.....choroba różana mu nie grozi raczej ;:306 ale podoba mu się taki urozmaicony ogród :wink:


Basiu-Apus nie wiem na ile przyda ci się teraz moja odpowiedź :oops: ale odpowiem TAK! Henrietta na pierwszy plan jak najbardziej ,u mnie rośnie tak do ok.80cm max na szerokość pewnie tyle samo ,to ładny kompaktowy krzaczek.
Napisz koniecznie co nowego zamówiłaś ;:108

cdn.
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Tolinko wreszcie obudziłaś się ze snu zimowego :wink: bo wiosna za pasem.Oczywiście w ubiegłym sezonie nie miałaś głowy, ale teraz bedzie już lepiej ,więc trochę odgrzewanych fotek też się przyda ;:196
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Tolinka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1715
Od: 1 mar 2013, o 23:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Jadziu jestem ,jestem pora się obudzić ,bo mi wszystko ze szkółek zniknie ;:306 dalia Cafe warta jest posadzenia choćby się miało miejsce pazurami wygrzebać i rabatę o miedzę przesunąć ,ale ty masz tyle różnych piękności że nie dziwię się że miejsca brak.Fascynują mnie u ciebie robaczki,ty wierz że jak je pooglądałam ,to inaczej teraz o nich myślę ...hm człowiek się całe życie uczy ;:224


Miłeczko poszłam za twoimi radami ;:215 pichcę ,porządkuję,siedzę przy kominku i popijam gorącą herbatkę,zdjęcia też już trochę posegregowałam :lol: Ja oprócz ogrodu mam jeszcze sporo różnych zajęć takich "po pracy" które sprawiają mi sporo radości i dają mnóstwo satysfakcji wypełniając czas między pracami w ogrodzie :wink: A ty wiesz?Oglądałam dzisiaj dalie w Obi takie mizerne karpki i pomyślałam sobie że chyba się uśmiechnę do ciebie ;:183 Może coś tam będziesz chciała wyrzucić ;:198


Iwonka Cafe jest piękna nawet jak jest...goła ;:306 Tylko tak się zastanawiam teraz ty pisałaś o róży czy o dalii? :;230

Ewunia dziękuję bardzo za życzenia noworoczne!!Ale się obudziłam co????Mamy luty ;:131 ;:171 ;:182
Obiecuję nie uciekać już na tak długo ,choć na forum jestem codziennie i staram się być u Was na bieżąco, obiecuję jednak więcej się udzielać ;:172


Aneczko ależ buszuję,buszuję i na starocie też biegam ,widziałam ostatnio twoje łupy ;:224 no i twoje zakupki internetowe ;:oj
Ty to jesteś gospodarna kobitka ,jak ty to mieścisz ,a jak ogarniasz ??? ;:202 Ja już czasami w głowę się drapię jak to wszytko zorganizować żeby choć nawoziło się samo ,że o cięciu nie wspomnę,a co dopiero o sprzątaniu na wiosnę ;:145 Ale jak patrzę za okno to serce się rwie i wracam do komputera przeglądam wasze wątki w poszukiwaniu inspiracji na zmiany i klikam,klikam ,klikam .....będziem kopać ;:306

cdn
Awatar użytkownika
takasobie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9812
Od: 1 mar 2009, o 22:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

No wreszcie!
Dalie będą! Na pewno! Zapisałam, że chcesz, a które, to ustalimy w marcu ;:173
Miłka
Aktualny wątek: Taki - sobie ogród cz.6
Awatar użytkownika
Tolinka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1715
Od: 1 mar 2013, o 23:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Pulinko dziękuję za życzenia ;:196 Widzę że robisz zakupki ;:333 a różyczki też już w koszyku ?Ja mam jeżówki z własnego siewu takie zwykłe pospolite ,na szczęście jeszcze mnie to szaleństwo nie dopadło ,ale kto wie ? ;:224

Kasiu jestem :wit i troszkę was rozgrzeję :D

Na początek jeszcze tak zimowo ,pokaże wam co mi wypełniało czas zimowy ponieważ jeszcze nie czas na róże to myślę że moderacja pozwoli na parę fotek poza tematem





Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


To to co kocham najbardziej ;:167 no oprócz róż i ogrodu oczywiście :wink:

A teraz fotki z ogrodu tak na dobranoc :D




Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Widziałam że Mamma Mia pojawiła się w mojej ulubionej szkółce F. ale to nie ta róża! Ma ją też nasza Majeczka bo ona mi ją zidentyfikowała.Majeczko może się wypowiesz?Ja kupiłam moją w markecie i prawdę mówiąc nie znam hodowcy ani pochodzenia ;:218



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

-- 3 lut 2017, o 23:03 --

Miłeczko ja nie wiem ,czy ja oznaczyłam dalie w zeszłym roku nie pamiętam :oops: a tak ładnie mi przyrosły i obiecałam ci Cafe ,ale co się odwlecze ,no wiesz :wink: Przypomnę się na pewno,już się ode mnie nie odczepisz ;:183 ;:306
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12942
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Tolinko zdolna dziewczyno ;:138 a miało popatrzeć też na Twoje róże piękne fotki, zdrowe i tylko patrzeć jak będą ponownie kwitły
Lavender Flower Circus pięknie ujęty mam tą róże pierwszy sezon jestem z niej bardzo zadowolona.
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
ewazawady
500p
500p
Posty: 812
Od: 7 kwie 2011, o 14:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: południe Warszawy

