Hyalutidin hc aktiv na zwyrodnienia

Jak zachować doskonałe zdrowie, kondycję i urodę? Porady, zdrowa żywność, najlepsze przepisy.
Awatar użytkownika
Anitaaa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2512
Od: 8 maja 2008, o 14:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujaws-pomor,okolice Brześcia Kuj.
Kontakt:

Hyalutidin hc aktiv na zwyrodnienia

Post »

Nie wiem czy odpowiedni dział :oops: czy ktoś stosował z forumowiczów suplement hyalutidin hc aktiv :?:
rtk10
100p
100p
Posty: 185
Od: 12 sie 2011, o 12:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: woj. mazowieckie

Re: hyalutidin hc aktiv

Post »

Anitaaa,

raczej nie polecam tego suplementu diety. Przez dłuższy czas do mojej wątroby regularnie przez 40 nawet 60 dni i z wymaganą przerwą wprowadzany był lek o nazwie Arthryl wydawany w dawce 1500 mg wyłącznie na receptę. Dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego były standardem, zaś poprawy przez dwa lata przyjmowania - niestety brak. Zasobność mojego portfela po tej "kuracji" - zdecydowanie mocno uszczuplona. To glukozamina pochodząca ze skorupiaków morskich, na którą sporo osób ma reakcję uczuleniową. Suplement diety, o którym piszesz zawiera ten sam rodzaj glukozaminy.
Jeżeli mogę wskazać, to zdecydowanie skuteczniejsze efekty przynoszą: FLEXUS - tabletki i emulsja do smarowania, STRUCTUM - tabletki lub ORTON FLEX - saszetki z proszkiem.

Każde stosowanie tych preparatów powinno być koniecznie konsultowane z lekarzem. Bez konsultacji lekarskiej dobre jest systematyczne picie naparów z dzikiej róży.

Te trzy wymienione preparaty, w moim przypadku i po konsultacji ich przyjmowania z lekarzem, a także ze wskazania lekarskiego, przynosiły zmniejszenie znacznych dolegliwości bólowych i trochę zwiększały sprawność funkcjonowania. Chrząstki stawowej nigdy nie odbudowały i nie odbudują (wg opinii lekarzy) w miejscu jej sporego ubytku po doznanym urazie, bowiem chrząstka nie ma naczyń krwionośnych.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Anitaaa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2512
Od: 8 maja 2008, o 14:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujaws-pomor,okolice Brześcia Kuj.
Kontakt:

Re: hyalutidin hc aktiv

Post »

Dziękuję za opowiedz.
Dolegliwość dotyczy mojego męża :roll: bolą kolana,czeka na wizytę u reumatologa chyba 21 listopad zobaczymy co powie ,ortopedę zaliczył diagnoza zwyrodnienia.
Zapewnię odziedziczył geny po swojej matce :cry: teściowa ma już endoprotezy (biodro ok,kolano zrażane gronkowcem obecnie wyjęta proteza i usztywniona noga bez kolana,zagoiło się )
Wadą jest mojego męża otyłość waży 100 kg przy wzroście 168 :roll: ma dopiero 40 lat.
Martwię się bo ciężar spada na mnie w gospodarstwie przy zwierzętach jest ciężko.
gosiafiolek
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 19 kwie 2016, o 11:01
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: hyalutidin hc aktiv

Post »

Zanim przejdę do sedna tematu chciałabym pozdrowić wszystkich forumowiczów. Jestem nowa na forum i postaram wnieść się nieco swojej własnej wiedzy i doświadczenia na to forum :)

Przechodząc do sedna i nie owijając w bawełnę.
Po przeczytaniu ww. posta złapałam się za głowę.
Pan powyżej po stosowaniu leku Arthryl nie poleca stosować Hyalutidin HC Aktiv.
To jest tak jakbym nosiła przez jakiś czas ciuchy producenta odzieży Nike, nie spodobałyby mi się i nie polecałabym nie tylko tej marki ale również innej jak np. Adidas, Umbro czy jakiegoś innego Reeboka.

Przyjrzyjmy się obu produktom nieco dokładniej:

Arthryl - lek w proszku do zastosowania doustnego. 20 saszetek to koszt jakichś 30-40 zł.

Skład: Siarczan glukozaminy.
Działanie: zapobieganie degeneracji chrząstki stawowej oraz odbudowa chrząstki stawowej.

Lek polecany przy chorobach zwyrodnieniowych stawów, zwłaszcza tych powiązanych z kolanem.

A teraz najważniejsze - możliwe skutki uboczne:
I tutaj już poleci kopia z doz.pl, a dokładniej: doz.pl/leki/p2298-Arthryl_proszek
Dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego: pobolewania w nadbrzuszu, wzdęcia brzucha, zaparcia lub biegunka. Reakcje uczuleniowe w postaci świądu skóry, rumienia, duszności. Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.
Przy przyjmowaniu tego leku można się łatwo domyśleć, że będzie Pan miał dolegliwości w przewodzie pokarmowym, skoro nawet w możliwych skutkach ubocznych na etykiecie zapewne są takie informacje zawarte.

