Co robić, by nie dać się zjeść żywcem?

Jak zachować doskonałe zdrowie, kondycję i urodę? Porady, zdrowa żywność, najlepsze przepisy.
panda7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1532
Od: 9 lis 2006, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Lampa działa w jakiś tajemniczy sposób! Komarów i much brak! Nagle wszystkie robale latające wyniosły się z mojego domu... a tak, tak wyniosły, zwiały przed lampą! Bo denatów też brak :? (broń psychologiczna? :;230 )

Czy ktoś testował środek o nazwie "SIO"? podobno jest odpowiedni dla maluchów od 1 m-ca życia (w jakiejś gazecie dla mam wyczytałam o nim).
Awatar użytkownika
adamanna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2645
Od: 24 kwie 2008, o 23:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post »

w sklepie zielarskim kupowalam taki srodek na bazie olejków z geranium i cytroneli, do stosowania dla niemowlat od 1 miesiaca życia ...niestety opakowanie wyrzuciłam a nazwy nie pamiętam :cry: środek jest w płynie z atomozerem w niewielkiej bialej plastikowej buteleczce z żółto zieloną etykietą.. tyle pamiętam...ale jest skuteczny i niestety nie najtańszy malutkie opakowanie ok 20 zl
panda7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1532
Od: 9 lis 2006, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

adamanna, to pewnie jakiś inny preparat... szkoda, że nie pamiętasz nazwy :?
a tu jest link do tego SIO
Awatar użytkownika
coccinella
1000p
1000p
Posty: 1298
Od: 8 kwie 2008, o 12:42
Lokalizacja: Kiel - DE

Post »

Dorka - ja Ci powiem, że my to stosowaliśmy, jak Magda była malutka, może z pół roku miała i nic jej nie było.
Pozdrawiam, Iwona.
moje wątki
ten się nie myli co nic nie robi
Awatar użytkownika
adamanna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2645
Od: 24 kwie 2008, o 23:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post »

DorkaWD tak to zupelnie co innego...przegrzebalam rozne zakamarki bo miałam nadzieje że może znajde opakowanie ale niestety.... popytaj w aptekach bo mam wrażenie że też to tam widziałam... i charakterystyczna jest ta cytronella bo substancja dzialającą jest wyciąg z niej
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bądźmy ZDROWI i piękni... jak nasz ogród”