Miłość partnerska - jak skutecznie pielęgnować...

Jak zachować doskonałe zdrowie, kondycję i urodę? Porady, zdrowa żywność, najlepsze przepisy.

Który z poniższych punktów uważasz za na istotniejszy ?

1
5
10%
2
5
10%
3
1
2%
4
2
4%
5
1
2%
6
1
2%
7
7
15%
8
2
4%
9
6
13%
10
4
8%
11
0
Brak głosów
12
8
17%
13
1
2%
14
4
8%
15
1
2%
 
Liczba głosów: 48

Awatar użytkownika
Xa-b
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 537
Od: 9 cze 2007, o 17:43
Lokalizacja: Kraków

Post »

Dokładnie to powiedziałam. Dla mnie np najważniejsza jest przyjaźń, ale potrzebuję tego ' Kocham Cie' :) Każdy ma własną definicję udanego związku :)
Awatar użytkownika
tetawu
100p
100p
Posty: 183
Od: 27 mar 2007, o 10:24
Lokalizacja: Mazury

Post »

Ania Banaszek pisze: ale potrzebuję tego ' Kocham Cie' :)
Ja też - o ile nie są to "puste" i tylko słowa......Obrazek
Być kobietą, być kobietą....
Awatar użytkownika
Xa-b
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 537
Od: 9 cze 2007, o 17:43
Lokalizacja: Kraków

Post »

Znam taki przypadek, trochę to smutne. Czasem mówi się kocham kumuś kogo się nie zna..albo nam sie wydaje ze się zna. Ja mialam okazje, niestety, bo to nic przyjemnego w sumie nie było, przekonac się jak szczere są te słowa i jak wiele mam i ze to sie juz nie zmieni. Ale wciąż nie pojmuje jak można zaręczyć się z człowiekiem, którego zna (zna, to znaczy od moemtu poznania go w pubie)się 1,3roku.. twierdzić że się go zna i kocha i tak już będzie zawsze. Może i będzie, nie mówie że nie, ale nie sądzisz że cięzko to sptwierdzić nie przeżywszy ani jednej trudnej chwili, ani jednej kłótni..?
Wracam do męża, mówi że jestem uzależniona od Forum :D
Awatar użytkownika
empuza
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4299
Od: 4 cze 2007, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Post »

Miłość partnerska między kobietą a mężczyzną obok atrakcyjności fizycznej i intelektualnej zawiera dodatkowo impulsy instynktu pociągu seksualnego. Często od tych właśnie impulsów zaczyna się kształtować miłość która z czasem nabierająca dodatkowo wartości miłości przyjacielskiej wynikających z powyżej opisanych powodów.
"Gdy w jednym domu światło gaśnie i ogród przestaje żyć, w drugim rodzi się nowe życie."
Empuzka i jej ROD-wy świat-rok 2012
Awatar użytkownika
justa
100p
100p
Posty: 129
Od: 5 cze 2007, o 22:58
Lokalizacja: Małopolska

Post »

Nie trzeba mówić co chwilę słowa Kocham Cię, można okazać to w inny sposób np.robiąc rano kawę,musnąć dłonią po policzku,pytając jak minął dzień,czy wszystko w porządku.każdy z tych p punktów jest ważny-jak dla mnie.Justyna


Trochę chmur, trochę słońca
Coś z początku, coś z końca
Trochę pieprzu, ciut mięty
Część dróg prostych, część krętych
Ciut poezji, ciut prozy
Trochę plew, trochę ziarna
Taka miłość, taka miłość
W sam raz, idealna
Awatar użytkownika
tetawu
100p
100p
Posty: 183
Od: 27 mar 2007, o 10:24
Lokalizacja: Mazury

Post »

Ania Banaszek pisze:Znam taki przypadek, trochę to smutne. Czasem mówi się kocham kumuś kogo się nie zna..albo nam się wydaje ze się zna. Ja mialam okazje, niestety, bo to nic przyjemnego w sumie nie było, przekonac się jak szczere są te słowa i jak wiele mam i ze to się już nie zmieni. Ale wciąż nie pojmuje jak można zaręczyć się z człowiekiem, którego zna (zna, to znaczy od moemtu poznania go w pubie)się 1,3roku.. twierdzić że się go zna i kocha i tak już będzie zawsze. Może i będzie, nie mówie że nie, ale nie sądzisz że cięzko to sptwierdzić nie przeżywszy ani jednej trudnej chwili, ani jednej kłótni..?
Nie zrozumiałam Cię. Nie wiem, co chciałaś mi przekazać...Obrazek
Być kobietą, być kobietą....
Awatar użytkownika
justa
100p
100p
Posty: 129
Od: 5 cze 2007, o 22:58
Lokalizacja: Małopolska

Post »

widzę że temat umilkł.......a szkoda :(
Awatar użytkownika
bogusia177
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5556
Od: 14 wrz 2007, o 08:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wodzislaw Śląski

Post »

Dziś dołączę parę słów ja ,może nie jestem znawcą ,ale z moim jedynym mam przeżytych 34 latka ,-----a jeszcze wczoraj to było jak się poznaliśmy -----moją dewizą na takie długie ,bo już naprawdę długie życie ze sobą ,nie obok siebie ,jest :nie Ja ,nie Ty,ale My.W naszym wspólnym życiu to się sprawdza.Oczywiście też zdarzają się kłótnie ,jak w każdym małżeństwie a z tego jak ja mówię najlepsze jest to godzenie :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bądźmy ZDROWI i piękni... jak nasz ogród”