Nowe czasy edycji + informacje o programie pilnującym DUBLI

Pytania techniczne i organizacyjne do Admina i Moderatorów.
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7590
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Nowe czasy edycji + informacje o programie pilnującym DUBLI

Post »

1. Aby ułatwić Państwu edycję postu , wydłużam z 1 do 2 dni czas edycji swoich postów.
2. Program zaimplementowany do niedopuszczania do wielu postów tej samej osoby ustawiamy tak, by działał tylko przez 1 godzinę, "pilnując" wystąpienia "dubla". Po tym czasie można napisać post kolejny, nie czekając na inne posty Forumowiczów
Jest to bardzo celowe oprogramowanie i ułatwiające Forumowiczom czytanie postów (zamiast czytać kilka , kilkanaście postów np jednolinijkowych, widzimy post zawierający dopiski, uwagi ). Można go też przeedytować. :idea:
Miłego dnia!
Admin.
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7590
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nowe czasy edycji + informacje o programie pilnującym DUBLI

Post »

UWAGA
Kolejny raz obniżam próg czułości oprogramowania pilnującego "dubli" (z 1 h do 5 minut)
Obecnie wynosi tylko 5 minut.
:idea: :idea:
Miłego dnia!
Admin.
Awatar użytkownika
AniaDS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14304
Od: 23 sie 2008, o 00:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Re: Nowe czasy edycji + informacje o programie pilnującym DUBLI

Post »

oj, jak dobrze :roll: :D
ciężko było odpisać na kilkanaście postów jednym..
brakło mi emotikonów :oops:
Awatar użytkownika
aguskac
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8276
Od: 9 kwie 2007, o 22:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Borne Sulinowo

Re: Nowe czasy edycji + informacje o programie pilnującym DUBLI

Post »

hmm... dopisało mi dzisiejszą wiadomość do wczorajszego posta... nikt nie wie, że coś nowego pisałam.. mój ogródek nie pojawił się na pierwszej stronie ze znaczkiem, że jest coś nieprzeczytane, tylko tkwi nadal, teraz już na 3 stronie, z datą 3 listopada 16.05... a przecież od tamtej pory pisałam już chyba 3 razy... Czy coś się popsuło, czy teraz już tak będzie?
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21742
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: Nowe czasy edycji + informacje o programie pilnującym DUBLI

Post »

Teraz już tak będzie .... :P
Zachęcam po raz kolejny do bieżącego zapoznawania się z wiadomościami Administratora forum.
Są ważne dla wszystkich uczestników.
Informują o kolejnych opcjach i udoskonaleniach forum .

Opcję łączenie postów jednego autora następujących po sobie Admin wyjaśnił tutaj w pierwszym swoim poście.
Skoro nikt inny nie napisał od Twojego poprzedniego postu to Ci system połączył Agnieszko posty,
dobił ostatni do pisanego wcześniej.
A wcześniejsza data postu sklasyfikowała go na jakiejś tam pozycji wg dat wszystkich napisanych w sekcji postów.
I tak jest .
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
aguskac
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8276
Od: 9 kwie 2007, o 22:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Borne Sulinowo

Re: Nowe czasy edycji + informacje o programie pilnującym DUBLI

Post »

KaRo pisze:Teraz już tak będzie .... :P
Zachęcam po raz kolejny do bieżącego zapoznawania się z wiadomościami Administratora forum.
Są ważne dla wszystkich uczestników.
Informują o kolejnych opcjach i udoskonaleniach forum .

Opcję łączenie postów jednego autora następujących po sobie Admin wyjaśnił tutaj w pierwszym swoim poście.
Skoro nikt inny nie napisał od Twojego poprzedniego postu to Ci system połączył Agnieszko posty,
dobił ostatni do pisanego wcześniej.
A wcześniejsza data postu sklasyfikowała go na jakiejś tam pozycji wg dat wszystkich napisanych w sekcji postów.
I tak jest .
Właśnie czytałam i miałam obawy, że tak będzie... ale wolałam zapytać.
Szczerze powiem, że niezbyt mi się to podoba, bo jeśli nikt nic nie dopisze, to nie mam żadnych szans wydobyć swojego ogródka z zapomnienia. Mogę dużo napisać, fotek nawklejać i nikt nie będzie o tym wiedział....
Kiedyś mogłam wkleić foteczki, mój ogródek pojawił się na 1 stronie, od razu znajomi zaczęli zaglądać, pisać komentarze... Kto teraz zajrzy, jeśli będzie sądził, że nic nie pisałam?? Teraz jestem na 3 stronie, za 2 dni będę już... hohoho daleko... no cóż trzeba mieć nadzieję, że ktoś mnie wykopie :lol: :lol: :lol:
Pozdrawiam Aga
Awatar użytkownika
marta c
200p
200p
Posty: 387
Od: 7 cze 2008, o 01:37
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Toronto

Re: Nowe czasy edycji + informacje o programie pilnującym DUBLI

Post »

