Moja familokowa oaza spokoju cz.8

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Irena37
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3391
Od: 15 sty 2008, o 18:27
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.8

Post »

Jadziu :wit z tarasu widokowego jest rzeczywiście co podziwiać, mnóstwo lilii, róże na pewno też widać a wszystkie są takie piękne. Hortensję masz cudowną, ma tyle kwiatów i to jakie wielkie kule, moje mają po dwa kwiaty :( .
Awatar użytkownika
MalinaG
1000p
1000p
Posty: 1387
Od: 30 sie 2008, o 09:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.Mazowieckie

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.8

Post »

Jadziu Widzę,że kwitną ci już pachnące lilie,....ja na swoje jeszcze czekam,ale pąki już bardzo duże :D Piękna hortensja,to nowy nabytek czy już zimowała? moje dwa krzaczki biedniutkie,co prawda odbiły po mrozach ale kwiatów nie będzie :(
Pozdrawiam Ala
Zapraszam do siebie
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.8

Post »

ALU ta hortensja jest stara . Zrobiłam już z niej pare sadzonek i też już urosły wielgachne krzaczory . To jakaś stara odmiana dostałam ją chyba z 15 lat temu od szwagierki . Z początku obcinałam jej pędy na zimę bo ktoś mi tak powiedział ,potem zaprzestałam i zaraz mi piękne zakwitła. To był wielgachny krzaczor teraz jest go tylko połowa albo nawet nie . W maju jak go wysadzałam z miejsca gdzie teraz stoi gril myślałam ,że mi nie zakwitnie ,ale jak widać nawet to jej nie przeszkodziło
IRENKO altanka stoi wyżej i dlatego cały ogród widać jak na dłoni . Lubię tak sie oprzeć o balustradę i podziwiać moje królestwo . Ta hortensja jest niepobita
ANIU no to cebulka pieguska zaklepana nasionka Naparstnic również
STASIU przed snem oglądanie kwiatów działa kojąco . Myslałam ,ze będzie znowu burza . Grzmiało aż sie mury trzęsły ,ale wszystko poszło bokiem i dobrze .
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
basjak
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5036
Od: 20 wrz 2009, o 13:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.8

Post »

Jadzia, szkoda, że nie załapałam sie na kwitnącą Astrid ( na pewno to nadrobię w przyszłości). Natomiast mile zaskoczyłaś mnie Nostalgią :roll: u mnie była taka bidusia, a u Ciebie jest na czym oko zawiesić :)
A hortensję ogrodową masz najpiękniejszą, jaką widziałam ;:63
;:196
Pozdrawiam mile - Basia
Balinki
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15082
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.8

Post »

Przykre, że wiatr połamał Ci róże, ale tak już mamy. Jak nie deszcz, to wiatr, nie wiatr, to susza,
słowem: jak nie urok, to s.....a! Ale zawsze jest cos na pociechę. U Ciebie to są piękne lilie, bujna hortensja i inne, a róże tez nie wszystkie poległy ;) :D
Te białe kwiatki należą chyba do mydlnicy.
Jadziulek, a ta ciemnoróżowa lilia, na zdjęciu z pomarańczową, to w środku jest też taka różowa, czy ciemniejsza lub jaśniejsza?
Awatar użytkownika
Tosia1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12604
Od: 13 mar 2010, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Chorzów

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.8

Post »

:wit Jadziu, ja też moje lilie poutykam miedzy inne kwiaty. Bardzo mi się podoba feeria barw w Twoim królestwie. A Agatka dobrze pilnuje!!!Żeby jeszcze ślimaki goniła!!!
Co zasiejesz, to zbierzesz
Malutki ogródeczek Tosi - cz.14. Zapraszam serdecznie!
Wcześniejsze wątki.
Awatar użytkownika
EwkaEs
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9778
Od: 9 lip 2008, o 20:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południe kraju

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.8

Post »

Jadziu-jestem zauroczona Twoim kącikiem liliowo-koprowym!A także wysoce inspirującymi pomysłami na wzbogacenie gnojóweczki o cenne składniki.
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.8

Post »

EWCIU przecież wszystko co mamy wyrzucić może stanowić dla roślin "złoto" i potrzebne środki odżywcze
TOSIA cieszę sie ,ze Ci się podoba u mnie a lilie w każdym zakątku są mile widziane szkoda ,że tak szybko przemijają
IZULKO ;:196 jesteś jednak Guru ;:180 oglądałam i to właśnie ta roślina Mydlnica lekarska . Czytałam również ,że ma wielgachne rozłogi. Od ubiegłego roku nie moglam jej zidentyfikować szkoda , bo kwiatki nawet ładne i lekko pachnące . Moze ja posadzę gdzieś w kącie . Ta lilia jest cała w takim kolorze i jest dość wysoka jezeli chodzi o tą koło mydlnicy. Ona jest ciemno bordowa
BASIU tak długo sie wybierałaś ,żeby ją zobaczyć chociaż nie była w najlepszej formie to jednak ją zobaczyłaś ;:180 Hortusie masz zaklepaną. Po twojej opinii na temat Nostalgii spojrzę na nią innymi oczyma ,ale już ją obecałam Tosi . Mam nadzieję ,że u niej równie dobrze bedzie sie sprawować .
Poszłam dopiero na ogródek jak słoneczko w nim poszło za płot . Niestety nie idzie wytrzymać takiej spiekotyi w ogóle sie robic nic nie chce
Obrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Olusia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11021
Od: 23 gru 2007, o 21:38
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kościan

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.8

Post »

Ja przesiedziałam cały dzień w domu , miałam zbierać u kuzynki czarną porzeczkę ale złapałam po drodze panę.
Skończyło się na wizycie u wulkanizatora.
Wolny dzień i totalne nygustwo .Córka nawet obiad zrobiła....
Czekając na spadek temperatury zrobiło się ciemno.
Teraz to tylko na balkonie można posiedzieć.
Awatar użytkownika
EwkaEs
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9778
Od: 9 lip 2008, o 20:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południe kraju

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.8

Post »

Szczerze mówiąc i mnie się nic robić w ten upał nie chciało!
Monia68
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11672
Od: 25 wrz 2007, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.8

Post »

Witaj, Jadziu ;:196
Widzę, że pięknie kwitna lilie :) Moje też już zaczynają. Wiele w ogrodzie nie straciłam- było zimno i prawie cały czas lało.
Serdecznie pozdrawiam, Monika
AFRYKA
Mój ogród.
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.8

Post »

MONISIU witaj po urlopie mam nadzieję ,że miło go spędziłaś ;:196 Tak jak u nas dopiero 3 dni pogody
EWCIU w taki upał to można zawału dostać musiałabym w kapeluszu siedzieć w ogrodzie
OLU czyli wszędzie było tak gorąco . W taką pogodę to najlepiej w cieniu i przy wodzie sobie posiedzieć . No to miałaś labowy dzień czasem i taki sie przyda Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12942
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.8

Post »

no to ja dobrze wpadłam - było słoneczko, czyli leniuchowanie z przymusu to mi się podoba, Jadziu Nostalgia jest super, jestem nią i Ascotem zachwycona. U mnie to lilie dają po oczach u mnie już powoli ale to nie bedzie o czym marzyłam, ładnie to podglądać pszczółki?
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”