Szczepionka PENTAXIM !!!

Jak zachować doskonałe zdrowie, kondycję i urodę? Porady, zdrowa żywność, najlepsze przepisy.
ODPOWIEDZ
ganio4
1000p
1000p
Posty: 1571
Od: 11 maja 2009, o 09:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Stąd

Szczepionka PENTAXIM !!!

Post »

Moje dzieci się uchowały, ale może komuś się przyda.
Na Facebook'u toczy się dyskusja między innymi mam z poradni autystycznych, których dzieci nie miały tyle szczęścia...

STOP NOP:

,,POSIEDZENIE SĄDU W WARSZAWIE. Eksperymenty medyczne na 6-tygodniowych niemowlętach bez zgody i wiedzy rodziców (szczepionka Pentaxim).
Zachęcamy do udziału w posiedzeniu sądu dot. umorzenia przez prokuraturę sprawy o nielegalne stosowanie tej szczepionki - 28 lip­ca godz. 15:15, sala 121, są­d rejo­no­wy w Warszawie, ul. Ogro­do­wa 51A.
Anna: "Drodzy rodzice, czy Wasze dziecko zostało zaszczepione preparatem Pentaxim w wieku 6 tygodni w latach 2003-17.02.2011??? (pierwsza dawka preparatu Pentaxim przed ukończeniem 2 miesiąca życia)
Jeśli tak, to pragnę Was poinformować, iż w owym czasie był to preparat w fazie badań klinicznych, dopuszczony do stosowania u niemowląt, które ukończyły 2 miesiąc życia (por. ulotka Pentaxim z 2008, pkt 3 http://www.stopnop.pl/ ?/pentaxim_od_20_09_2008%20ulotka%20d? ). Czy wyraziliście zgodę na udział w takim badaniu? Czy wyraziliście pisemną zgodę na eksperyment medyczny na Waszym dziecku? Czy nie mieliście problemów zdrowotnych u dziecka po podaniu ww preparatu?
Jeśli odpowiedź na choćby 2 powyższe pytania brzmi "nie" to macie prawo złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Macie prawo dochodzić swoich praw. Macie prawo do odszkodowania. Jedyne co musicie zrobić to złożyć doniesienie do prokuratury, stawić się na przesłuchaniu w prokuraturze, a następnie w sądzie i to wszystko. Jeśli chcecie walczyć o sprawiedliwość w imię zdrowia, a nawet życia Waszego dziecka mogę zaoferować wzór zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa, a także udzielić praktycznych porad związanych ze składaniem zeznań. Czy nie "boli Was", że kosztem Waszego maleństwa robiono badania kliniczne i eksperymenty bez Waszej wiedzy, bez Waszej zgody? Tu nie jest istotne, czy dziecko po podaniu preparatu miało NOP czy też nie...tu chodzi o to, że eksperymentowano na Waszym maleństwie, a Wy nawet nie zostaliście o tym poinformowani."
Po wzór doniesienia piszcie na anka1605@poczta.onet.pl
Wyjaśnienie; Pentaxim był w tym okresie legalnie dopuszczony do użycia w Polsce, ale wyłącznie na dzieciach, które ukończyły 2 miesiące życia. Jednak był standardowo na masową skalę stosowany na niemowlętach wg polskiego kalendarza szczepień, czyli na 6-7 tygodniowych (chyba, że było przesunięte)."
Kasia
Awatar użytkownika
babuchna
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 7487
Od: 7 maja 2009, o 09:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Szczepionka PENTAXIM !!!

Post »

Był już kiedyś u nas omawiany problem dotyczący szczepień :roll:

http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 76&start=0

A tu jest masa informacji o zagrożeniach szczepionkami:
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=9&t=57310
ganio4
1000p
1000p
Posty: 1571
Od: 11 maja 2009, o 09:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Stąd

Re: Szczepionka PENTAXIM !!!

Post »

Wiem, ale chodzi mi konkretnie o szczepienie dzieci tą szczepionką przed ukończeniem drugiego miesiąca. To był eksperyment, na który rodzice powinni wyrazić zgodę. Sprawa ma być jutro umorzona :?
Kasia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bądźmy ZDROWI i piękni... jak nasz ogród”