Storczyki Marty

ODPOWIEDZ
marta_N
100p
100p
Posty: 142
Od: 27 lut 2016, o 04:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Storczusie Marty

Post »

Witam wszystkich w ten szary i ponury dzień. Wczoraj jechałam 30 km do Castoramy tylko po to żeby poprawić sobie bardzo kiepski nastrój (mąż się po głowie pukał jak to usłyszał) ale ja i tak pojechałam i skoro już tam byłam to przytaszczyłam małe radości ;:3
Obrazek

Obrazek

Ten był przeceniony na 5 zł!!! Wygląda na prawdę zdrowo więc wzięłam :D

Obrazek


Obrazek
no i będzie niespodzianka z kolorkiem, przypuszczam że jakiś jasny będzie, ale na rozwiązanie zagadki muszę trochę poczekać ;:65
Pozdrawiam Marta
Awatar użytkownika
Gekoon
500p
500p
Posty: 556
Od: 24 gru 2014, o 23:00
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Tarnów

Re: Storczusie Marty

Post »

Małe radości super kwiaty ma a ten przekwitnięty ciekawe ja zakwitnie :?:
Awatar użytkownika
miss_patrycja
50p
50p
Posty: 93
Od: 13 mar 2016, o 16:20
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Storczusie Marty

Post »

Super okaz za pięć złotych! I cudowna kolekcja storczyków! ;:333
marta_N
100p
100p
Posty: 142
Od: 27 lut 2016, o 04:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Storczusie Marty

Post »

No i co ja za to mogę, że jak je widzę to nie mogę...się powstrzymać ;:219 wieczorne zakupy w biedronce skończyły się z kolejnym lokatorem na parapecie :wink: . Taki biedny był...samotny został tam sam jeden bez domku z pączkami zżółkłymi...no więc pytam się pani ile za tą mizerotę i usłyszałam 34.99 i mówię sobie kobieto opanuj się! Poszłam więc dalej robić zakupy, aż tu po chwili podchodzi do mnie kierownik zmiany z zapytaniem czy to ja pytałam o storczyka, bo zaszła pomyłka i on jest przeceniony bo ktoś zbił szklany wazon w którym był i kosztuje 6,99 (spodziewałam się usłyszeć jakieś 25 zeta) no więc jest :D
Pozdrawiam Marta
Awatar użytkownika
Nymph
50p
50p
Posty: 85
Od: 5 lut 2016, o 18:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Storczusie Marty

Post »

Ten rozowy w plamy mi sie podoba bardzo. :) Wspaniala kolekcja!
marta_N
100p
100p
Posty: 142
Od: 27 lut 2016, o 04:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Storczusie Marty

Post »

Zapomniałam o fotkach biedronkowej sierotki ;:oj już nadrabiam.
Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam Marta
marta_N
100p
100p
Posty: 142
Od: 27 lut 2016, o 04:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Storczusie Marty

Post »

Witam wszystkich odwiedzających :D Dzika jestem w połowie drogi do celu, jest 20 sztuka ;:138
Obrazek

Obrazek

Obrazek

(jeśli ktoś z odwiedzających znał by imię tej piękności - o ile ma, to proszę o komentarz, w Brico rzadko kiedy storczyki są opisane)
Pozdrawiam Marta
natka_211
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2053
Od: 18 lip 2014, o 19:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ol

Re: Storczusie Marty

Post »

Piękne kwitnienia. Niestety nie znam nazwy tego ostatniego osobnika ale za pewne to jakaś hybryda po prostu.
marta_N
100p
100p
Posty: 142
Od: 27 lut 2016, o 04:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Storczusie Marty

Post »

Dzika, natka_211, madelain, Gekoon, miss_patrycja, Nymph serdecznie witam w moim wątku, jest mi niezmiernie miło Was gościć :wit i zapraszam do dalszego oglądania życząc jednocześnie miło spędzonego czasu :wink:
Pozdrawiam Marta
marta_N
100p
100p
Posty: 142
Od: 27 lut 2016, o 04:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Storczusie Marty

Post »

Skoro już mowa o dalszym oglądaniu chciałam Wam przedstawić moją łaciatkę :D Miał być inny kwiatuch ale zanim się zastanowiłam i wróciłam do sklepu po tamtego wrzosowo-lawendowego z białą warżką to już go nie było :( a dokładniej mówiąc minęłam się z nim jak w koszyku jakiegoś pana wyjeżdżał ze sklepu. Długo nad nim dumałam bo miał z jednej strony uszkodzone liście- a raczej wcale ich nie było, trzon niby był ok, ale trudno było mi stwierdzić czy to uszkodzenie mechaniczne czy jakaś paskuda. Łaciatka ma piękne korzenie i dużo ładnych listków (chociaż jeden z górnych jest pęknięty, ale mam nadzieję, że to nie będzie miało udziału w kondycji roślinki) :D
Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam Marta
Awatar użytkownika
dzika
500p
500p
Posty: 762
Od: 17 lut 2012, o 21:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Storczusie Marty

Post »

Biedronkowa sierotka to phal Zambia. Poluję na nią od dwóch lat...
Szczęściara!
marta_N
100p
100p
Posty: 142
Od: 27 lut 2016, o 04:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Storczusie Marty

Post »

Wow! To już 4 imienny w mojej kolekcji :D
Dzika, u nas w biedrze one były w szklanych wazonach na dzień kobiet.
Pozdrawiam Marta
marta_N
100p
100p
Posty: 142
Od: 27 lut 2016, o 04:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Storczusie Marty

Post »

hej :wit po jelitówkowych kłopotach moich dzieci jestem :D dziś zaprezentuje 2 z moich 3 nowości (jednego nie miałam czasu jeszcze sfocić :wink: )

ten kupiony w przecenie, kwiatki miał obwiędnięte, ale intuicja podpowiadała mi, że po podlaniu dojdzie do siebie ... i miałam rację :heja
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ten natomiast przy pierwszym naszym spotkaniu wydał mi się taki zwyczajny...ale spać przez niego nie mogłam i dnia następnego pędem po niego
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam Marta
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje storczyki !”