Hacjenda Anego cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Hacjenda Anego cz.2

Post »

Andrzeju! :wit ...tylko nieudacznicy...źle myślą ;:108
A niech tam...o mnie/ czyt.o nas / też tak myślą...wcale się tym nie przejmuję ...robię swoje.
Pozdrawiam serdecznie! ;:180
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
any57
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4333
Od: 16 sty 2012, o 16:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ŚLĄSK

Re: Hacjenda Anego cz.2

Post »

tak jest Bogusiu -"róbmy swoje, póki jeszcze ciut się chce ... " - nieudacznikami się nie przejmuję :wink:
Tosiu i Jadziu - a niech tam sobie gadają - "lata mi to"
a tak przy okazji - często trzymamy się z żoną za ręce :oops: (dopiero 36 lat jesteśmy razem) a już jak widzimy sąsiadów w oknie to OBOWIĄZKOWO łapiemy się za łapki - ależ mają o czym gadać :;230

dzisiaj wybrałem się na spacer po lesie z myślą nazbierać trochę opieniek na obiad - w 2,5 godz. nazbierałem cały kosz podgrzybków ;:oj opieńki omijałem jak widziałem te piękne brązowe kapelusze. Znajdowałem też młode - czyli jeszcze będą.
A tam zaraz blisko mieszka Iza (Chatte) zatrzymałem się na kawie i nawet na sernik się załapałem ;:138 pooglądałem ogród jesienny i ... Iza nawyrywała mi mnóstwo kwiatów (najbardziej mi się spodobała nazwa "wieczornik damski :wink: ) - nie zdążyłem posadzić, jutro z rana będę miał co robić.
Aha! - Tosiu, zmierzyłem! - od tego ronda którym jechałaś, do Izy jest tylko 2,5 km :)
Andrzej zaprasza
aktualny wątek
poprzedni
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Hacjenda Anego cz.2

Post »

Wieczornik damski to piękna roślina .Kwitnie lilowymi kwiatami i jak sama nazwa wskazuje pachnie wieczorem .Też mam ja w swoim ogródku tylko ,ze od Majki [Edulkot],która mieszka też niedaleko nas ,bo na Wirku .Tak trzymać Andrzeju ;:215 No to może wybierzecie się na spotkanie rybniczanek ,które organizuje Ewa ,która ma pieska Lessi w avatarku .Będzie też Elusia na tym spotkaniu .Szkoda ,ze mam trochę daleko a autobusami w taką pogodę wątpliwa przyjemność
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15082
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Hacjenda Anego cz.2

Post »

Jeszcze raz dziękuję za miłą wizytę i dobry uczynek :wink:
Hortensję już przesadziłam, jutro róża :D
Zapomniałam powiedzieć, że wieczornik jest rośliną dwuletnią, więc trzeba mu się dać wysiać.
Na pewno Was zachwyci! :D
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Hacjenda Anego cz.2

Post »

A wiesz,że moja sąsiadka / w moim wieku/ ...powtarza ,że głupiego robota lubi...ale mam satysfakcję, gdy ona próżnuje, a ja taczką jeżdzę z gruzem....dzieci moi mnie cenią ;:108
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
misia i klusek
1000p
1000p
Posty: 1066
Od: 29 lip 2012, o 20:41
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: Hacjenda Anego cz.2

Post »

Helou fajnie iż przewidujesz jeszcze wysypy podgrzybków Andrzejku , tak bardzo lubię łazić za grzybkami (podgrzybkami)
a nie lubię jak prze de mną uciekają !!! :tan :;230
Pozdrawiamy
Barbara i Krzysztof

Nasza zielona niespodzianka-zapraszamy
Awatar użytkownika
Tosia1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12604
Od: 13 mar 2010, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Chorzów

Re: Hacjenda Anego cz.2

Post »

:wit Prawda, że Izunia, to fajna babeczka? Nigdy nie wyjdziesz od niej z pustymi łapkami.
Dobrze, że posłuchałeś Tosinej prośby. Wieczornik posadź blisko siedziska, cobyś wieczorem mógł poczuć jego aromat. Cudnie pachnie!!! Całuski dla M. ;:196
Co zasiejesz, to zbierzesz
Malutki ogródeczek Tosi - cz.14. Zapraszam serdecznie!
Wcześniejsze wątki.
Awatar użytkownika
Ruda2011
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3227
Od: 19 mar 2011, o 10:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Południe Warszawy

Re: Hacjenda Anego cz.2

Post »

Any ludzie ...... dobrzy, życzliwi ludziska ...... muszą gadać bo by się rozpękli. Bo tak w ogóle jak Ty możesz być szczęśliwy. Powinieneś, jak wielu, narzekać, popłakać, napić się z kolegami "na smutki" a Ty ???
Zadowolony, zajęty, kochający żonę ...... nieeee, no zdecydowanie coś z Tobą "nie tak" ;:306

