Początek Clematoholizmu Madzi

Powojniki
Zablokowany
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Początek Clematoholizmu Madzi :)

Post »

Madziu melduję się w Twoim powojnikowym świecie ;:108
Ależ masz cudeńka, każde miód-malina, ;:oj Co tam nazwy, ważne jak wyglądają ;:138 a wyglądają wspaniale!
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
Awatar użytkownika
iwwa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2253
Od: 27 sty 2013, o 18:46
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Początek Clematoholizmu Madzi :)

Post »

Madziu, wszystkie klemki śliczności, ale dopisuję się do grona sympatyczek Serafiny . Zjawiskowa jest, a jeszcze na tym zdjęciu "wyszła" uroczo ;:oj
wątek aktualny Ogródek Asi- cz 3
Awatar użytkownika
Tulap
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5933
Od: 9 lip 2014, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Początek Clematoholizmu Madzi :)

Post »

Madzia,to nie przez Fo,nie ;:185
Po prostu chcesz dobrze napisać,a jak się ma tyle kwiatów to przy delikatnym stresie się myli ;:108
Ja np. podczas kupowania szałwię celozją nazwałem,mazusem była smagliczka.I tak jeszcze ze trzy rzeczy :lol:
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Początek Clematoholizmu Madzi :)

Post »

Stasieńko kochanie, czasami i mnie dopada zmęczenie. Co pokolenie to słabsze. Moja świętej pamięci babcia miała tyle werwy.. Nie poddawała się tak szybko jak ja.
Renatko wpadaj częściej. Zdecydowanie za rzadko się widzimy.
Marlenko fajnie że przeszłaś do mojej clematisowej krainy. Uprzedzam Cię że lubię tutaj pomieszać trochę. Ostatnio ciągle zdarza mi się mylenie odmian. Co innego piszę i wklejam.
Asiu nie wiedziałam że Serafina będzie miała tutaj tylu fanów :). Fajniutka jest.
Tulapku dziękuję Ci za pocieszenie :). Oby było tak jak piszesz. Cieszę się że nie jestem sama w pomyłkach :).
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11484
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Początek Clematoholizmu Madzi :)

Post »

Madziu Ernest zapowiada się na mocny kolor. ;:oj Ja się nie przejmuję nazwami, połowa moich roślin to NN. Ważne, że pokazujesz piękne kwiaty. ;:138 Moje maluchy włoskie mają pąki. :tan
Awatar użytkownika
gosiaczek12a11
500p
500p
Posty: 771
Od: 1 kwie 2012, o 17:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolskie

Re: Początek Clematoholizmu Madzi :)

Post »

Madziu widzę że Bałtyk kwitnie na całego , mój kwitł fantastycznie burzą kwiatów ale już przekwita niestety nie zrobiłam mu zdjęcie w najpiękniejszym stadium teraz bardzo tego żałuję ;:223 Ale w przyszłym roku nie dopuszczę do tego.
Widzę że masz powojników sporo , ja niestety nie mam tak wiele miejsca ale jeszcze jakiegoś na pewno dokupię i tego jestem pewna jakaś dziura na pewno się znajdzie ha ha
Zielony Zakątek !!! Zapraszam Gosiaczek12a11
Gosiaczkowy Przepiśnik !!! Zapraszam Gosiaczek12a11
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Początek Clematoholizmu Madzi :)

Post »

Soniu Ernest pięknie zakwitł. Ma takie wielkie kwiaty.. Średnica chyba z 20 cm. A może i 25. Takie piękne że aż zapomniałam przyfocić je. Wypuścił tylko dwa kwiaty. Może to powód ich wielkości.
Gosiaczku zawsze na powojnika jakaś dziura się znajdzie. Bałtyk dzięki Tobie u mnie się znalazł. Tak się napatrzyłam u Ciebie że musiałam go kupić. Jest fantastyczny. Szkoda że zakwita tylko wiosną... mam nadzieję że powtórzy choć jednym kwiatem.

