No to jestem ogrodnikiem

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
edi13
1000p
1000p
Posty: 1187
Od: 14 maja 2007, o 13:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: No to jestem ogrodnikiem

Post »

bozunia u mnie pęcherznica o dziwo nie ma dużo odrostów :D ale jak się pojawią systematycznie je usuwam . Ciacham ją dwa razy do roku wiosną i jesienią -wrzesień . Rośnie jak szalona :wink: na pewno pieniek ma dwa razy większy ;:108

Limelight piękna ale nie wiem czy anabelle nie ładniejsza. Na zdjęciu z moją ręką :;230 , kwiaty ma ogromniaste ;:oj i rośnie w donicy ;:108

ObrazekObrazek


danutal tak to jest z zakupami przedwczesnymi. Jak się nie oparzysz to się nie przekonasz . Ja juz na pewno nie kupię roślin wcześniej niż druga połowa kwietnia ;:223 ;:124
Pozdrawiam Serdecznie i zapraszam do mnie
Edyta
No to jestem ogrodnikiem
pipio
1000p
1000p
Posty: 1163
Od: 9 maja 2010, o 11:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląsk

Re: No to jestem ogrodnikiem

Post »

Edytko to się tylko tak mówi,a przychodzi czas i się kupuje.Wymówek jest wiele: bo ładne,bo może zabraknąć,bo muszę to mieć :;230 :;230 Takie zakręcone osoby jak my-tak mają ;:108 Hortensja śliczna-gratuluję wyboru :D
Awatar użytkownika
edi13
1000p
1000p
Posty: 1187
Od: 14 maja 2007, o 13:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: No to jestem ogrodnikiem

Post »

Ewciu Kochana
wiem , wiem sama tak zrobiłam ;:223 bo mi wykupią :evil: jak by mało tego było :;230
Pozdrawiam Serdecznie i zapraszam do mnie
Edyta
No to jestem ogrodnikiem
Awatar użytkownika
zielonajagoda
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2869
Od: 4 lut 2011, o 10:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: No to jestem ogrodnikiem

Post »

Hej, Edi, ja mam na razie tylko dwa clematisy (jeden nn, już był, fioletowy, a drugiego dokupiłam Ville de Lyon) i o nich też zapomniałam, ale poszłam je obejrzeć jak napisałaś o swoich. Wcale ich nie przycinałam, więc chyba ich teraz nie będę cięła bo już ruszyły, wyczytałam że rosną na tegorocznych przyrostach, a że się nie znam, to mogę ciachnąć nie to co trzeba, i wcale nie zakwitną, za dużo tego wszystkiego i się człowiek zapomina :?
Pozwolę sobie "odgapić" od Ciebie prowadzenie pęcherznic, mam dwie żółte i dwie czerwone, powinno się dać je jeszcze tak zapleść, ładnie to wygląda, no i coś można pod nimi posadzić :D Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
edi13
1000p
1000p
Posty: 1187
Od: 14 maja 2007, o 13:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: No to jestem ogrodnikiem

Post »

Iwonko ja przymierzam się do zaplecenia czerwonej Diabollo i hortensji Limelight.

Powiem Ci ,że rabata bardzo zyskała jak zapletłam pechrznicę . Mam teraz dużo miejsca pod nią i mogę posadzić bylinki lubiące półcień ;:7
Pozdrawiam Serdecznie i zapraszam do mnie
Edyta
No to jestem ogrodnikiem
Awatar użytkownika
Simbi
500p
500p
Posty: 788
Od: 7 paź 2011, o 22:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: No to jestem ogrodnikiem

Post »

Ależ ogromne kwiaty przy tej hortensji ;:oj Śliczna sztuka. Ja miałam tez kupować,tylko różową, ale muszę się jeszcze wstrzymać, bo finanse trochę krucho, a jeszcze zakup róż mnie czeka.
Zrób dwa kroki do drzwi marzeń..
I możesz być gdzie chcesz...

