Ogródek mój i moich rodziców - Tulipan998 cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
Tulipan998
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4607
Od: 31 paź 2008, o 09:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpackie - Sokołów Małopolski ok. 25 km. od Rzeszowa , Strefa klimatyczna 6a
Kontakt:

Re: Ogródek mój i moich rodziców - Tulipan998 cz.2

Post »

Trochę portretów bylin :

ObrazekObrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek

Jutro wkleję więcej :wink: .

Geniu - Bardzo cieszę się, że odwiedzasz mój wątek i że piszesz takie miłe słowa, dziękuję ;:196 , ale wiadomo gdybym miał więcej miejsca to bym miał pole do popisu a tak to jest jak jest . . No ale już wprost nie mogę się doczekać wiosny , ogrodzimy nową działkę na razie siatką tymczasową.. , ale już coś będę mógł zaczynać działać :heja . Co do łabędzia to znalazłem go na strychu w starociach . Mam też 2 jeże, żółwia , 3 muchomory , 2 prawdziwki i zieloną latarenkę , ale muszę pomyśleć o większej ilości ozdób . Chciałem właśnie też jeszcze większego łabędzia , z czerwonym dziobem i oczami :wink: .
|| Mój spis linków || Zagłosuj na nasze forum || Pozdrawiam , Artur ||
|| Prawdziwe piękno jest odblaskiem duszy. ~ Michel Quoist ||
Awatar użytkownika
Jagusia
1000p
1000p
Posty: 3198
Od: 24 lis 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Puławy
Kontakt:

Re: Ogródek mój i moich rodziców - Tulipan998 cz.2

Post »

Jutro wkleję więcej..... napisał i zniknął....
Nie traktuj życia serio i tak nie wyjdziesz z niego żywy!
Wątek Jagusi w 2015 r tradycyjnie niezupełnie ogrodowy - zapraszam Wszystkie moje linki
Awatar użytkownika
EwkaEs
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9778
Od: 9 lip 2008, o 20:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południe kraju

Re: Ogródek mój i moich rodziców - Tulipan998 cz.2

Post »

Hej Artur! Jak tam jesień w ogrodzie?Te muchomory to drewniane?
Awatar użytkownika
Tulipan998
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4607
Od: 31 paź 2008, o 09:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpackie - Sokołów Małopolski ok. 25 km. od Rzeszowa , Strefa klimatyczna 6a
Kontakt:

Re: Ogródek mój i moich rodziców - Tulipan998 cz.2

Post »

Witajcie :wit

Strasznie dawno nie pisałem . Muszę poczekać do przyszłego tygodnia bo w tym tygodniu muszę jeszcze pokuć trochę do egzaminów na 1 półrocze . Strasznie się boję, najbardziej polskiego bo nauczycielka niezbyt fajna i trochę tępi . Ciekawy jestem czy uda się mi wszystko pozaliczać bo tego całego materiału w tym liceum jest bardzo dużo, a lekcji było mało więc więcej trzeba się w domu uczyć :roll: . Trzymajcie kciuki :) .
|| Mój spis linków || Zagłosuj na nasze forum || Pozdrawiam , Artur ||
|| Prawdziwe piękno jest odblaskiem duszy. ~ Michel Quoist ||
Awatar użytkownika
stasia109
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4312
Od: 7 lip 2008, o 10:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj. opolskie

Re: Ogródek mój i moich rodziców - Tulipan998 cz.2

Post »

Tulipanku, :wit ja trzymam kciuki mocno, bardzo mocno.

Bardzo gratuluję uznania Twoich zasług przez Pana Burmistrza.
Spotkał Cię wielki zaszczyt. I tak rozpoczynasz karierę zawodową. ;:138
Adresy do moich wątków
Zwierzęta też odczuwają głód, pragnienie, ból, strach... i to już powód by nie zadawać im cierpienia i krzywdy.
Awatar użytkownika
Jagusia
1000p
1000p
Posty: 3198
Od: 24 lis 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Puławy
Kontakt:

Re: Ogródek mój i moich rodziców - Tulipan998 cz.2

Post »