Dzisiaj skromniej, bo w większości niepełne wersje.
Patricia Ann Fretwell
Obrazek
Pillu - liczyłam na pełny kwiat. No ale niestety. Ma za to mnóstwo pąków. Może któryś się trafi.
Obrazek
Andromeda się wysiliła na kilka pełnych kwiatów. Teraz nie pełnie ale równie pięknie.
Obrazek Obrazek
Innocent Blush
Obrazek Obrazek
Niobe
Obrazek
Princess Red-pachnący
Obrazek
Rooguchi
Obrazek
Tudor
Obrazek
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: Początek Clematoholizmu Madzi :)

Post »

Madziu, a Patricia to nie miała pełnych kwiatów. :?: :?:
Andromeda ma taki wyraźny rysunek, jest śliczna a Innocent Blush ogromny, ;:138 ;:138 czekam aż mój zakwitnie.
Tudor też mi się podoba a Princess Red nadal kibicuję. Mój Rouguchi jeszcze w pączkach, pewnie niebawem się otworzą. ;:224
Awatar użytkownika
gosiaczek12a11
500p
500p
Posty: 771
Od: 1 kwie 2012, o 17:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolskie

Re: Początek Clematoholizmu Madzi :)

Post »

Madziu niech Bałtyk ci rośnie równie pięknie jak u mnie, póki co ja osobiście jestem z niego najbardziej zadowolona.
Ponoć aby zakwitl drugi raz pędy po kwitnieniu należy przyciąć o 1/4 ale u mnie póki co nie powtórzył kwitnienia.
Pilu u mnie zawitał pełnymi kwiatami i również ma dużo pakow , mimo tego że w ubiegłym roku uwiad go zgladzil zupełnie. Teraz moje kolejne marzenia to Andromeda , u ciebie jest śliczna.
Zielony Zakątek !!! Zapraszam Gosiaczek12a11
Gosiaczkowy Przepiśnik !!! Zapraszam Gosiaczek12a11
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Początek Clematoholizmu Madzi :)

Post »

Stasiu Patricia miała pełne pąki. Już przekwitły. Następne są właśnie takie.
Gosiu wczoraj właśnie o tym przycinaniu czytałam i mam zamiar go ciachnąć jak pojadę na działkę. Zobaczymy, może mi się poszczęści. Andromeda jest świetna. Lubi półcień.
Awatar użytkownika
gosiaczek12a11
500p
500p
Posty: 771
Od: 1 kwie 2012, o 17:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolskie

Re: Początek Clematoholizmu Madzi :)

Post »

U mnie ci pół cienia pod dostatkiem , a cienia jeszcze więcej. Wiesz u mnie wszystko generalnie rośnie pod Korona mi drzew i w bardzo ooo bliskim towarzyskie Tujek. Więc że niektóre rośliny nigdy nie będą mieć okazji maksymalnego wzrostu , trudno głową muru nie przebije. Więc Andromeda jest stworzona dlatego mnie ;:306
Zielony Zakątek !!! Zapraszam Gosiaczek12a11
Gosiaczkowy Przepiśnik !!! Zapraszam Gosiaczek12a11
Awatar użytkownika
iwwa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2253
Od: 27 sty 2013, o 18:46
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Początek Clematoholizmu Madzi :)

Post »

Madziu, jak zawsze wszystkie klemki cudne, ale mnie przyciągnał wzrok na Innocent Blush - urokliwy ;:oj Gdzie go kupiłaś ?
wątek aktualny Ogródek Asi- cz 3
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Początek Clematoholizmu Madzi :)

Post »

Moje drogie, dziękuję Wam za wizyty w wątku clematisowym. Zamykam go, nie mam sił ciągnąć dwa wątki na raz. Jak mi się chce wstawiać clemki to nie róże i na odwrót. Także wracam do starego systemu. Wszystko w jednym. Kolejne kwitnienia możecie zobaczyć w moim wątku głównym. Pozdrowionka i mam nadzieję - do zobaczenia :wit .
Zablokowany

Wróć do „Powojniki”