Zaczęła tracić wiarę w sens swojego istnienia. ( Pomóżmy! )

Cieszmy się tym, co mamy...
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7567
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zaczęła tracić wiarę w sens swojego istnienia. ( Pomóżmy! )

Post »

Informacje na dzień dzisiejszy i skutki działań ludzi dobrej woli:

".... Pomoc dla Pani Marty

Kochani relacja z ostatniego naszego odruchu serca kiedy kto mógł podzielił się tym co ma z Martą. Chce napisać że pomoc ta okazała się najbardziej profesjonalna. O sytuacji Pani Marty pisaliśmy tutaj . Bardzo dużo osób wspomogło znajdującą się w trudnej sytuacji Panią Martę, ale wiem że i Wam się zbyt dobrze nie powodzi więc zebrało się tego około 20% sumy na jaką urosły pożyczki wraz z odsetkami . Przynajmniej 2 osoby poświęciły mnóstwo czasu by doprowadzić do tego aby te wasze dary były jak najlepiej spożytkowane. To nie tylko pomoc pieniężna czy rzeczowa ale także pomoc prawna , negocjacje prawne z dłużnikami aby wyczyścić wszelkie możliwe małymi literami zapisane artykuły które by powodowały że mimo spłaty dług nadal jest. Serdeczne Bóg Zapłać tym czytelnikom z Białegostoku którzy sprawdzili sytuację, którzy prawnie pomogli Pani Marcie. Tych pożyczek było aż w 6 firmach różnych wynalazkach, w każdej na sumę od typu 1300 zł plus wysokie odsetki (chwilówka) do w najwyższej 8000 zł. W dalszym ciągu 2 osoby pomagają Pani Marcie. Chcę również napisać że trzeba by znalazły się kolejne osoby które by wsparły Panią Martę gdyż pozostało jej jeszcze 80 % nie załatwionych. Wiem że będzie nam ciężko. Z sześciu firm wyczyściliśmy już 2. Kolejne 2 jesteśmy w stanie wyczyścić do zera. Ostatnie 2 może uda się nam dotrzeć do bogatszych sponsorów których poruszy serce. Wszystkim serdecznie dziękuję, zarówno tym którzy wsparli pieniędzmi jak i tym co darami a zwłaszcza tym co na miejscu okazali osobiste zainteresowanie aby te środki zostały dobrze wykorzystane...."

http://dzieckonmp.wordpress.com/2013/10 ... ani-marty/
Awatar użytkownika
mikrobia
200p
200p
Posty: 255
Od: 24 maja 2007, o 22:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław/Syców
Kontakt:

Re: Zaczęła tracić wiarę w sens swojego istnienia. ( Pomóżmy! )

Post »

Wysłałam ciuszki w ubiegłym tygodniu :tan mam nadzieję, że doszły :) Coś nie mogłam zabrać się do segregacji i z pomocą przyszły mi maluchy...dotarły do szafy i zrzuciły wszystkie misternie poukładane ciuszki z półek, do których tylko dosięgły rączkami ;:306 No i już byłam zmobilizowana ;:215
Najlepszym ogrodnikiem jest natura. LD Probiotics apifarma.pl
EM-Foto-Album/mikrobia/
Kupię, sprzedam lub wymienię...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogrody Serc Naszych - [ OSN ]”