Trzymamy i czekamy :D
Nie traktuj życia serio i tak nie wyjdziesz z niego żywy!
Wątek Jagusi w 2015 r tradycyjnie niezupełnie ogrodowy - zapraszam Wszystkie moje linki
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Ogródek mój i moich rodziców - Tulipan998 cz.2

Post »

Arturze nie poznaję Twojego ogrodu :shock: ,Pięknie go urzadziłeś ten skalnik normalnie daje po oczach rabatki również . Jestem pod wrazeniem ,bo dawno do Ciebie nie zaglądałam i trzeba poodkurzać w Nowym Roku stare przyjażnie ;:180
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
EwkaEs
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9778
Od: 9 lip 2008, o 20:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południe kraju

Re: Ogródek mój i moich rodziców - Tulipan998 cz.2

Post »

Tulipanie-jestem tegoż zdania co i Jadzia.Myslę,że ogród oświetlony wieczorową porą też interesujący-pokażesz?
Awatar użytkownika
Tulipan998
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4607
Od: 31 paź 2008, o 09:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpackie - Sokołów Małopolski ok. 25 km. od Rzeszowa , Strefa klimatyczna 6a
Kontakt:

Re: Ogródek mój i moich rodziców - Tulipan998 cz.2

Post »

Witajcie :wit

Ostatnio w ogóle nie mogłem się połączyć ze stroną forum... , nie wiem dlaczego ? :roll: . Cały czas wczytywanie i wczytywanie i nic.... Ale na szczęście już wszystko gra :D .
Ja już sobie obiecuję i obiecuję ponadrabiać te zaległości ale kuję do ustnych egzaminów, pisemne poszły dość dobrze :D .
Jutro mam egzamin ustny z matmy i ostatnio tylko w ogóle żyję SZKOŁĄ, w niedziele mam ustny z przedsiębiorczości za tydzień z : angielskiego, informatyki i chemii a za dwa tygodnie z polskiego i fizyki... .

Poza tym pozjeżdżała się ostatnio rodzina, część po kilku latach więc się ostatnio widujemy i ciągle nie mam czasu . W niedzielę część wyjeżdża do Włoch i moja mama za tydzień w piątek .
Te święta spędziłem naprawdę fajnie, chyba najlepsze od lat :D .

Stasiu - Dziękuję za trzymanie kciuków, proszę trzymać też jutro :wink: . Tak zaszczyt mnie spotkał ogromny :lol: .

Jagusiu- ;:196

Jadziu - Dziękuję za miłe słowa , w tym roku planuję jeszcze parę większych zmian . Poodkurzać stare znajomości to ja też muszę, chyba ze wszystkimi. Okropny mi wstyd tak opuścić się w tak wspaniałym forum ;:14 , ale czasem czasem tak to jest że jest siła wyższa :wink: .

Ewuniu - Dziękuję . Dom ozdobiony był w tym roku troszkę skromniej bo nie ubrałem garaży i altanki, ale to dlatego że byłem przed świętami trochę chory, ale na święta mi przeszło :wink: . Fotki zaklinam się wkleić w poniedziałek . Za to w domu miałem 2 choinki i jednej zapomniałem sfotografować , bo już rozebrałem bo trochę zawadzała , w przyszłym roku będzie znowu jedna i chyba w ogóle kupię nową do domu jakąś, a te wywalę na pole przy wejściu i na balkon :D .


Pozdrawiam :wit
|| Mój spis linków || Zagłosuj na nasze forum || Pozdrawiam , Artur ||
|| Prawdziwe piękno jest odblaskiem duszy. ~ Michel Quoist ||
Awatar użytkownika
Jagusia
1000p
1000p
Posty: 3198
Od: 24 lis 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Puławy
Kontakt:

Re: Ogródek mój i moich rodziców - Tulipan998 cz.2

Post »

Ty się w ogóle nie przejmuj. Niedługo ferie i sobie wszystko odbijesz... a niedługo wiosna i będą nowe fotki do pokazywania :D
Nie traktuj życia serio i tak nie wyjdziesz z niego żywy!
Wątek Jagusi w 2015 r tradycyjnie niezupełnie ogrodowy - zapraszam Wszystkie moje linki
Awatar użytkownika
Tulipan998
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4607
Od: 31 paź 2008, o 09:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpackie - Sokołów Małopolski ok. 25 km. od Rzeszowa , Strefa klimatyczna 6a
Kontakt:

Re: Ogródek mój i moich rodziców - Tulipan998 cz.2

Post »

Witam :D .

