Gdzieś daleko na pół.wschód cz.1

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
krasna101
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 917
Od: 5 gru 2011, o 21:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: suwalszczyzna

Re: Gdzies daleko na pół.wschód....

Post »

W dzisiejszym dniu najbardziej mnie sama zdziwilo to,ze jeszcze dzis pielilam w ogrodku ;:oj a teraz dalszy ciag ogolnych zdjec z mojej dzialki . Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
krasna101
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 917
Od: 5 gru 2011, o 21:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: suwalszczyzna

Re: Gdzies daleko na pół.wschód....

Post »

Zaplanowalam sobie,ze w poscie tym moją dzialke,dokonania i zachdzace na niej zmiany pokaze systematycznie od poczatku roku 2013.Zaczne od Swiat Wielkanocnych tj.od 1.04. Na pewno nie jedna osoba bedzie zaskoczona takimi zdjeciami gdyz i ja bardzo sie zdziwilam jak zobaczylam date ich zrobienia.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


A zamiast "śmigusa-dyngusa" takie byly "zabawy"


Obrazek Obrazek Obrazek

c.d

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Piotr=)
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5060
Od: 24 maja 2008, o 17:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Niedaleko Łańcuta (Podkarpacie)

Re: Gdzies daleko na pół.wschód....

Post »

Witam Cie :wit

Ciekawie sie zapowiada i miło witać ;:3
Spis tematów
Róbmy w życiu to co nas cieszy ;)
krasna101
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 917
Od: 5 gru 2011, o 21:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: suwalszczyzna

Re: Gdzies daleko na pół.wschód....

Post »

wiosna 2013r.Pierwsze kwiatki- 16kwiecien


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
krasna101
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 917
Od: 5 gru 2011, o 21:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: suwalszczyzna

Re: Gdzies daleko na pół.wschód....

Post »

krasna101
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 917
Od: 5 gru 2011, o 21:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: suwalszczyzna

Re: Gdzies daleko na pół.wschód....

Post »

Nadal szaleje Maj i kwiatki cebulowe. Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
miisia
100p
100p
Posty: 146
Od: 5 lut 2013, o 17:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Gdzies daleko na pół.wschód....

Post »

:wit .Ja tez przydreptałam się przywitac.Piękne zimowe widoki ale wiosenne rowniez.W oko mi wpadła rozowa malwa o pełnych kwiatach i jakis kwiat z zieloną grzywką na gorze i czerwonymi kwiatkami pod nią :;230 .Ja dzisiaj tez trochę pieliłam i sadziłam czosnek,zdązyłam przed deszczem :tan
Marianna
krasna101
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 917
Od: 5 gru 2011, o 21:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: suwalszczyzna

Re: Gdzies daleko na pół.wschód....

Post »

Miisia; milo mi,ze zajzalas w moje strony.Te zimowe krajobrazy to nasze polnocno-wschodnie poczatki wiosny.A ten kwiatek z grzywka to jest Szachownica cesarska. Zapraszam do dalszego ogladania mojego postu gdyz pojawia sie jeszcze Malwy pelne w roznych kolorach. pozdrawiam :wit
krasna101
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 917
Od: 5 gru 2011, o 21:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: suwalszczyzna

Re: Gdzies daleko na pół.wschód....

Post »

c.d. wiosny 2013r.Koniec maja.Juz rozkwitaja i inne kwiatki . KokoryczObrazek Obrazek niezapominajka. Obrazek nadal kwitna tulipany a w tle gozdzik brodaty Obrazek Kocimietka i rozkwitajacy Kuklik Obrazek Serduszka okazale Obrazek Obrazekstokrotki Obrazek Obrazek Irys syberyjski Obrazek Orliki Obrazek Obrazek Bodziszek
krasna101
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 917
Od: 5 gru 2011, o 21:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: suwalszczyzna

Re: Gdzies daleko na pół.wschód....

Post »

A tak wygladaly moje rabatki wiosna w poczatkach rozkwitu; Obrazek tj.rabatka usytuowana przy zarosnietym stawie-bagnie. Obrazek ta przed ogrodkiem warzywnym Obrazek w tyle rabatka poprzednia i nastepna usytuowana przy stodole.A obie razem leza w cieniu duzej starej sliwy. Poza tym na dzialce znajduja sie rabatki;dwie na froncie domu po obu stronach wejscia do domu,obok domu od ulicy,dwie u wejscia do ziemianki,pod Jarzebina i jeden skalniak w centrum podworka,ktory powstal na glazach i kamieniach- pozostalosci po bylej oborze. Poniwaz ciagle przbywa mi roslin gdyz rowniez sama wysiewam byliny i to co roku powiekszam rabatki i ciagle szukam miejsca na nowe. Teraz c.d. wiosny i rozkwitajacych kwiatkow; Obrazek łubin Obrazek orlik Obrazek Obrazek Obrazek przekwitle czosnki Krzysztofa Obrazek szlwia Obrazek gozdziki Obrazekdzwonek ogrodowy Obrazek Obrazek ostrozka Tak wygladaly kwiatki w rozkwicie wiosna a nastepne zdjecia juz beda letnie i kwiaty w pelnej krasia.
Awatar użytkownika
jola1313
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5412
Od: 21 sty 2012, o 14:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Suwałk

Re: Gdzies daleko na pół.wschód....

Post »

:wit Fajnie ,kolorowo u Ciebie ;:303
Wypatrzyłam kilka ciekawych ''elementów wystroju'' ;:224 .Ławka,koszyki,rzeźba,rowerek na kwiaty.Super ;:215

Córcia śliczna jak ;:118

Skąd ja znam takie zimy :wink: .
Właśnie tytuł wątku mnie tu przyciągnął.Jak masz na imię?Przy jakim większym mieście mieszkasz?

Pozdrawiam
krasna101
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 917
Od: 5 gru 2011, o 21:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: suwalszczyzna

Re: Gdzies daleko na pół.wschód....

Post »

Witam Jolu :wit Bardzo mi milo,ze napisalas do mnie :D Nazywam się Bozena.Tez jestem z okolic Suwalk w stronę Sejn.jeśli dobrze znasz te okolice to sie domyslisz gdzie moja posiadlosc bo od nazwy wioski jest moj loging'krasna' ;:108 To taka zagadka-na poczatek naszej blizszej znajomosci. A ten aniolek na saneczkach to juz wnusia a nie corcia. ;:174
krasna101
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 917
Od: 5 gru 2011, o 21:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: suwalszczyzna

Re: Gdzies daleko na pół.wschód....

Post »

Po dlugiej zimie wiosna cieszy nas budzaca sie zielenia a lato paletą zmieniajacych sie barw. A najbardziej to widac na kwiecistych rabatkach. Obrazek 3letnia roza pnaca po raz pierwszy zakwitla. Obrazek koniec czerwca wszystkie rabatki zdominowane przez gozdziki Obrazek Obrazek Obrazek z dnia na dzien rabatki stawaly sie coraz bardziej kwieciste Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”