Ja rowniez popieram ,wcale mi sie ta opcja nie podoba bo jak pisze Aguskac posty nadal siedza sobie na ktorejs tam stronie a przeciez nie będę wszystkim oznajmiac "hej forumowicze dodalam zdiecia do mojego watku" czy cos w tym rodzaju
Awatar użytkownika
grazka2211
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2820
Od: 14 paź 2008, o 11:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: MILICZ-CAVAN-IRLANDIA

Re: Nowe czasy edycji + informacje o programie pilnującym DUBLI

Post »

aguskac pisze:hmm... dopisało mi dzisiejszą wiadomość do wczorajszego posta... nikt nie wie, że coś nowego pisałam.. mój ogródek nie pojawił się na pierwszej stronie ze znaczkiem, że jest coś nieprzeczytane, tylko tkwi nadal, teraz już na 3 stronie, z datą 3 listopada 16.05... a przecież od tamtej pory pisałam już chyba 3 razy... Czy coś się popsuło, czy teraz już tak będzie?
Mi dopisało dzisiejszego posta do posta z 18 pażdziernika.Już poprosiłam Admina o usunięcie tego bałaganu w moim wątku.Bo nie wiedziałam o co chodzi i wysłałam 3 takie same wiadomości.
doniczkowe , prace mojej córki ZAPRASZAM.
Przepraszam za błędy w tekstach .Winą jest sprzęt z którego korzystam .
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21742
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: Nowe czasy edycji + informacje o programie pilnującym DUBLI

Post »

Aktualnie Admin pracuje nad tą opcją.
Będzie poprawiona o czym Państwa poinformujemy w niedługim czasie.
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
aniawoj
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3728
Od: 9 paź 2005, o 19:21
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Klucze - Małopolska
Kontakt:

Re: Nowe czasy edycji + informacje o programie pilnującym DUBLI

Post »

Muszę przyznać, że może to być uciążliwe. Jednakże nie wszystkie ustawienia na forum jeszcze są dopracowane- dlatego musimy być cierpliwi...
Zastanawiam się czy jest możliwość ,aby połączone były automatycznie posty pisane w odstępie czasowym, który odpowiednio ustawimy.
Ja też podnoszę czasami swój wątek ( albo ostatnio ankietę) wpisując posty jeden pod drugim co jakiś czas.... Zgadzam się jednak z tym, że nadmierne wpisywanie postów jeden pod drugim zaburza czytelność wątku, zatem takie łączenie postów napisanych w krótkim odstępie czasu jest konieczne. :D
http://kalina-rosliny.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Nalewka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 6530
Od: 30 paź 2006, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Działka na Warmii

Re: Nowe czasy edycji + informacje o programie pilnującym DUBLI

Post »

aguskac pisze:(...)
Kiedyś mogłam wkleić foteczki, mój ogródek pojawił się na 1 stronie, od razu znajomi zaczęli zaglądać, pisać komentarze... Kto teraz zajrzy, jeśli będzie sądził, że nic nie pisałam?? Teraz jestem na 3 stronie, za 2 dni będę już... hohoho daleko... no cóż trzeba mieć nadzieję, że ktoś mnie wykopie :lol: :lol: :lol:
Jest jednak jedna dobra strona takiego rozwiązania. Dotyczyłoby to dokładnie wszystkich wątków i wszystkich forumowiczów :lol:
A więc ruch na stronach tej sekcji byłby o tyle, o ile ktoś inny się dopisze do wątku, a jeśli się nie dopisze, to żaden wątek nie zmieni swojego miejsca "w kolejce" :D
"Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem."
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7590
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nowe czasy edycji + informacje o programie pilnującym DUBLI

Post »

Informuję , że opcja działała do wczoraj ŹLE
Skorygowałem , obecnie działa poprawnie, proszę przetestować np ,.w sekcji Śmietnik
Wystarczy 40 sekund odstępu

Mamy więc ustawienia edycji następuijące dla Forum (poza małymi wyjątkami jak Regulamin, Wszystko o.. ..)

Dozwolona edycja własnych postów : 24 godziny
Łączenie postów (to o czym rozmawiamy w tym wątku) tylko gdy kolejny post napisany jest w czasie krótszym niż 40 sekund

Sądzę , że tak krótki czas rozwiązuje definitywnie sprawę
Miłego dnia!
Admin.
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7590
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nowe czasy edycji + informacje o programie pilnującym DUBLI

Post »

Za moment ktoś od nas na koncie testowym zweryfikuje czy opcja 40 sek działa zgodnei z zamierzeniem (prawidłowo)
Możecie Państwo również w tych wątkach testowych popróbować jak to działa.
Wystarczy by kolejny post został napisany w czasie ponad 40 sekund po poprzedzającym by stał się ODDZIELNYM POSTEM
:idea: :idea:
Miłego dnia!
Admin.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PYTANIA do Ekipy Moderującej. Techniczne. Archiwalne KONKURSY”