Żabia Łąka

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Żabia Łąka

Post »

Lista różana imponująca, będzie pięknie ;:215
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
BOGULENKA
500p
500p
Posty: 839
Od: 23 lis 2012, o 13:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Żabia Łąka

Post »

Dorotko dziękuję ;:196
Marta róże zamawiałam we Flo... i u Ewy.
Pozdrawiam i serdecznie zapraszam do siebie, Bogna
Żabia Łąka
Awatar użytkownika
klarysa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5897
Od: 11 mar 2011, o 17:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kaszuby

Re: Żabia Łąka

Post »

Ładne róże wybrałaś.
Część z nich mam, inne podziwiam ;:oj .
Pozdrawiam cieplutko Nieskrytoczytacz :wink:
Awatar użytkownika
renzal
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6239
Od: 13 maja 2011, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Płocka

Re: Żabia Łąka

Post »

:wit Zaglądam z rewizytą i wieczorkiem doczytam resztę. Chwilowo jestem zbyt zauroczona i muszę opanować złość na siebie, że tak nie mam ;:306 Bardzo mi się podoba! ;:138 Ja róże zakupiłam na jesieni u Bogdana na all, bo obawiam się, czy sobie z nimi poradzę, a tam chwalili, że tanio i dobrze! Ja tak jak Ty nie robię rózanki, tylko ,,pomiędzy", albo jako soliter. Kilka dziewczyn zaczyna przygodę z różami, to będzie nam raźniej! :tan
pozdrawiam Renata Pod Jesionem cz.5 ,czyli: akt V dramatu!
Ciągle marzę, że w tym roku uporządkuję mój ogród. (nowy rok - już szósty - nowa nadzieja ;:306 )Nadzieja umiera ostatnia...
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Żabia Łąka

Post »

Bogusiu jak ja lubię czytać Wasze listy róż ;:138 i już widzę ile będzie sadzenia, czekania i radości z kwiatów. Ja rok temu tak miałam, tym razem odpoczywam i podziwiam, a właściwie porównuję z tym co mam :oops:
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16010
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Żabia Łąka

Post »

Oj tak, BOgusiu, słoneczko mamy cudne i cały dzień będzie taki słoneczny.
Masz już listę różyczek, a więc pogoda sprzyja, żeby wyjść i naocznie planować miejsca posadzenia. Jeszcze trochę śnieg w tym przeszkadza, ale mamy przecież "oczy wyobraźni" :tan
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Żabia Łąka

Post »

Bogusiu, dzień dobry!

Poczytałam różaną listę - większość z królewien znam i mam i mogę potwierdzić, że będzie Pani zadowolona! ;-)
Róże z pewnością uatrakcyjnią Twój ogród, a w kolejnych sezonach dojdą następne odmiany - jestem o tym przekonana.

Póki co, zostawiam słoneczne pozdrowienia i lecę działać :)
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16010
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Żabia Łąka

Post »

Bogusiu, też mnie swędzą rączki do ścinania traw i innych, ale twardo czekam do końca lutego. Teraz najwyżej tylko przytnę moją niewielką liczbę krzewów liściastych. Cudnie dzisiaj mamy, prawda? Trzymaj się, kochana ;:196
Awatar użytkownika
renzal
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6239
Od: 13 maja 2011, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Płocka

Re: Żabia Łąka

Post »

A ja trzymając się kalendarza biodynamicznego biorę się już teraz ;:224 Każdy pretekst jest dobry!
pozdrawiam Renata Pod Jesionem cz.5 ,czyli: akt V dramatu!
Ciągle marzę, że w tym roku uporządkuję mój ogród. (nowy rok - już szósty - nowa nadzieja ;:306 )Nadzieja umiera ostatnia...
Awatar użytkownika
Lady-r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 4276
Od: 3 lis 2006, o 12:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: między Płockiem, a Ciechanowem

Re: Żabia Łąka

Post »

Ja też się trzymam kalendarza z tej strony. :wink:
pozdrawiam Ania jestem na etapie wymieniania tego co mi się trafiło na to co mi się podoba ;)
Mój ogródek cz.1
Zadbajmy o zdrowie Moje domowe Ogródek Lady-r po przerwie
Awatar użytkownika
BOGULENKA
500p
500p
Posty: 839
Od: 23 lis 2012, o 13:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Żabia Łąka

Post »

Witam wszystkich moich gości, dziewczyny, bardzo dziękuję za odwiedziny i klepnięcie listy różanej. Jestem bardzo ciekawa, co to z nich wyrośnie, mam nadzieję, że na więcej się nie skuszę, bo żadnych przeróbek grubszych nie przewiduję w najbliższym czasie. Energię swą w tym sezonie zamierzam skupić na warzywach, mam zamiar tak im się poświęcić, żeby przekonać się czy potrafię czy nie. W każdym razie przepadam całe dnie na fo w dziale uprawy warzyw, czytam całe części wątków poświęcone poszczególnym uprawom, do tego wertuje archiwalne numery Działkowca, spisuję tę wiedzę na kartkach, jeżdżę po nasiona do sklepów i mocno planuję. Jedyną rysą na tych planach jest zabieg operacyjny, który najprawdopodobniej czeka mnie w okolicach kwietnia, a potem wakacje na przełomie lipca i sierpnia. W każdym razie pan dr wie, że na stół kładę się nie wcześniej niż w połowie kwietnia, kiedy wszystkie pierwsze siewy będą wykonane, więc może się uda. W pielęgnację warzywek, tzn w bardziej ciężkie prace po zabiegu zostaną zaangażowani domownicy, więc myślę, że się uda.
Justynko (Klarysa) Ciebie witam po raz pierwszy w najbardziej nieregularnie prowadzonym wątku na fo.

Aniu, Reniu i ja bym chętnie ruszyła do wysiewów pod dyktando zalinkowanego ;:196 kalendarza, ale póki nie wrócę z ferii z rodziną, nic nie mogę zrobić. Swoją drogą to bardzo liczyłam na to, że warunków na narty nie będzie, ale niestety podobno są, M zasięgnął języka, więc niestety muszę jechać..., nie zostawię ich przecież samych. W każdym razie mam nadzieję, że aura w międzyczasie nie będzie próżnować i do mojego powrotu śnieg z ogrodu zniknie.
Zostawiam kilka fotek, w tym naparstnicę, którą po powrocie natychmiast wysiewam. Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Pozdrawiam i serdecznie zapraszam do siebie, Bogna
Żabia Łąka
Marginetka
500p
500p
Posty: 929
Od: 28 sty 2013, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Płocka

Re: Żabia Łąka

Post »

Bogusiu, bardzo Ci kibicuję i trzymam kciuki za warzywnikowe powodzenie :uszy
Naparstnica przepiękna. W tym roku planuję ugościć je w swoim ogrodzie.
Jakie nasiona kupiłaś?
Awatar użytkownika
BOGULENKA
500p
500p
Posty: 839
Od: 23 lis 2012, o 13:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Żabia Łąka

Post »

Martuś nasionka naparstnicy kupiłam takie zwykłe, mieszankę kolorów. Zawsze takie mam i wychodzą różne.
Pozdrawiam i serdecznie zapraszam do siebie, Bogna
Żabia Łąka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”