Moja kolekcja - -/Sundaville

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
ODPOWIEDZ
Belfedor
200p
200p
Posty: 409
Od: 10 maja 2013, o 14:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moja kolekcja - -/Sundaville

Post »

Grzegorzu znam odmianę trochę podobną do tej. Nazywa się Red Star już gdzies chyba zamieszczałem jej zdjęcie. To była chyba moja pierwsza sundavilla i miałem ją tylko przez rok . Teraz bardzo łatwo ją kupic. Na wiosne pojawi się w niejednym sklepie , a jak nie to na internecie będzie na pewno .
fumikko
100p
100p
Posty: 155
Od: 2 cze 2013, o 23:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolskie

Re: Moja kolekcja - -/Sundaville

Post »

O faktycznie ...serdeczne dzięki ...teraz jak już znam nazwę to każda poczciwa przeglądarka mi znajduje :D
Awatar użytkownika
Ivona44
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1208
Od: 31 mar 2013, o 14:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Moja kolekcja - -/Sundaville

Post »

Witam po przerwie, czy mam już zabrać królową na okno, bo stoi w półciemnym garażu stopni ok. 8-10. puszcza jasne listki, co teraz? Belfedorku proszę o poradę i pozdrawiam.
Pozdrawiam, Iwona.
antenka52
100p
100p
Posty: 186
Od: 11 lis 2013, o 09:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moja kolekcja - -/Sundaville

Post »

Dla zainteresowanych naszymi sundaville piszę że w OBI dzisiaj pokazały się w 4 kolorach biały ,różowy jasny ,czerwony , żółty i czerwono biały w takie jakby pasy podobny do zdjęcia powyżej czyli 5 kolorów bardzo ładne duże cena 59,99 lub 69,99 ale spore są .Ja zapolowałam na żółtą , pasiastą i różową .
zapraszam do mojego wątku kwiatowego
Mój taras tego lata zapraszam
emet
200p
200p
Posty: 231
Od: 6 maja 2011, o 08:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Belsko-Biala

Re: Moja kolekcja - -/Sundaville

Post »

Mam nadzieje że dotrwają do maja.

Pozdrawiam Emet :uszy
antenka52
100p
100p
Posty: 186
Od: 11 lis 2013, o 09:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moja kolekcja - -/Sundaville

Post »

A dlaczego miałyby nie dotrwać??? Kupuję co roku w OBI sundaville i są piękne, super zimują ,ubiegłoroczna ma się dobrze . No a tej wiosny wszystko mamy dużo wcześniej ,pogoda nieporównywalna bo ubiegłej w kwietniu na tarasie śnieg miałam w kolano , a teraz sąsiad wczoraj trawę ścinał w ogrodzie
zapraszam do mojego wątku kwiatowego
Mój taras tego lata zapraszam
Awatar użytkownika
Olenkazz
200p
200p
Posty: 206
Od: 3 mar 2013, o 13:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Moja kolekcja - -/Sundaville

Post »

antenka52 pisze:Dla zainteresowanych naszymi sundaville piszę że w OBI dzisiaj pokazały się w 4 kolorach biały ,różowy jasny ,czerwony , żółty i czerwono biały w takie jakby pasy podobny do zdjęcia powyżej czyli 5 kolorów bardzo ładne duże cena 59,99 lub 69,99 ale spore są .Ja zapolowałam na żółtą , pasiastą i różową .
Witajcie, też dawno tu nie zagl?dałam ;:7
Ale dziś też je widziałam, duże były... z ciekawostek spotkałam też w obi odm. Pretty burgundy (duże ciemno czerwone - takie "burgundowe" kwiaty )- dla mnie to nowa odmiana i dwa kolory w jednej doniczce - biały z czerwonym i biały z röżowym.

Moja piękna zeszłoroczna nie przetrwała. Niestety podczas mojego wyjazdu na pocz?tku października zdarzyły się dwie noce z poż?dnymi przymrozkami i nie było komu schować donic w cieplejsze miejsce. Tak czy inaczej dipladenie s? takie cudne, że w tym roku znöw zagoszcz? na moim tarasie.... tylko ktöre.... wybör coraz większy. ;:108
Pozdrawiam
Olenka
Belfedor
200p
200p
Posty: 409
Od: 10 maja 2013, o 14:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moja kolekcja - -/Sundaville

Post »

Jezu ... ale wstyd :oops: strasznie się zapuściłem i długo nie zaglądałem na forum, a tu tyle gości :wit .
Jak dla mnie te ceny to przesada. Za żółtą jeszcze bym dał te 60-70 zł, bo trudno jest ją dostać, ale inne można kupić o wiele taniej chociażby na allegro.
antenka52
100p
100p
Posty: 186
Od: 11 lis 2013, o 09:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moja kolekcja - -/Sundaville

Post »

O to ja mieszanej w jednej doniczce nie widziałam ,szkoda ale ja swoje wsadziłam do jednej skrzynki wiec mam nadzieje że też się fajnie będą prezentować jako mix . Co do cen no niestety też uważam że drogie , ale Obi tak ma na początek wywali ceny z kosmosu a z czasem jak kwiaty przebrane lub zmarniałe to przeceniają i cena schodzi często do śmiesznie niskiej kwoty . Ja jednak chciałam wybrać ładniejsze , nie wymęczone okazy . Co do allegro to zgadza się że taniej ,ale to czasem różnie bywa . Często kupuje się tzw .,,kota w worku ,, ja kupiłam tak bugenwille. Znalazłam ofertę na allegro i okazało się że to blisko mnie i mogę tam pojechać. Okazało się na miejscu że fakty sporo odbiegają od opisu aukcji, owszem sadzonki są , kolory diabli wiedzą bo nie kwitną ale sadzonki małe mizerne i drogie jak na takie maleństwo ponad 20 zł .Przecież jeszcze trzeba ponieść koszt wysyłki i ten czas transportu rośliny przychodzą umęczone .
zapraszam do mojego wątku kwiatowego
Mój taras tego lata zapraszam
Awatar użytkownika
amarylis384
500p
500p
Posty: 740
Od: 5 sty 2014, o 18:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Moja kolekcja - -/Sundaville

Post »

Antenka52 życzę Tobie aby inwestycja odpłaciła się pięknymi kwiatkami, wkleisz potem fotki, a my będziemy podziwiać ;:333 Powodzenia i pozdrawiam :wit
emet
200p
200p
Posty: 231
Od: 6 maja 2011, o 08:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Belsko-Biala

Re: Moja kolekcja - -/Sundaville

Post »

A moja dziś taka ;:oj .Zakwtnie dopiero w maju
Obrazek
Pozdrawiam Emet :uszy
Belfedor
200p
200p
Posty: 409
Od: 10 maja 2013, o 14:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moja kolekcja - -/Sundaville

Post »

I jak tam się mają wasze sundaville ? W biedronce są teraz po 15 zl - różowe i czerwone . Warto kupić. Są w miare duże , nie to co w OBI ... . W tym roku chyba obejdę się bez żółtej , jakoś nie przypadła mi do gustu :oops: ( kapryśna) .
Awatar użytkownika
mamafrania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3864
Od: 13 paź 2011, o 13:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Moja kolekcja - -/Sundaville

Post »

Moja zakupiona jesienią puściła 2 piękne długie pędy, ale pąków to na razie nie widze :roll: .Dać jej jakies papu?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”