Ogrodzenie typu ranczo

Jak zbudować tanio i szybko ? Rozwiązania, praktyczne pomysły i wskazówki. ZRÓB TO SAM. Narzędzia, sprzęt do ogrodu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Werka2684
200p
200p
Posty: 267
Od: 1 mar 2012, o 20:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznan

Ogrodzenie typu ranczo

Post »

Witajcie chciałabym postawić ogrodzenie typu ranczo
Obrazek
czy ktoś z was takie ma i może pochwalić się doświadczeniem tzn. trwałością,kosztem rodzajem i najchętniej zdjęciami ;:138
Awatar użytkownika
zuzanna2418
1000p
1000p
Posty: 1525
Od: 15 maja 2013, o 09:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa ale i trochę lubelskie

Re: Ogrodzenie typu ranczo

Post »

Witaj, nie wiem czy moje ogrodzenie zaklasyfikujesz do tego typu, ale zerknij na zdjęcia w moim wątku "wsiowym"
Na stronie 41 post z 20 sierpnia br. Jest opis wykonania i koszty. . Pozdrawiam :)

Obrazek

Obrazek
Zuzanna Ten, kto się śmieje, ten ma nadzieję :) Nie porzucaj, nie rozmnażaj - sterylizuj
moje wątki miastowe i wiejskie
Awatar użytkownika
Werka2684
200p
200p
Posty: 267
Od: 1 mar 2012, o 20:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznan

Re: Ogrodzenie typu ranczo

Post »

Zuzanna płot jest super ;:63
Awatar użytkownika
zuzanna2418
1000p
1000p
Posty: 1525
Od: 15 maja 2013, o 09:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa ale i trochę lubelskie

Re: Ogrodzenie typu ranczo

Post »

Dzięki, ciesze się, ze Ci się spodobał :) W uzupełnieniu dodam, że za najmniej trwały element uznaliśmy najniższą deskę poziomą, ale nam zależało na umieszczeniu jej jak najbliżej gruntu, z uwagi na psa-kombinatora-ucieczkowicza :) Wierzymy, że przedłużymy żywotność tych elementów poprzez zasmarowanie ich tym czarnym mazidłem, używanym chyba do izolacji fundamentów czy coś takiego. Co do trwałości konstrukcji to oczywiście trudno powiedzieć, skoro dopiero co płot powstał. W tym samym wątku, na str 57 wpis z 25 września jest zdjęcie bramy wjazdowej. Mankamentem jest brak furtki - do każdego wyjścia trzeba bramę otwierać. Nie pomyśleliśmy :)
Zuzanna Ten, kto się śmieje, ten ma nadzieję :) Nie porzucaj, nie rozmnażaj - sterylizuj
moje wątki miastowe i wiejskie
Awatar użytkownika
ancyk33
200p
200p
Posty: 448
Od: 7 sty 2013, o 18:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: malopolska

Re: Ogrodzenie typu ranczo

Post »

Takim wlasnie plotem ogrodzilismy nasz plac budowy .Wytrzymal 7 lat choc słupki od miejsca w ktorym mialy byc wkopane w ziemie byly smarowany czyms czarnym co mialo zakonserwowac to wo 7 latach juz bylo widac zgnilizne mieka :cry: Na zewnatrz nie bylo widac az tak uplywu czasu bo co 2 lata byl malowany drewnochronem ,Niestety nie mam teraz fotki jak plot stal ,mam juz fotke z jego demontarzu
Obrazek
Pozdrawiam
"Radość z kwiatów - to resztki raju w nas. Philip Otto Runge ----Pozdrawiam -Nula
Moje parapetowce
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEROŚLINNE tematy ogrodowe. Budowa domu. Wyposażenie ogrodu”