Storczyki TULIPANA998 cz. 2

Zablokowany
Awatar użytkownika
Tulipan998
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4607
Od: 31 paź 2008, o 09:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpackie - Sokołów Małopolski ok. 25 km. od Rzeszowa , Strefa klimatyczna 6a
Kontakt:

Re: Storczyki TULIPANA998 cz. 2

Post »

Witam po bardzo długiej przerwie . Niestety ale chcę zamknąć ten wątek . Jednak chyba z najpiękniejszej miłości można się odkochać... , może niezupełnie bo kupowałem ostatnio nowe storczyki, ale ciągle zaczynały coraz to nowe padać lub chorować . Wszystkie reanimowałem na wszystkie możliwe sposoby, ale dużo wypadło z mojej małej kolekcji . Te które są w pełni zdrowe ( choć jest ich niewiele )rosną w innym pokoju i pewnie wiosną je sprzedam, te które są w takim sobie stanie pewnie porozdaję.... . Nie wiem dlaczego tak się dzieje ale chyba one jednak nie chcą u mnie rosnąć , nie mam dla nich chyba zbyt odpowiednich warunków w domu albo i dobrej ręki :( . Ciągłe napady na phalaenopsisy przez wełnowece i ciągłe pryskanie chemią, przecieranie alkoholem jak również i przesadzanie do nowego podłoża doprowadzało mnie do szału :( . Postanowiłem więc zrezygnować z kolekcji . Moja miłość do tych przepięknych kwiatów jednak nie wygasła do końca i będę oglądał je w waszych wątkach, myślę również, że będę robił wypady do storczykarni żeby nacieszyć oczy :D i być może zostawię jednak jeszcze chociaż kilka roślin .
Może za parę lat jak zamieszkam w nowym domu gdzie będzie więcj miejsca znowu się zakocham w tych pięknych kwiatach . Tego nie wiem :roll: .

Proszę moderatora o zamknięcie wątku .
|| Mój spis linków || Zagłosuj na nasze forum || Pozdrawiam , Artur ||
|| Prawdziwe piękno jest odblaskiem duszy. ~ Michel Quoist ||
Zablokowany

Wróć do „Moje storczyki !”