Egzamin z mamy i przedsiębiorczości poszedł świetnie, normalnie jestem w szoku bo dostałem piątki :shock: :tan .
W ten weekend angielski, informatyka i chemia, muszę się podszkolić tylko z chemii i nią się najbardziej przejmuję :roll: .
Ciągle znikają mi posty .

Jagusiu jak obiecałem to wklejam :

Tak wyglądała tegoroczna choinka :wink: :

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

Wejście:

ObrazekObrazek

Balkon, w tym roku kupiłem tylko inną girlandę i 2 inne komplety założyłem, a poza tym tak jak w zeszłe święta :

ObrazekObrazek

Obrazek


Na przyszłe święta planuję bardziej zaszaleć, mam już plany :) .
|| Mój spis linków || Zagłosuj na nasze forum || Pozdrawiam , Artur ||
|| Prawdziwe piękno jest odblaskiem duszy. ~ Michel Quoist ||
Awatar użytkownika
EwkaEs
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9778
Od: 9 lip 2008, o 20:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południe kraju

Re: Ogródek mój i moich rodziców - Tulipan998 cz.2

Post »

Hej zszokowany piątkami-jak poszło z resztą egzaminów?
Ładne dekoracje,lecz czas zdejmować niestety.
Kupujesz,siejesz?
Awatar użytkownika
Tulipan998
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4607
Od: 31 paź 2008, o 09:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpackie - Sokołów Małopolski ok. 25 km. od Rzeszowa , Strefa klimatyczna 6a
Kontakt:

Re: Ogródek mój i moich rodziców - Tulipan998 cz.2

Post »

Witaj Ewo :wit

Ubiegły weekend to dopiero miałem stresujący, no ale ostatnie egzaminy czyli język polski i fizykę dobrze zaliczyłem.
Pochwalę się ocenami :
Matematyka : 5
Informatyka : 5
Podstawy przedsiębiorczości : 5
Angielski : 5
Polski : 4
Fizyka : 3
Chemia : 3

Te 2 ostatnie przedmioty to dla mnie trochę czarna magia więc i tak się cieszę . A z polskiego Pani jest bardzo wymagająca więc też dobrze :) .

Jeśli chodzi o wysiewy to wzeszła mi już lobelia i w tym roku już pewnie zaszaleję z sianiem bo trochę wywiozę na działkę loub do ciotki ( która ma od jesieni więcej miejsca ) .
Dzisiaj zamierzam wysiać szałwię , tylko muszę najpierw do kalendarzyka zobaczyć :D . Kupiłem też nasiona astrów igiełkowych, łososiowych astrów karłowych, astrów pomponowych , szkarłatu zwisającego, cyni daliowej , cyni chryzantemowej, kosmosu i 2 opakowania smagliczki nadmorskiej .
Potrzebne mi są tylko jeszcze nasionka tunbergii i to dobre 2 paczki . Koniecznie mi są potrzebne, a nie mogę ich na razie dostać.. :( . Do Rzeszowa mam jechać w czwartek gdzieś bo muszę zostawić komputer do odkurzenia w środku pewnie na jakieś 2 / 3 dni :? . To może gdzieś po drodze spotkam te nasionka w jakimś sklepie .

Z egzaminami mam spokój na dłuższy czas i z nauką na dobry miesiąc, więc wkońcu trzeba się wziąść za forum ;:14 . Ale naprawdę tak sie przejmowałem tymi egzaminami i kułem, że jakoś nie mogłem o niczym innym myśleć . Bałem się jak to wszystko będzie wyglądać ale nie było najgorzej :D .

Pozdrawiam
|| Mój spis linków || Zagłosuj na nasze forum || Pozdrawiam , Artur ||
|| Prawdziwe piękno jest odblaskiem duszy. ~ Michel Quoist ||
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”