Awaria opryskiwacza Titan 16

Masz pytania dotyczące produktów MAROLEX ? Tu jest miejsce, gdzie można zadawać pytania do ekspertów MAROLEX. Porady i wskazówki techniczne.
ODPOWIEDZ
adam3009
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 22 kwie 2011, o 12:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Awaria opryskiwacza Titan 16

Post »

Witam, co może być przyczyną uszkodzenia opryskiwacza Titan16 polegającym na tym, że wzasadzie aby prowadzić oprysk muszę cały czas ruszać dźwignią. Wyraźnie ciśnienie wzrasta jeżeli wykonuję ruch dźwignią w dół. Niestety tak mój opryskiwacz działa po wykonaniu pierwszego oprysku, wtedy wszystko było OK, po wykonaniu kilku ruchów dźwignią mogłem prowadzić oprysk przez dłuższą chwilę. Urządzenie jest na gwarancji, ale czy to jest usterka którą musi usunąć serwis? Czy może użytkownik może zrobić coś sam we własnym zakresie? Opryskiwacz jest mi potrzebny i jakiś dłuższy czas naprawy nie wchodzi w grę.
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7567
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Awaria opryskiwacza Titan 16

Post »

Proszę napisać mail z opisem usterki na adres serwis@marolex.pl lub zadzwonić do firmy z przełączeniem do serwisu (wówczas pomogą niezwłocznie )
tel 0-22 751 30 16
PS
W poniedziałek nie pracują - Święta.
Miłego dnia!
Admin.
ROBERT1988
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 24
Od: 6 maja 2012, o 11:29
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Awaria opryskiwacza Titan 16

Post »

Mam ten sam problem jak kolega wyżej. Wiadomo co trzeba zrobić ,żeby to naprawić ?
Na początku wszystko było ok a teraz jest spadek ciśnienia i trzeba dużo pompować.
felcia24
200p
200p
Posty: 234
Od: 6 lut 2011, o 22:20
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Awaria opryskiwacza Titan 16

Post »

Nikt nie podpowie co z tym można zrobić.Popryskałam pomidorki-cały czas musiałam "wajchować"-małżonek będzie opryskiwał ziemniaki,boję się ,że zakończy się to wielką awanturą ;:oj ; ;:oj
Mój to Titan 20
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21681
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: Awaria opryskiwacza Titan 16

Post »

Proszę przeczytać ten post i skorzystać z podanej tam porady czyli wysłać maila lub wykonać telefon do
firmy

http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 6#p2186016
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
felcia24
200p
200p
Posty: 234
Od: 6 lut 2011, o 22:20
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Awaria opryskiwacza Titan 16

Post »

Tak też zrobiłam.Już naprawiłam usterke dzięki pomocy fachowca.Ziemniaki opryskane-awantury nie było ;:185 Dzięki za odzew ;:304
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zapytaj ekspertów MAROLEX. Pytania i porady techniczne.”