W.o... Maluszkach, dzieciach. 2cz.(2008.11-...)

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Haniafrania
50p
50p
Posty: 61
Od: 1 paź 2008, o 18:05
Lokalizacja: trojmiasto

Post »

Serdeczne gratulacje GLAD dla calej twojej rodzinki niech synek zdrowo rosnie Slodziasty jest :)
Awatar użytkownika
Haniafrania
50p
50p
Posty: 61
Od: 1 paź 2008, o 18:05
Lokalizacja: trojmiasto

Post »

raistand boski smyk widze ze od malego ciagnie go do laptopa :)
Awatar użytkownika
amba19
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7946
Od: 11 kwie 2007, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk/Chrztowo

Post »

Moje wnusie Tosia i Zosia

Obrazek
Awatar użytkownika
glad
100p
100p
Posty: 182
Od: 13 sie 2007, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ZCH
Kontakt:

Post »

Dzięki i tez gratuluje
Wejdź obejrzyj*ZAPRASZAM*Pozdrawiam*
http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 36&t=85402" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
darla80
1000p
1000p
Posty: 1299
Od: 29 sie 2008, o 10:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sokółka/podlaskie

Re: W.o... Maluszkach, dzieciach. 2cz.(2008.11-...)

Post »

DorkaWD pisze:Zosieńka jest śliczna! Ma już kolczyki :shock:

Malwie idą zęby :lol: Jeden już jest!
Dziś znowu nie było spania w nocy, więc może jest i drugi ząbek?
Kupiłam Malwiastej nocnik, zrobiła siusiu, zagrała melodyjka i Malwa się wystraszyła :roll: Od tej pory wpada w panikę na widok nocniczka :evil:
Do tej pory miałam dziecko idealne! Ludzie myśleli, że czymś dziecka faszeruję i dlatego taki spokojny a teraz... już wiem co to ząbkujące dziecko, wiem jak wyglądają nieprzespane noce ;:223
Widać na każdego prędzej czy później padnie :lol:
Witaj DorkaWD!
To samo rodzinka mówi o mojej Oli(Oliwci)-ja jednak jej spokój przyjmuję jako wynagrodzenie za nieprzespane noce i nie tylko :wink: synka(Dawid).Te nocki to też sprawa pewnej owieczki z bijącym serduszkiem Sterntalera(która warta była swojej ceny :D ).Córcia ma ją prawie od urodzenia i kiedyś się z nią nie rozstawała(miałam problem z jej praniem :lol: )jednak teraz w dzień owieczka sama śpi w łóżeczku :lol:
Z Oli zaczęłam drugi rok wychowawczego a po roku z Dawidem już z chęcią wróciłam do pracy.
Parkę mam i wystarczy(choć myślę,że gdyby była między nimi mniejsza różnica wieku lepiej by się rozumieli-4 lata)
panda7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1532
Od: 9 lis 2006, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Witam, witam :wink:
U nas 4 zęby i to piekielnie ostre (dalej karmię piersią, więc te zęby to mój koszmar :twisted: ).
Owieczkę znam ;-) Fajna! My jej nie mamy :roll: U nas sprawdza się konik morski - pozytywka i lampka z FisherPrice. Teraz znowu Malwa idealna, więc to jednak wina ząbków była a nie zmiana charakteru... mam nadzieję :lol:
Darla, pokazuj swoje pociechy! O i co ja widzę? :shock: Cóż to za piękność masz w avatarku?

Malwa i Pandziszon... bida upilnować te dwa maluchy, ale sama chciałam :lol:
Obrazek
No i zaczyna się wielkie odliczanie do roczku ;-) Jeszcze tylko ciut ponad miesiąc i IMPREZA :lol:
Awatar użytkownika
raistand
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2389
Od: 18 mar 2007, o 20:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Opole

Post »

Co to jest to po lewej?!
Jaka rasa znaczy się ;)
panda7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1532
Od: 9 lis 2006, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

To po lewej to młody Bearded Collie --> http://www.podajlape.pl/rasa/83/0/Bearded-Collie.php
W psim wątku więcej fotek ;-)
A na www.amberose.pl jeszcze braciszek mojej Pandy czeka na miły domek :wink:
Nasza dziewczyna w tej chwili zmienia ubarwienie z czarnego na popiel, więc jest tricolor ale to przejściowe ;-)
Awatar użytkownika
darla80
1000p
1000p
Posty: 1299
Od: 29 sie 2008, o 10:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sokółka/podlaskie