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Tolinko, Ty masz pnącą Mamma Mia (Poulcy013) od Poulsena
http://www.helpmefind.com/rose/l.php?l=2.61715
We Floribundzie jest teraz Mamma Mia! (Fryjolly) od Fryera
http://www.helpmefind.com/rose/l.php?l=2.41025.1&tab=1
Przeglądam sobie teraz na nowo Twój wątek i tylko wzdycham... ;:170
Pozdrawiam
Ewa
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Tolinko zdolna z Ciebie dziewczyna nie dosyć ,ze masz piękne róże to jeszcze zdolne łapki .Najbardziej zauroczył mnie domek lecz decoupagowym kulom też niczego nie brakuje no i jeszcze mała Miss;:215 Ciekawe jak mój Abraham zakwitnie w tym roku po jesiennej zmianie miejsca
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Tolinka, to Ty takie cuuudne bombki robisz? ;:oj ;:oj ;:oj ;:oj Zjawiskowe ;:167

Patrzę na Twoją Jalitah, masz może więcej jej ujęć? Ślicznota ;:167
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4551
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Bombki i nie tylko ;:oj , śliczne, to się nazywa talent ;:215 ;:138 ;:138 . Duszę artysty widać zarówno w ogrodzie jak i w każdym przedmiocie jaki wychodzi z pod Twoich zdolnych rączek ;:108. Piernikowy domek niesamowity, wiesz, że Twoje piernikowe serduszko jeszcze zawinięte w folijce, nikt nie chce go zjeść, każdy woli je oglądać ;:108
Tolinko Mamma Mia przecudna, patrzę na Twojego Charlesa Austina i chyba moja nn-ka, to nie on, moja ma bardziej morelowy kolor i nie kwitnie takimi pękami.
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
Tolinka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1715
Od: 1 mar 2013, o 23:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Mam już dość tej zimy :evil: i jeszcze te dzisiejsze prognozy...no dobijają mnie zwłaszcza że u nas od rana pada coś nie zidentyfikowanego na przemian z płatami śniegu ,jest mokro,chlapa na chodnikach i w ogóle z domu się nie chce nosa wychylić ;:219
Ale już niedługo wiosna!!!! ;:138 coraz bliżej i jeszcze tylko chwilka ,a będziemy pokazywać nosy cebulowych i pąki na różach :tan

Aniu dziękuję bardzo ;:196 Lavender Flower Circus to mój młodziaczek z lata ,ale już się polubiliśmy ;:167
Prawdę mówiąc nie mogę się już doczekać ,aż to całe towarzystwo różane znów pokryje się mnóstwem pachnących pąków ;:170 nawet mój M ostatnio coś wspomniał o wyjeździe w maju ;:202 mowy nie ma!! nie zostawię moich panienek ! a już na pewno nie w maju ,ani w czerwcu ;:224

Ewunia tak ,tak masz rację moja Mamma Mia jest Poulsena ,bo miała być różą Pirouette ,a to była seria róż od Poulsena ;:108
Miło mi że ci się u mnie podoba ;:168


Jadziu dziękuję ;:196 oj te moje łapki ,to takie niespokojne są ciągle coś muszą robić,no ciągle ,mogłabym tu wam wklejać i wklejać ,ale przecież to wątek nie o tym :wink: Mój Abraham długo się zbierał,pamiętam jak dziewczyny chwaliły go w swoich wątkach a u mnie walnął kwiatka i koniec ;:219 ale w tym roku to już było na co popatrzeć ;:333
Awatar użytkownika
Tolinka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1715
Od: 1 mar 2013, o 23:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Basiu robię nie tylko bombki,dzwonki gwiazdki i takie tam różności ,miło mi że się podobają :oops: wkładam w nie sporo serca ;:167
Jalitah zaraz poszukam dla ciebie choć chyba ją mało fotografowałam,mam ją drugi rok ,fajna różyczka ,choć po pierwszym kwitnieniu stała łysa,ale zeszły rok był specyficzny ,zobaczymy co ten pokaże ;:204


Daysy musimy się umówić na bombkowanie ,widziałam ,widziałam twoje śliczności ;:108 wezmę swoje i przyjadę ,albo nie! Ty przyjedziesz do mnie ;:oj :tan pierniczki też możemy upiec ;:224 No powiem ci że identyfikacja nie jest łatwa ,niektóre róże są do siebie bardzo podobne szczególnie na zdjęciach ,w naturze jest dużo łatwiej.Wstawię jeszcze Charlsa to sobie porównaj.
Mamma Mia jest super!!Cieszę się że mi się ta panienka trafiła ;:173

i kotleciki smacznego ;:130

Charls Austin



Obrazek



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Do popisania :wit
Zablokowany

Wróć do „Moje róże !”