Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Aguss85
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4956
Od: 21 lut 2016, o 18:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia, gmina Długołęka

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Aniu szczęściaro, oglądałaś nasze piękne morze zimą! ;:138 Ja tylko raz w życiu tak poszalałam, było pięknie, ale wiatr mnie wyziębił do kości, a tu proszę, są nawet amatorzy morskich kąpieli! A nie kusiło Cię spróbować? :lol: Tylko jak te spodnie i skarpetki szybko pościągać, hmmm :wink:
Jak zwykle zdjęcia są bardzo profesjonalne, uczta dla oczu. Widok Twojego skalniaczka też cieszy :)
Jeszcze dwa miesiące zimniska i wróci wiosna, odda nam nasze ogródki ;:138
Życzę dużo ciepełka na przetrwanie tych miesięcy ;:196
"Przymierzyłam szczęście. Pasuje mi, będę nosić."
Zapraszam do mojego ogrodu Warzywnik we fiolecie
Agnieszka
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Aniu, w sumie nasz Bałtyk to nawet w lato jest dla morsów... ;:306
Piękne skalniaczkowo - wiosenne kwiatuszki! :)
Fiołki nie rozłażą Ci sie po ogrodzie?
Pochwal się zakupami? Co pięknego kupiłaś?! ;:224
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
bejsonki84
200p
200p
Posty: 327
Od: 7 maja 2014, o 11:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Witaj Aniu :wit
Skusiłaś mnie opinią o Purple Lodge, no i przyleciałam jak na skrzydłach:D . Zaczynam Twoje wątki od początku, bo nie znałam jeszcze tego pięknego ogrodu ;:oj . Napiszę tylko na szybko, że masz u siebie mały raj na ziemi ;:108
Aha, no i do tego robisz bardzo ładne zdjęcia ;:333
Pozdrawiam Werka
Po­cie­szam się myślą, że zwierzęta ni­jakiej świado­mości nie mają, bo byłoby jeszcze więcej zroz­paczo­nych is­tot na świecie.
Wisława Szymborska
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11681
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Aniu fajny wypad mieliście z rodzinką mimo zimna....fotki oczywiście piękne i przyciągające wzrok ;:215
I co ja dziś zrobiłam? Po Twoim poście,że kliknęłaś zamówienie weszłam do dwóch szkółek i zamówienie poszło ;:108
Amelię N capnęłam i dwie Jalitah,a do tego Fall In Love Again,którą pokazywała nasza Majeczka latem ;:167
Awatar użytkownika
nifredil
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4371
Od: 26 mar 2012, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Aneczka, podobno morze jest najzdrowsze zimą i porami wczesnowiosennymi, a taki wyjazd bez dzieci.. marzenie ściętej głowy. Moja najmłodsza ma dopiero 5 lat więc jeszcze sporo zaczekam ;:224
Mówisz, że dzieciaki chętnie się dopasowują do kolorów? Kurcze, moje cwaniaczki to wszystko na pstrokato plus masa ozdób robionych własnoręcznie. Może wstyd się przyznać, ale niektóre naprawdę wieszamy z ciężkim sercem i żeby dzieciom żal nie było... w tym roku podpatrzyli gdzieś ozdoby z recyklingu i miałam wycięte niby lampioniki z rolek po papierze toaletowym. Oczywiście wszystko ozdobione papierem kolorowym i cekinami, ale jednak :roll: ;:306 Może za kilka lat z tego wyrosną i będziemy się śmiać z tych oryginalnych dodatków, które oczywiście wszystkie pakuję z bańkami do pudeł i pieczołowicie przechowuję z pozostałymi pięknościami ;:108 :D
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11484
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Aniu już podejrzałam na F, ale tutaj przepiękne zdjęcia. ;:oj Miło, jak dzieciarnia zostanie w domu. Wtedy prawdziwy odpoczynek we dwoje. Plaża wyjątkowo zatłoczona. :) Telepatycznie pokazałyśmy dziś floksy. Twój skalniak taki uładzony, piękny, przemyślany. ;:215 Moja skarpa nadal w chaosie. ;:222
Filemon24
1000p
1000p
Posty: 1457
Od: 1 sie 2014, o 14:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: północne mazowsze