Post »

Przy małych dzieciach niestety nie czuć radości Świąt-zmęczone,znuzone,za dużo gości...i nerwówka gotowa :x
Wierzę,że w tym roku będzie lepiej.
Na zdjęciach są razem na imprezie w przedszkolu(Oli je uwielbia-może za rok już pójdzie do przedszkola,Dawid też poszedł jak miał 2,5 roku)nie częsty to widok "pokojowy" a drugie to ...co tu dużo pisać-każda kobieta wie,że aby odwrócic uwagę od kompleksów(krótkie włoski) eksponuje się coś wartościowszego(wygrzebane z szafy mamy) :lol:
Co do yoreczki-mój "Szugerek"(czyt.Cukiereczek :wink: a normalnie Daisy)-szefuńcia domu,moja duma :P
Co do ząbków u mnie w skrajnych przypadkach szło w grę "Tantum Verde" w spayu.Późno jej wychodziły i jeszcze wszystkie "3" przed nami :roll: a karmienie skończyło się ok 15/16 m-cy :shock:
Obrazek Obrazek
panda7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1532
Od: 9 lis 2006, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

darla80 pisze:Przy małych dzieciach niestety nie czuć radości Świąt-zmęczone,znuzone,za dużo gości...i nerwówka gotowa :x
Mnie akurat ten problem nie dotyczy :lol:
16 m-cy karmienia? :shock: A ja przy 11 narzekam :lol:
Przy ząbkowaniu próbowaliśmy z jakimiś żelami na dziąsła - bez rezultatu! Na przyszłość zapamiętam o tym sprayu, może i nam pomoże :wink:
Akcesoria damskie w użyciu? :shock: No, co w końcu to KOBIETA! :lol: Przynajmniej to nie szpilki w których by mogła się poturbować :lol:
Wszystkie trzy pociechy są urocze!
Awatar użytkownika
karmad
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 264
Od: 3 maja 2008, o 15:07
Lokalizacja: Warszawa / Grodzisk Mazowiecki

Post »

no i zmieniam wątek z ciążowego na dziaciaczkowy......
w Wigilię boćka wyręczył Mikołaj i przyniósł nam 3790 g radości i 58 cm szczęścia - malutki Aleksander. A wygląda tak:
pierwsze zdjęcie:
Obrazek
a tu małe zbliżenie na buzie
Obrazek
wychodzimy juz do domku
Obrazek
no i wreszczie w domu u boku mamusi
Obrazek
Tatuś od 24-12-2008
Awatar użytkownika
Jadzia1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4497
Od: 28 cze 2008, o 17:39
Lokalizacja: Okolice Ełku

Post »

Piękne są wasze maleństwa :lol:
*Karmad* Moje gratulacje , piękny chłopiec i imię piękne niech maleństwo zdrowo rośnie na pociechę rodzicom :lol:
*Raistand*no proszę i mamy małego informatyka , przystojniak z niego :lol:
*Glad* Gratuluję :lol:
* Mario * Zosia i Tosia są urocze , kiedy moja wnusia taka będzie :wink:
*DorkaWD*Malwa i Pandziszon tworzą piękna parę , fajnie popatrzeć jak razem z maleństwem wychowuje się piesek . Moja córcia planuje pieska jesienią , teraz mieszkają wysoko i byłby kłopot z wyprowadzeniem pieska i wózka .Jesienią kupują domek więc nie będzie problemu . Ona też chce aby Lenka wychowywała się z pieskiem . :lol:
*Darla80* Widać ,że zaradna z niej kobita :lol:
Awatar użytkownika
raistand
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2389
Od: 18 mar 2007, o 20:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Opole

Post »

karmad pisze:no i zmieniam wątek z ciążowego na dziaciaczkowy......
w Wigilię boćka wyręczył Mikołaj i przyniósł nam 3790 g radości i 58 cm szczęścia - malutki Aleksander.
No to gratulacje :)

i dużo wytrwałości dla rodziców przez najbliższe -naście lat. :wink:
ODPOWIEDZ

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”