No dobra, a teraz przyjrzyjmy się specyfikowi Hyalutidin HC Aktiv:
W tym przypadku podeprę się główną stroną tego peparatu: http://www.hyalutidin.pl/praktyczne-informacje

Skład: kompleks kwasu hialuronowego i siarczanu chondroityny, witamina e15g ewkeiwalentu alfa tokoferolu.

Na czym polega główna różnica - hyalutidin jest przede wszystkim suplementem diety to raz, a dwa jest oparty o kwas hialuronowy.

Działanie: wprowadzanie kwasu hialuronowego oraz siarczanu chondroityny do organizmu jednocześnie. Dzięki temu preparat trafia bezpośrednio do układu trawiennego skąd ozstaje odprowadzony do układu krążenia.
Kwas hialuronowy oraz siarczan chondroityny powodują, że powierzchnia chrząstki stawowej jest nawilżona (główna zasługa kwasu hialuronowego) oraz budują masy chrząstek (tutaj zasługa już siarczanu chondroityny).
________________________________________


Jak widać po porównaniu obu specyfików możemy jasno stwierdzić, że są to dwa różne specyfiki. Z tego też powodu opinia Pana rtk10 jest prawdopodobnie trafna co do opinii na temat arthrylu, natomiast w ogóle nie przydatna jeżeli chodzi o produkt Hyalutidin HC Aktiv.

Teraz czas na kolejny punkt - czyli moje odczucia wobec Hyalutidinu.
Nie mogę nic napisać w kwestii leku Arthryl. Natomiast co do Hyalutidin HC Aktiv - myślę, że mogę napisać parę informacji, która przyda się forumowiczom lub osobom odwiedzającym forum.

Hyalutidin - suplement diety oparty o kompleks kwasu hialuronowego oraz siarczan chodroityny. Działanie leku już opisałam (na podstawie informacji zawartych w sieci).

Stosowałam ten lek przez parę miesięcy i mogę jasno stwierdzić, że lek po prostu działa. Oczywiście nie po tygodniu, czy dwóch ale mogę jasno powiedzieć, że pierwsze efekty zauważyłam po 3-4 tygodniach stosowania. Nie były to jeszcze efekty wszakże jakieś, które pozwoliły by mi się uśmiechnąć. Jednakże zdecydowanie byłam zadowolona, że pieniążki wydane na ten suplement nie poszły na marne.
Ten specyfik zaleca się stosować przez minimum miesiąc. Ja stosowałam niemal 3 razy dłużej.
Po kontuzji kolana, a dokładniej po zerwaniu więzadła krzyżowego przedniego ACL w części proksymalnej oraz uszkodzeniu łąkotki musiałam przejść przez zabieg rekonstrukcji kolana. Po rekonstrukcji następuje moment rehabilitacji, do którego ja dołożyłam stosowanie Hyalutidinu.
Oprócz prawidłowo przeprowadzonej rehabilitacji, dzięki której mam teraz 100% sprawność w kolanie, wzmocniłam stawy tym preparatem dzięki czemu jestem już w stu procentach pewna, że mogę wrócić do sportu.

To tyle jeżeli chodzi o moją historię. Jeżeli chodzi o preparat Hyalutidin - są dwie rzeczy, które najbardziej odstraszają potencjalnych kupców - cena oraz nazwa suplement.
Niestety w dobie 21 wieku wszystkie suplementy są uważane z placebo i kupowanie takich preparatów przez wielu użytkowników jest uznawane za głupotę. Na tym tracą dobre specyfiki jak właśnie stosowany przeze mnie Hyalutidin.
Cena również może odstraszyć, w końcu dwie półlitrowe butelki kosztują 630 zł i starczają na 30 dni stosowania.
Jednakże mam nadzieję, że po przeczytaniu mojego posta oraz pozostałych pozytywnych opinii w internecie na temat tego specyfiku zmienią co poniektórzy trochę myślenie.
Wkładanie do jednego worka nie jest niczym przydatnym, zwłaszcza w przypadku leków czy suplementów.

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
baxiowa
1000p
1000p
Posty: 1192
Od: 19 sty 2014, o 22:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Opole

Re: Hyalutidin hc aktiv na zwyrodnienia

Post »

To działa czy nie ten specyfik czy nie???
Oddam sprzedam wymienię http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=11&t=79960" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Anitaaa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2512
Od: 8 maja 2008, o 14:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujaws-pomor,okolice Brześcia Kuj.
Kontakt:

Re: Hyalutidin hc aktiv na zwyrodnienia

Post »

Przy zaawansowaniu tylko miejscowo pomaga w zastrzykach.
Oczywiście na jakiś czas u mojego M.
Awatar użytkownika
baxiowa
1000p
1000p
Posty: 1192
Od: 19 sty 2014, o 22:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Opole

Re: Hyalutidin hc aktiv na zwyrodnienia

Post »

Mhm czyli żadna rewelacja?
Oddam sprzedam wymienię http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=11&t=79960" onclick="window.open(this.href);return false;
annaa
50p
50p
Posty: 88
Od: 27 lis 2012, o 11:23
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Łódż