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Aniu przyznaj się co tam nazamawiałaś :D
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Według mnie zarówno morze jak i góry mają swój urok o każdej porze roku. Chociaż na widok morsów aż mi się słabo zrobiło ;:306 Po twoim ubiorze widać, że raczej nie miałaś ochoty dołączyć ;:306
Już szalejesz z zakupami? Ja postanowiłam najpierw dokonać zmian, ulokować spokojnie roślinki przebywające obecnie w gościnie na rabatach nie dla nich przeznaczonych :wink: i dopiero wtedy dokupić nowych. Obawiam się, że po tych ostatnich mrozach może niechcący przybyć miejscówek :(
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11484
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Przeczytałam, że różane zamówienie poszło. :) Będzie się działo, jak powojniki jeszcze dojdą. ;:215
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Mieliście super pomysł z tym wyjazdem nad morzem ;:215 Niesamowicie wygladają lodowe sople w takiej ilości. Jakby przed chwilą poruszył je wiatr ;:63 Raz jedyny byliśmy zimą nad morzem i mimo, że nie było tam tak cudnie ustrojonych pomostów, to było pięknie :heja Moje dzieci już od dawna z nami nie jeżdżą, ale powiem Wam, że czasami mi tego brakuje. Zdecydowanie zbyt szybko nasze pociechy dorośleją ;:174
Na forum zrobił sie szum w interesie, coraz więcej osób buszuje po sklepach internetowych. Jedna pisze, że zamówiła, druga też się chwali złożonym zamówieniem, a trzecia w te pędy też leci zamawiać ;:108 Ta trzecia, to oczywiście ja :;230 Wystraszyłam się, że zabraknie dla mnie Amelii Nothomb i od razu kliknęłam"zamów" :tan
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Witajcie. :wit

Czy przypadkiem p.Pajda nie powinien już otworzyć swojego sklepiku? Pamiętacie jak to u Niego jest?

Obrazek

Iwonko ja właśnie ze względu na Amelię i Pashminę złożyłam już zamówienie. Obrazek Bałam się, że wykupią mi je tak jak w zeszłym roku wykupili mi Jude... Obrazek
Masz rację, że dzieci zdecydowanie za szybko dorastają. Moje mają niby dopiero 13 i 9 lat a sama nie wiem kiedy ten czas zleciał. Obrazek

Obrazek

Soniu wiesz doskonale, że powojniki i róże to moje słabości... No nie umiem sobie odmówić ich zakupu. No nie umiem... Obrazek

Dla Ciebie Twój ulubiony kolor:
Obrazek

Małgosiu -clemi mnie widok morsów zadziwiał i to bardzo. Jak oni dawali radę w taki ziąb to nie wiem. Ja miałam rajstopy i dwie pary portek na sobie. ;:224
Co do zakupów to już tak niestety mam, że od stycznia załącza mi się zwierz zakupowy. ;:131
Mam nadzieję, że po ostatnich mrozach nic Ci nie wypadnie. No chyba, że chcesz... ;:224

Obrazek

Anita we Flor... zamówiłam:

Jalitah x 2
Garden of Roses / Cream Flower Circus x2
Pashmina/ Pompon Flower Circus x2
Lavender Ice
Geoff Hamilton (Ausham)
William Morris (Auswill)
Golden Celebration
Amelie Nothomb (Delamel)

Pierwsze trzy panny idą do donic. Levender Ice dosadzam do posiadanego już krzaczka, bo róża piękna, zdrowa i trwała ale strasznie słabo się krzewi. Kolejne trzy idą pod siatkę z clematisami. A ostatnią? Nie wiem gdzie dam no ale musiałam ją mieć. Musiałam!

Obrazek

Soniu nader pochlebnie skomentowałaś mój skalniak. Nie bardzo tam ład i porządek. Parę roślin zaczęło tam żyć swoim życiem. No ale wiosną już ja się nimi zajmę. ;:333
Powojniki gdzieś zmieszczę, choćby miały po krzakach się wspinać. :lol:

Obrazek

Sabinko wiem, że teraz morze daje najwięcej jodu. Nie mniej ja te całodniowe spacery okupiłam chorobą. Dziś byłam u lekarza. Ale co tam! Nie żałuję! :D
Kochana nie wiem jak Twoje pociechy ale moje są podatne na moje sugestie. Rzucam, że w tym roku kolor na choince będzie taki i taki. I nie mamy z tym problemu. Dzieciaki cieszą się z ubierania. To im wystarcza.