Z przyjemnością wpadam do Ciebie rówieśniku i podwampirzam sobie dobrą energię płynącą z Twojego wątku ;:215
Awatar użytkownika
roza333
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3866
Od: 4 maja 2010, o 11:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie Tarnowskie Góry

Re: Hacjenda Anego cz.2

Post »

Żeby tak mój M kochał ogród i pracę w nim :wit
Awatar użytkownika
Ewiczka52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1306
Od: 1 lut 2012, o 14:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Hacjenda Anego cz.2

Post »

ANY :wit Ja też mam problem ,bo nie lubię wokół śmieci , niszczenia kwiatów ,drzewek i strasznych krzyków . To ja innym przeszkadzam a nie oni mnie ;:oj Po trochę się z tym pogodziłam ale to walka z wiatrakami niestety ;:131 Nawet moje dziecko przez to ucierpiało ale już wyrosło :)
Pozdrawiam Ewula
Awatar użytkownika
skorpion811-51
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7255
Od: 21 lis 2009, o 17:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Dolnośląskie Milicz

Re: Hacjenda Anego cz.2

Post »

Any to ja chyba niespełna rozumu jestem bo tyram dzień w dzień zamiast z sąsiadkami kawę
zaliczać.Gdzie tam kopię przesadzam, nie wiem jak to będzie w zimie dobrze żeby śnieg był to
byłoby co robić chociaż ścieżki pielęgnować :D
No ale Ty jakoś jednak odstajesz bo jak by Cię zobaczyli Ci co w mojej miejscowości siedzą
od rana pod sklepem i męczą się z tym piwskiem to byliby zdziwieni ;:306
Rzekła pszczółka do motyla nikt nie widzi więc zapylaj.
MOJE LINKI , Pusta miska -kliknij
SERDECZNIE ZAPRASZAM STASIA
Awatar użytkownika
any57
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4333
Od: 16 sty 2012, o 16:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ŚLĄSK

Re: Hacjenda Anego cz.2

Post »

trzeba robić swoje, bo cokolwiek i jakkolwiek zrobimy ... to i tak będą gadać ;:333

Jadziu w tajemnicy :wink: Ci powiem - myślałem, by dziewczynom zrobić nalot w Rybniku ... niestety - nie mogę ...

Izo to ja dziękuję, a o wieczorniku pamiętam - dzisiaj pokazałem Mirce jakie roślinki przywiozłem i gdzie powsadzałem :)
brawo Bogusiu! i nie przejmuj się sąsiadką, chociaż więcej jest takich - to racja jest po naszej stronie ;:138

rosną jeszcze grzybki Krzysiu bo pogoda dopisuje - niestety, nie mam czasu :(

dziękuję Tosiu- masz rację ;:196

Mariolo bierz ile chcesz - bo ja już od Ciebie ... podkradałem Twą energię :;230
ja nie przejmuję się, że jestem inny - zawsze byłem indywidualistą ...

Justyno bo to ja uparłem się by kupić ogród :heja

oj tak Ewiczko - walka z wiatrakami, ale róbmy swoje i nazywajmy fakty po imieniu - kiedyś udawałem, że nie widzę, teraz walę prosto z mostu - może nie tak jak Adaś Miałczyński, ale ... podobnie ;:224

masz rację Stasiu u nas ... do mnie już się przyzwyczaili :;230

Obrazek

ależ piękna złota jesień u nas - słoneczko świeci całe dnie, na ogrodzie posprzątane, dopiero teraz zakwitły jesienne krokusy i ... wyłażą kwiaty wiosenne ;:oj
niedzielę spędziliśmy w górach - tym razem na górze Żar - z lewej strony widzicie szykujących się do zjazdu na rowerach z tej góry, a w dole jez. Międzybrodzkie. Na horyzoncie Beskid Mały i najwyższy jego szczyt Czupel, a w tle Skrzyczne (najwyższy Beskidu Śląskiego)
z prawej strony - widok z góry na tamę jez. Żywieckiego
Mieliśmy udaną wycieczkę - wróciliśmy jak słoneczko już zachodziło ;:333
Andrzej zaprasza
aktualny wątek
poprzedni
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Hacjenda Anego cz.2

Post »

Kiedyś jak byłam jeszcze w domu jeżdziliśmy na wczasy do Międzybrodzia Bialskiego i wchodziliśmy na piechotkę na górę Żar .Było tam mnóstwo dorodnych jeżyn .Oj to były czasy i wczasy :wink: Teraz już nigdzie nie jeżdże aż szkoda ;:174 Mieliście fają wycieczkę.Szkoda ,ze nie możesz pojechać też na to spotkanie .Dziewczyny na pewno by sie ucieszyły i poznalibyście nowych forumowiczów . ;:174
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”