Ogródek AGNESS cz.12

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Ogródek AGNESS cz.12

Post »

piękna Casablanka :D
Różyczka Mandarinen jest do schrupania jak landrynka, które uwielbiam :;230
Szkoda że lili już koniec, ja u siebie świadomie sadziłam cebule w różnych odstępach czasu żeby mieć je dłużej, ale taki numer udaje się tylko za pierwszym sadzeniem ;:224 potem i tak się wyrównuje, no chyba żeby część zimować w domu ;:108
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS cz.12

Post »

Małgoś ja po przekwitnięciu floksów wycinam same kwiatostany, wtedy floksy wypuszczają kwiaty w niższych partiach :D

Aniu wszystkie bukietówki kwitną naprawdę długo. U mnie właśnie Limelight zakwita najwcześniej, już kwitnie chyba cały lipiec, piękna jest przez całą jesień a i nawet zimą, te zbrązowiałe kwiatostany wspaniale wyglądają :D

Elu lilie to moje ukochane kwiaty, aż żałuję , ze kończą u mnie kwitnienie....już tylko pojedyncze jednostki kwitną....
Debi jeszcze w całej krasie :D

Stokrotko faktycznie taki świetlisty półcień bylinkom nie przeszkadza, pod drzewami np liliowce nawet o wiele dłużej kwitną niż na słoneczku :D Lilijki u mnie już kończą....aż szkoda....bardzo namawiam na sadzenie lilii....to kwiaty, które potrafią oczarować na całego 8-) :lol: szczególnie gdy poczuje się ich zapach 8-) :lol:

Beatko Anabell nie mam faktycznie, ale i nie mam miejsca, żeby ją posadzić, u mnie już straszna ciasnota :( Żałuję, bo faktycznie jest piękna....

Mariko dziękuję :wit

Moniś dziękuję ;:196 bardzo sie cieszę, ze już jesteś :D

Wandziu, Jolu oj tak.....tych krzewów nie da się przecenić......są wspaniałe, niesamowicie dekoracyjne, przyciągające wzrok....prawdziwa ozdoba ogrodu..... ja również posadziłabym więcej odmian, ale niestety brak miejsca narzuca duże ograniczenia i muszę się zadowolić tym co mam....no jeszcze na jedną Limelight mam miejsce, po wypadniętym Westerlandzie....

Aprilku faktycznie można troszkę posterować kwitnieniem poprzez wcześniejsze, lub późniejsze sadzenie, niestety u mnie większość to już kilkuletnie okazy....sadzone w tym roku podpędzałam w domku na wcześniejsze kwitnienie, były w donicach na tarasie, już dawno po nich pozostało tylko wspomnienie....
Mandarynka faktycznie jest cudna..... kolorek aż parzy :D
Awatar użytkownika
JacekP
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11151
Od: 5 mar 2007, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa-Zachód

Re: Ogródek AGNESS cz.12

Post »

Aga, przetaczniki bardzo szybko rosną więc nie martw się - już w przyszłym roku będą ładne krzaczki ;:108
raczek2000
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 31
Od: 29 lip 2012, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogródek AGNESS cz.12

Post »

Rewelacyjne róże i liliowce. Masz dobrą rękę do kwiatów.
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11681
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Ogródek AGNESS cz.12

Post »

Aguś piękne fotki,róża Burgund ma bardzo ładne kwiaty,przetaczniki równiez lubię i masz rację,że trudno je dostać,ja czasem kupuję na targu u jednego pana,ma niebieskie i białe.
Ostatnio kupiłam przetacznik Veronica u Adriana z forum.Kupowałaś coś u niego?
Jestem bardzo zadowolona z zakupów u niego ;:108 Na forum sprzedażowym nick adrianic.... ;:108
Na początku jak mi przysłał sadzonki to pokiwałam z politowaniem głową co to za maleństwa,a teraz nie mogę wyjść z podziwu jak ruszyły.
Pelargonie i fuksje coś pięknego...i właśnie przetaczniki ;:224
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS cz.12

