Ogródek AGNESS cz. 10

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
LeroyMerlin
200p
200p
Posty: 388
Od: 24 maja 2011, o 14:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogródek AGNESS cz. 10

Post »

zwkwiat pisze:Aga oczy przecieram ze zdumienia. Od 01.09. do dziś 60 stron to chyba rekord. Wcześniej na te daty nie zwróciłam uwagi.
Gratuluję AGNESS tylu odsłon :). Ale nic dziwnego. Ogród na zdjęciach wygląda pięknie, a na żywo pewnie jeszcze bardziej zachwyca oczy ;)

Pozdrawiam,
Wojtek - LM
Pozdrawiam, Wojtek
Ekspert Leroy Merlin
edulkot
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9887
Od: 4 lut 2011, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Ogródek AGNESS cz. 10

Post »

Aga tak to jest z tymi jesiennymi kolorami, przychodzą nagle prawie w nocy, rano wstajesz a tu cały ogród płonie lub lśni od czerwieni i żółci. Szkoda tylko że nie potrwa to zbyt długo ale i tak dla takich chwil warto przetrwać te zielone dni. ;:138 ;:138 ;:138
Awatar użytkownika
patkaza
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2622
Od: 22 cze 2010, o 23:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS cz. 10

Post »

łaaaaa :shock: ależ kolorowo ;:138
Aguś pięknie wygladają twoje kompo0zycje...jak ty to robisz że planujesz takie kolotowe nasadzenia ;:224
Opowieść o moim miejscu...cdnn
"Opowieści są jak ludzie z upływem czasu stają się coraz lepsze"pozdrawiam Aga
iga23
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12833
Od: 1 paź 2008, o 20:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Tam, gdzie mieszkają dinozaury.
Kontakt:

Re: Ogródek AGNESS cz. 10

Post »

Agnieszko, ja planuję zimować wrażliwe chryzantemy w szklarni, nie ogrzewanej, zobaczymy. :roll:
Awatar użytkownika
pamelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7288
Od: 30 gru 2009, o 00:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Ogródek AGNESS cz. 10

Post »

Aga dzisiaj chyba pierwsza od dawna nocka bez przymrozku była :D jak u Ciebie?
Niestety teraz ogród wymaga podlewania, bo straszna susza.
x-U-ie
---
Posty: 2777
Od: 23 cze 2009, o 16:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogródek AGNESS cz. 10

Post »

I właśnie ta susza mnie doprowadza do szału. Po przymrozkach z 16 października musieli wyłączyć wodę. Teraz pozostały mi baniaki wożone z domu.
Awatar użytkownika
JacekP
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11151
Od: 5 mar 2007, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa-Zachód

Re: Ogródek AGNESS cz. 10

Post »

Jesienne ogniste barwy przemieszane z zielenią iglaków i tego, co jeszcze zielone, to piękny widok :!: Za moim płotem zażółciły się właśnie stuletnie graby i dużo młodsze brzozy. W połączeniu z ich ładną korą też zrobiło się ciekawie 8-)
Wczoraj miałem w rękach zielono kwitnącą chryzantemę. Zaintrygowała mnie, ale nie kupiłem, bo podejrzewam, że to z tych niezimujących i wątpliwe, czy powtórzyłaby tak nietypowy kolor.
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS cz. 10

Post »

Witaj Wojtku :wit Dziękuję za miłe słowa :D

Maju masz rację, krótko trwa, ale jest tak pięknie, ze warto czekać na takie ogniste widoki :D

Aguś dziękuję, jakoś tak wychodzi :D Jeszcze mam straszna ochotę na berberyski....bo one są niezbędne jesienią.....ale u mnie naprawdę trudno znaleźć miejsce na kolejne roślinki......mimo to, jakaś dziurka musi się znaleźć 8-) :lol:

Iguś ciekawa jestem efektu......ja chyba jednak wszystkie obetnę i wstawię co ciemnej, chłodnej piwnicy, kiedyś tak zimowałam i udawało się.....teraz zobaczymy .....

Joluś naprawdę sucho jest niesamowicie....ja jakoś nie mogę wziąć się za podlewanie :roll: , ale ogród naprawdę bardzo tego potrzebuje....tak czekam na deszcz, czekam i nic z tego :roll:

Ula to kiepsko macie z tym brakiem wody. Taka niesamowicie sucha jesień w tym roku.....

Jacku zielona chryzantemka musiała być przepiękna....ja mam jakiś wielki sentyment do zielono kwitnących kwiatów, bardzo je lubię :D A chryzantemy uwielbiam pod każdą postacią :roll: :lol: Już nie mogę doczekać się kolejnego sezonu, żeby posadzić ich więcej.......jeżówki i chryzantemy to u mnie kwiaty na które nastawię się w przyszłym roku ....
Awatar użytkownika
evikc
500p
500p
Posty: 872
Od: 18 lis 2010, o 00:22
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Irlandia, Waterford

Re: Ogródek AGNESS cz. 10

Post »

Witaj pięknie i kolorowo jesienią u ciebie w ogrodzie, jednak już czuć taki smutek kończącego się sezonu. Ale feria barw na twoich zdjęciach pobudza człowieka do życia. U mnie niewiele krzewów nic nie wprowadza takiego klimatu.
Zapraszam do siebie. Ewa
Mój wątekNadwyżki
Już Ireland!! Jak ja tęsknię za ogrodem!!
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS cz. 10

Post »

Ewuniu u mnie drzewka i krzewy to podstawa i baza ogrodu......byliny są dopełnieniem......bardzo ważnym, ukochanym, ale jednak dopełnieniem :D W tej chwili czereśnie tak niesamowicie się wybarwiły, mam na nie widok przez drzwi tarasowe.....aż nie mogę się napatrzeć....intensywna wściekła żółć......coś niesamowitego.....oby jeszcze chociaż kilka dni tak wytrwały.....
Matrix2
500p
500p
Posty: 666
Od: 29 sie 2010, o 11:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: południe Polski

Re: Ogródek AGNESS cz. 10

Post »

Agnieszko berberysy ale i irgi, uwielbiam je i teraz tak pięknie wyglądają irga pozioma czerwono pomarańczowa i podobnie irga błyszcząca wygladają rewelacyjnie jesienią. W przyszłym roku muszę koniecznie jeszcze nabyć dodatkowe irgi i berberysy ...
Rysiek
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS cz. 10

Post »

Ryśku zgadza się irgi też są piękne.....ale ja nie mam gdzie ich wcisnąć....berberyski takie wąskie i strzeliste gdzieś się zmieszczą , na irgę trzeba mieć troszkę więcej miejsca ......no chyba, ze takie cudeńko na pniu :lol:

chryzantemy doniczkowe :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

...i ogrodowe :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32013
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: Ogródek AGNESS cz. 10

Post »

Agnieszko te doniczkowe chryzantemy piękne , szkoda że trudno je zmusić żeby zimowały .
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”