Re: Hyalutidin hc aktiv na zwyrodnienia

Post »

Nie wiem nic o tych drogich lekach, ale mam pewne doświadczenia z kontuzjami, jestem w trakcie leczenia stawu biodrowego. Oczywiście lekarz powie, ze ten staw się nie regeneruje i operacja to wszystko co można, z jego perspektywy zrobić. Większość osób woli zdrowie oddać w jego ręce bo: no właśnie ,,ja tak długo czekałem na ta operacje a jak wyleczę maścią to mi jej już nie zrobią... lub po prostu, nie chce lub nie wieży w terapie własna, bo to trochę czasu zajmuje i trzeba zglebić temat, poczytać....
Wielokrotnie lekarze lecząc jedno psuli u mnie inny narząd- efekt uboczny ,,leczenia, leków,, często tez słyszałam od nich, ze moja choroba się sama nie cofnie ,potrzebna jest amputacja lub ze mam się z nią oswoić bo jest nie uleczalna , genetyczna,,,
Nie jestem mądralą ale słucham ludzi ,dużo czytam i od dziecka pamiętam w moim domu były książki o ziołach i ich działaniu.
Kiedy byłam młoda poznałam ,,kręgarza,, chyba tak się zwie pan od kręgosłupa, stawów. Pochodził z Opoczna leczył w Kielcach, twierdził ze organizm ludzki się regeneruje, nie zależnie od wieku tylko trzeba wiedzieć czym zadziałać, jak ,,coś,, nie skutkuje zmieniać terapie, szukać swojego lekarstwa.
Do rzeczy-co mi pomaga i czuje ze działa, dwie rzeczy:
-maść z sadła ze świstaka ok 20 zl w aptece, trzeba wysmarować do końca, trochę to trwa bo jest wydajna, efekt - zabiera ból, staw przestaje bolec, działa na kolana, barki, biodra, kregoslup-dyskopatia, stany po zrośniętym złamaniu, gdy nadal odczuwamy ból np .na zmianę pogody,
-MUMIO oczyszczone w kawałku 3g,5g z Gór Ałtaju, od 3 do 10 zl na all..gro, plus przesyłka ,trzeba zrobić ja samemu, rozpuszczamy ten mały czarny bobek z mala ilością wody, inaczej się nie rozpuści, potem ten czarny płyn wlewamy do maści nagietkowej firmy ELISSA, 25 gr ok 10 zl i mieszamy do połączenia, ta maść regeneruje staw, leczy smarujemy ok 2 razy dziennie trochę śmierdzi i brudzi ale działa. ;:167
nerina
50p
50p
Posty: 96
Od: 28 sty 2013, o 18:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Hyalutidin hc aktiv na zwyrodnienia

Post »

Czy rozpuszczasz 1 tabletkę Mimio na całą maść . Mam tabletki 200mg.?
annaa
50p
50p
Posty: 88
Od: 27 lis 2012, o 11:23
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Łódż

Re: Hyalutidin hc aktiv na zwyrodnienia

Post »

Mam w kawałku 5 gr. 5 tabletek to 1 gr. Jestem już po kuracji mumio ale smaruje teraz maścią z żywokostu na zakończenie terapii. :D
Nie ma bólu i klucia tez ustąpiły. Robie miesięczna przerwę ;:3
Korneliusz
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 33
Od: 3 kwie 2017, o 15:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Hyalutidin hc aktiv na zwyrodnienia

Post »

No i własnie - wszyscy tu wypowiadajacy sie to tylko chemia i chemia.
Ludzie - wyprano nam mózgi , tylko naturalne środki lecznicze - trzeba się uczyć :tan
są bezpieczne i nie powodują powikłań i następnej choroby.
A o to przecież chodzi mafii medycznej abyśmy chorowali bez końca bo na tym ten biznes się opiera.
Pacjentów ma przybywać.
W życiu bym nie dał wszczepić sobie metalowych stawów. Ależ nas ogłupili.
Przedmówca wspomniał o żywokoście.
Nie ma nic lepszego. Sam stosuję z doskonałym skutkiem.
Na swojej działce można posadzić i ja w tym roku posadzę.

Oglądajcie na you tube filmiki pana Adolfa Kudlińskiego.
Super wiedza i chętnie się nią dzieli.
annaa
50p
50p
Posty: 88
Od: 27 lis 2012, o 11:23
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Łódż

Re: Hyalutidin hc aktiv na zwyrodnienia

Post »

Po pewnym już czasie, witam forumowiczów. Biodro jak nowe ból ustal i klucie, nie pamiętam ze było coś nie tak. Po świstaku i mumije smarowałam jeszcze maścią żywokostowa i żelem balsamem Czaga ?911?, 100 ml- to ukraińska maść z huby z brzozy,mam nadzieje ze komuś te informacje pomogą, terapia trwała jakieś 3-mce.
nerina
50p
50p
Posty: 96
Od: 28 sty 2013, o 18:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Hyalutidin hc aktiv na zwyrodnienia

Post »

A gdzie można kupić "świstaka" i Czagę 911 ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bądźmy ZDROWI i piękni... jak nasz ogród”