Moje pierwsze kroki - Alicja
Awatar użytkownika
edi13
1000p
1000p
Posty: 1187
Od: 14 maja 2007, o 13:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: No to jestem ogrodnikiem

Post »

Różowa też mi sie podoba ale cena ok 50 zł ;:223 plus wysyłka. Może się kiedyś skuszę ;:131 a ta jedyne 18 zł a jak zakwitła :heja
Pozdrawiam Serdecznie i zapraszam do mnie
Edyta
No to jestem ogrodnikiem
Awatar użytkownika
robaczek_Poznan
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8631
Od: 30 sty 2012, o 23:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: No to jestem ogrodnikiem

Post »

Edytko, cudna ta Annabelka ;:138 ma ogroooomne kule kwiatowe ;:oj Moje pęcherznice Diabolo tez zawiniete sznurkiem, będę próbować zrobić z nich wersje pienna, jak Twoja ;:108 powinnam obcinać pączki liscienne, które puszcza na dolnych łodygach? Moge podeslac Ci pózniej foto na PW żebyś oceniła czy dobrze to robię...? ;:3
Miłego dnia :wit
Pozdrowionka :-) Kasiek *aktualny wątek
*moje wątki*
Awatar użytkownika
edi13
1000p
1000p
Posty: 1187
Od: 14 maja 2007, o 13:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: No to jestem ogrodnikiem

Post »

Kasiu obrywaj wszystko poniżej korony, podeślij fotkę . Popołudniu zrobię zdjęcie mojej , po trzech latach odbija w dziwnych miejscach ;:202 ale na razie nad tym panuje ;:215


Różowa Annabelka też piękna ale coś czuje ,że szybciej ją dorwę w Niemczech :tan. Od czasu do czasu wpadam na zakupy do Obi . Od soboty jest nowa oferta , niektóre hortensję mają cenę obłedną np.ENDLESS SUMMER - piękna odmiana 19 euro ale Passiflora - Męczennica za jedyne nie całe 2 euro ;:131. Głównie poluje na Josephinkę może trafie w tym roku :wit
Pozdrawiam Serdecznie i zapraszam do mnie
Edyta
No to jestem ogrodnikiem
Awatar użytkownika
robaczek_Poznan
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8631
Od: 30 sty 2012, o 23:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: No to jestem ogrodnikiem

Post »

Edytko, mi sie marzy passiflora ;:170 może tez gdzieś wyczaje, to kupię ;:108
U Niemców widziałam w ubiegłym roku sporo nowości, ale na hortensje nie patrzyłam ;:124 może będę u nich w maju, to zajrzę ;:108
Pozdrowionka :-) Kasiek *aktualny wątek
*moje wątki*
Awatar użytkownika
KLEO1
1000p
1000p
Posty: 1483
Od: 12 paź 2011, o 08:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: No to jestem ogrodnikiem

Post »

Edytko wpadłam z wizytą, masz piękny ogródek i myślę, że przy Twoim zacięciu do pracy z roku na rok będzie piękniał w oczach.
Napisałaś, że chciałabyś Józefinkę - widziałam ofertę w sklepie internetowym Hyzop, była po 34,99. Była też Kryształowa Fontanna i jeszcze dwa dość mało znane.
Co do passiflory, to ja hoduję je od kilku lat. Najpierw traktowałam je jak jednoroczne i po sezonie tak jak wszystkie jednoroczne wędrowały na kompost. Ale potem próbowałam je przezimować - i udało się to bez większych problemów. Musi tylko zimować w chłodniejszym pomieszczeniu. Kilka odmian widziałam w tym roku w OBI, jakieś też były w sprzedaży w sklepie internetowym CLEOME. Roślina naprawdę warta zakupu. Moje co roku pięknie się rozrastają i kwitną jak szalone.
Awatar użytkownika
Niesia
200p
200p
Posty: 403
Od: 23 lut 2012, o 23:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: No to jestem ogrodnikiem

Post »

Edi a co to za błękitne cudeńko w pierwszym poście???? chodzi mi o to piękne pnącze....jest prześliczne ;:oj
Ogrodniczka Niesia
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=36&t=53798" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
edi13
1000p
1000p
Posty: 1187
Od: 14 maja 2007, o 13:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: No to jestem ogrodnikiem

Post »

Witaj Kleo miło Cię gościć, widziałam ,że są u tego sprzedawcy ale nie będę ryzykować ;:185

Trochę wiosny parapetowej ;:7
Obrazek

hortensja czekam na korzonki :tan

Obrazek

lobelka

Obrazek

i ogrodowej

Obrazek

Obrazek

ObrazekObrazek

Obrazek

kalina

Obrazek

czereśnia z nabrzmiałymi pąkami

Obrazek

Obrazek

Obrazek

mój nowy nabytek Ciemiernik od Danusi

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek
Pozdrawiam Serdecznie i zapraszam do mnie
Edyta
No to jestem ogrodnikiem
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”