Post »

Jacku to mnie pocieszyłeś :D Bardzo się cieszę, że szybko rosną , one tak cudnie wyglądają w większych kępach :D

Raczku witaj :wit Dziękuję za miłe słowa :D

Aniu u Adriana nie kupowałam, ale popatrzę na jego ofertę :D w wątku sprzedażowym znalazłam u ,,szczytnica38,, fajną ofertę i sporo odmian przetaczników . Na razie u siebie dostałam białe i jasno-różowe , sadzonkę niebieskiego obiecała mi Irenka :D

Języczka jest teraz w fazie, która mnie zachwyca....niesamowite są te mieszki z których wydobywają się pąki i kwiaty....

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
an-ka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6978
Od: 12 sty 2009, o 21:10
Lokalizacja: Śląsk

Re: Ogródek AGNESS cz.12

Post »

Cześć Aga.
Rzeczywiście ,języczka, może zachwycać w każdej fazie rozwoju.Poza tym przy takich ujęciach i technicznie pięknych zdjęciach,trudno by się nie podobaly.
I u mnie lilie przekwitają ale jeszcze 3-4 szt dopiero raczkują.<Liliowce też już kwitną na ostatnich pąkach.
Róże powtarzają całymi bukietami(nie wszystkie oczywiście).Część floksów już obcięłam.Jest bardzo kolorowo.
mm-complex
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2802
Od: 19 sie 2010, o 18:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: moje miejsce na swiecie...

Re: Ogródek AGNESS cz.12

Post »

Aguś siedzę juz dłuższy czas w Twoim magicznym ogrodzie i nieprędko stąd wyjdę :lol: Cudowne ujęcia pieknych roslin ...kilka stron wcześniej zachwyciłam sie hortensjami ;:173 Są cudowne !!
Pozdrawiam w duszny piątkowy wieczór ;:196
marzenia się spełniają! Dana
Awatar użytkownika
Tacca
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4487
Od: 12 lut 2009, o 12:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Ogródek AGNESS cz.12

Post »

Agnieszko pięnie jak zawsze u Ciebie.Trzy miesiące uciech z kwitnących roślinek a tu jesień zaraz zapuka i zacznie się czas wspomnień i strachu przed mrozem , szkoda lata, tym bardziej że lipiec u nas był mocno deszczowy.
Keetee
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8554
Od: 15 paź 2010, o 00:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Ogródek AGNESS cz.12

Post »

Aga ...ale piekne te Twoje zblizeniowe foty ;:173
Wiesz u mnie troche popadało...no za mało jeszcze oczywiście ,ale zawsze cos , teraz mruczy mi niebo i świerszcze cykaja ....ale muzyczka ;:173 chyba to nagram ...to cykanie ,na zime bedzie jak znalazł :uszy
Awatar użytkownika
patkaza
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2622
Od: 22 cze 2010, o 23:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS cz.12

Post »

Obrazek oszaleć można od twoich zdjeć......pięknie u ciebie
lilie cudne ,,,ale języczka mnie powaliła Obrazek
Opowieść o moim miejscu...cdnn
"Opowieści są jak ludzie z upływem czasu stają się coraz lepsze"pozdrawiam Aga
Awatar użytkownika
lora
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10603
Od: 25 maja 2010, o 13:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS cz.12

Post »

:wit Aguś dzięki za języczkę ...ten kwiat mnie zachwyca tą swoją tajemniczością...
a co zdjeć to widać ze dusza artysty robiła... ;:196
pozdrawia Misia

Ogrodowe wątki Misi
Awatar użytkownika
robaczek_Poznan
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8631
Od: 30 sty 2012, o 23:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ogródek AGNESS cz.12

Post »

Agness, Twoje lilie są takie piękne...słów brakuje. Casablanca ;:167
Chciałabym w przyszłym roku posadzić większą grupę, chyba zdecyduję się właśnie na klasyczne, białe ;:170
Pozdrowionka :-) Kasiek *aktualny wątek
*moje wątki*
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”