Moja 3-arowa działeczka

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Cris1982
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 21
Od: 27 mar 2012, o 21:43
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja 3-arowa działeczka

Post »

Witaj
Pomysł na działkę rewelacyjny :)
Sam ma 4 ary, ale na razie w fazie projektowania
Mam pytanie. Bardzo podoba mi się ten pomysł z gniazdem bocianim. Mógłbyś opisać jak je robiliście?
Jeszcze jedno. Jałowce (dwa) posadzone mniej więcej pośrodku działki to odmiana skyrocket?
Awatar użytkownika
ewa_rozalka
1000p
1000p
Posty: 6406
Od: 10 cze 2012, o 12:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Moja 3-arowa działeczka

Post »

Nie chcę się powtarzać ,ale co można powiedzieć nowego ,po prostu śliczny ogródek.
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16947
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Moja 3-arowa działeczka

Post »

zimowe fotki ładne,,,ale ja wolę te letnie,,,pełne zieleni i kolorów :wink:
a ta trzmielina az bije po oczach ;:333 Ja mam taka krzaczkowatą ,nie na palu,,,i piękna kępa skwitniętej żurawki,,ładne ,letnie fotki ;:333
kokotbg
50p
50p
Posty: 92
Od: 20 lis 2011, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Kontakt:

Re: Moja 3-arowa działeczka

Post »

Witajcie :wit

Cris1982 Gniazdo bocianie zostało zrobiony w następujący sposób.Potrzebne nam bedzie- rura metalowa około 4m zależy jak sie chce miec wysokość,średnica minimum 5cm lepsza by była wieksza żeby sie nie chwiało i była stabilnijsza.koło od roweru ze szprychami(zeby mozna było przez szprychy powkłądać gałezie) i sztuczny bocian.rure betonujemy w ziemi około 1merta i mocujemy na stałe gniazgo i bociana.Gotowe :) A odnośnie jałowców to nie wiem co to za odmiana jeszcze az tak sie nie znam na krzewach-staram się zapamietywać i poznawac nazwy.

ewa_rozalka Dzięki dzięki

anabuko1 Też wole letnie fotki pełne kolorów,ale zima tez ma swój urok.Już się nie moge doczekać wiosny jak to wszystko ożyje. :) :)

Pozdrawiam Damian
Zapraszam i pozdrawiam Damian
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=62569" onclick="window.open(this.href);return false;
Linciaa
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 3
Od: 30 sty 2013, o 18:35
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moja 3-arowa działeczka

Post »

Pięknie to wszystko u Ciebie wygląda :wink:
Cris1982
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 21
Od: 27 mar 2012, o 21:43
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja 3-arowa działeczka

Post »

Dzięki za odpowiedź
Jeszcze jedno pytanie. Na zdjęciu widać, że z gniazda do ziemi odchodzą żyłki czy sznurki. Co to jest ?
Chyba że źle widzę :)
kokotbg
50p
50p
Posty: 92
Od: 20 lis 2011, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Kontakt:

Re: Moja 3-arowa działeczka

Post »

Cris1982 pisze:Dzięki za odpowiedź
Jeszcze jedno pytanie. Na zdjęciu widać, że z gniazda do ziemi odchodzą żyłki czy sznurki. Co to jest ?
Chyba że źle widzę :)
Witam
Na dole jest zamocowane jeszcze jedno koło od roweru a do niego i tego górnego koła przymocowany jest sznurek,zeby coś pnącego wsadzić.Sznurek przekładamy przez oczka co są szprychy :)
Zapraszam i pozdrawiam Damian
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=62569" onclick="window.open(this.href);return false;
kokotbg
50p
50p
Posty: 92
Od: 20 lis 2011, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Kontakt:

Re: Moja 3-arowa działeczka

Post »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Zapraszam i pozdrawiam Damian
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=62569" onclick="window.open(this.href);return false;
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Moja 3-arowa działeczka

Post »

Witam :wit . Piękną masz działeczkę. Bardzo ładnie i gustownie wszystko zrobione. Oczko powalające. Roślinki posadzone gustownie i widać z przemyśleniem. Pięknie do siebie dobrane. Jestem zachwycona! Pracy tutaj widać ogrom. Bardzo fajna pergola, mostek. Super nowa donica. Z chęcią będę podpatrywać co nowego na Twojej działce słychać.
kokotbg
50p
50p
Posty: 92
Od: 20 lis 2011, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Kontakt:

Re: Moja 3-arowa działeczka

Post »

MID2006 pisze:Witam :wit . Piękną masz działeczkę. Bardzo ładnie i gustownie wszystko zrobione. Oczko powalające. Roślinki posadzone gustownie i widać z przemyśleniem. Pięknie do siebie dobrane. Jestem zachwycona! Pracy tutaj widać ogrom. Bardzo fajna pergola, mostek. Super nowa donica. Z chęcią będę podpatrywać co nowego na Twojej działce słychać.
Witam :wit Dziękuje dziękuje.Pracy zostało bardzo dużo włożone ale opłaciło się bo teraz jest ładnie,przytulnie aż sie chce tam przebywać :) Pozdraiwiam i zapraszam ponownie
Zapraszam i pozdrawiam Damian
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=62569" onclick="window.open(this.href);return false;
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Moja 3-arowa działeczka

Post »

Tak, masz rację. Na taką piękną działeczkę aż chce się jeździć i robić wszystko żeby było jeszcze ładniej. Czy zajmujesz się może zawodowo produkcją takich ogrodowych mebli i ozdób? Czy może to tylko taka przydatna dla siebie umiejętność?
kokotbg
50p
50p
Posty: 92
Od: 20 lis 2011, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Kontakt:

Re: Moja 3-arowa działeczka

Post »

Powiem to tak zawodowo zajmuje się pracami budowlanymi.W wolnych chwilach lubię majsterkować.Robiąc to wszystko chcieliśmy z bratem zrobić to jak najtaniej.Stwierdziłem ze mozna dużo rzeczy wykonac samemu tańszym kosztem(oczywiście mając narzędzia i najważniejsze chęci :D )
Zapraszam i pozdrawiam Damian
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=62569" onclick="window.open(this.href);return false;
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Moja 3-arowa działeczka

Post »

No tak , to sporo wyjaśnia. Amatorom ciężko takie cuda stworzyć hehe. Czasami nawet mimo najszczerszych chęci :D . Jeszcze raz gratuluję pięknej działeczki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”