Obrazek

Małgoś -PEPSI ale żal, że nie zgadałyśmy się wcześniej. Jak zdrowie i finanse pozwolą to myślimy, by długi weekend majowy też spędzić w Gdańsku. Może wtedy..? ;:215

Obrazek

Aniu Annes świetne róże zamówiłaś. Też capnęłam Amelię i Jalitah. ;:65 Słuchaj, jeśli mogę znów nieśmiało poprosić Cię o patyczki Winter Lodge, to byłabym niezwykle rada. Tym razem posadziłabym je wprost do gruntu, za altanką. Tak właśnie ukorzenił mi się Artemis i Pastella chyba lub drugi Artemis. :tan

Obrazek

Werka Purple Lodge to naprawdę bardzo fajna róża. Pięknie się krzewi, kwiat trzyma prosto i długo. Zdrowa cały sezon. Powinnaś być z niej zadowolona. Ja ją mam dzięki Ani -Annes, tak na pocieszenie po widokach cudnej ale u nas nie dostępnej Winter Lodge.
Werciu jakby nie patrzeć Mój mały skrawek ogrodu jest dla mnie moim rajem na ziemi i uwielbiam tam być. ;:167

Obrazek

Basiu
apus pisze:Aniu, w sumie nasz Bałtyk to nawet w lato jest dla morsów... ;:306
Jakby nie patrzeć sporo masz racji. Dlatego też latem, na wakacje wybywamy dalej, by móc godzinami plumkać się we wodzie i nie nabawić się odmrożeń. ;:306 A i pogoda też gwarantowana. ;:333
Fiołki rozłażą mi się po ogrodzie. Jednak to takie wdzięczne kwiatuchy. Na szczęście nie rozłażą się rozłogami. Niech się więc póki co wciskają gdzie chcą. Obrazek
Zakupy wymieniłam powyżej. ;:196

Obrazek

Aguss85 -Aga i ja pierwszy raz w życiu byłam zimą nad morzem. Za rok chętnie to powtórzę. Obrazek
Czy nie kusiło mnie spróbować zażyć kąpieli morskich..? Ja cierpiałam jak tylko ściągnęłam rękawiczkę a co tu mówić o kurtce portkach i reszcie!? Obrazek
Czekam na tę wiosnę z utęsknieniem. Nawet za rwaniem chwastów i sprzątaniem suchotników. No nie mogę się doczekać! No ale damy radę jeszcze troszkę wytrzymać.

Obrazek

Mati pod molo wlazłam, by sople uwiecznić.
Lewizji na skalniaku nie mam, bo wystraszyłam się jej "trudności". Obrazek Najwięcej dzieje się tam wiosną gdy kwitną żagwiny i floksy. Później popis daje lawenda i sukulenty. A potem to już skupiam się na innych rabatach, nie skalniaku. Obrazek
Udanych zakupów w BR dokonałeś. Gratuluję. Niech wszystko od wiosny pięknie Ci rośnie i oko cieszy.

Obrazek

Moni fajnie było się wyluzować i odpocząć od codziennych spraw. ;:168

Obrazek

Anida tak tez będę musiała zrobić, bo wierz mi, że do mnie dzwoniły po kilkanaście razy na dzień a do taty ani razu. Obrazek

Obrazek

Amanita musisz zacząć się hartować i spełniać swoje marzenia. Koniecznie! Ja tam wolę cieplutkie jacuzzi. :uszy
Skalniaczek i mnie się podoba, bo jest na wysokiej podmurówce. Tak jak chciałam.

Obrazek

Ewelinko ze mnie straszny zmarzluch, dlatego nie dołączyłam do morsów. Dla mnie już samo wyskoczenie z kurtki tylko, byłoby nie lada wyzwaniem a gdzie tu mówić o kąpieli w morzu. :roll:
Pochwal się co za róże kupiłaś? Lubię czytać o cudzych zamówieniach. (taka jakaś mała moja dewiacja Obrazek )
O własnie! Jeszcze lilie trzeba zamówić. No właśnie, co z tym Lilly...em?
Dla dalii u mnie miejsca nie ma. Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ciepełka na ten mroźny czas Wam życzę:

Obrazek
gloff
1000p
1000p
Posty: 1130
Od: 2 gru 2011, o 10:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Aleś dała po oczach :shock: Nie chce się wierzyć że to wszystko w 300m je upchnięte :D
x - e-1
Konto usunięte na prośbę.
Posty: 2594
Od: 17 lut 2015, o 20:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Kurczę, pisałam post po tym morzu i nie ma, jak ja go zapisalam? ;:124
Aniu wypad nad morze wspaniały, ale wyobrażam sobie to zimnisko, a ja też zmarzluch jestem.
Ostatni post to same " smaczki" Twojej działki - urzekające jak zwykle- moje klimaty. ;:173
Dużo słoneczka życzę i muszę pomyśleć jakie pomidorki Ci zaproponować?
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”