Śmiercionośna pigułka i pigułka awaryjna "dzień po" Cz.2

Jak zachować doskonałe zdrowie, kondycję i urodę? Porady, zdrowa żywność, najlepsze przepisy.
Awatar użytkownika
justa_be
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 741
Od: 26 lut 2014, o 08:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: WLKP

Re: Śmiercionośna pigułka i pigułka awaryjna "dzień po" Cz.2

Post »

Każdy powinien mieć swoje zdanie i możliwość wyboru, chcę to biorę, nie chcę to decyduję się ciąże zatrzymać tylko później nie wyrzucam dziecka przez okno bo coś tam... ;:223 Każdy niech kieruje się swoim sumieniem i robi to co uważa za słuszne.
Pozdrawiam ;)
DecoY
100p
100p
Posty: 185
Od: 18 sie 2014, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Śmiercionośna pigułka i pigułka awaryjna "dzień po" Cz.2

Post »

Jeżeli ludożerca zdecyduje w swoim sumieniu że dla jego dobra (no bo kogóż innego) zacznie zjadać innych, to rozumiem nikt się temu nie sprzeciwi. On to uważa za słuszne przecież i w swoim sumieniu też. Aborcja odsuwa też odpowiedzialność za swoje czyny.
Nie wdawaj się z głupim w długie rozmowy i nie chodź do tego, kto nie ma rozumu.
Strzeż się go, byś nie miał przykrości i byś się nie splamił przez zetknięcie z nim.
Unikaj go, a znajdziesz wytchnienie i nie doznasz rozgoryczenia z powodu jego nierozumu.
Awatar użytkownika
justa_be
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 741
Od: 26 lut 2014, o 08:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: WLKP

Re: Śmiercionośna pigułka i pigułka awaryjna "dzień po" Cz.2

Post »

Porównanie bezsensu. Ta tabletka nie jest aborcją, ona utrudnia dostanie się plemnikowi do komórki jajowej przez progesteron który zageszcza śluz w szyjce macicy, natomiast progesteron przyjęty już po zapłodnieniu i zagnieżdzeniu się zarodka powoduje umocnienie płodu ( progesteron znajduje się w ciałku żółtym z którego początkowo płód pobiera substancje odżywcze). Tak na prawdę tabletki antykoncepcyjne z progesteronem zażyte w dawce 5 razy większej powodują to samo co tabletka "po". Ludzie robią straszne rzeczy aby pozbyć się ciąży w momencie gdy ten człowieczek na prawdę już coś czuje, wystarczą tabletki na reumatyzm aby wywołać skutek poronny i nikt się takimi rzeczami nie bulwersuje a pigułką która tylko blokuje plemnikowi drogę bardzo. Za miesiac rodzę, zaszłam w ciążę świadomie i w pełni przygotowana psychicznie podejmuję się bycia mamą i nie wtrącam się w życie innych którzy wzięli pigułkę po i na pewno ich za to nie potępiam.
Pozdrawiam ;)
GrazynaW
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6700
Od: 14 sty 2009, o 18:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Śmiercionośna pigułka i pigułka awaryjna "dzień po" Cz.2

Post »

Święte słowa Justynko, człowiek świadomie decyduje o swoim losie, nikt nie będzie mi podpowiadał jak mam uczynić.
Nie chcesz nie stosuj!
Justysiu powodzenia życzę. ;:196
DecoY
100p
100p
Posty: 185
Od: 18 sie 2014, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Śmiercionośna pigułka i pigułka awaryjna "dzień po" Cz.2

Post »

Świętość jest zaprzeczeniem takiego postępowania.

Porównanie jest jak najbardziej na miejscu. Ta tabletka nie jest aborcją, ona utrudnia dostanie się plemnikowi do komórki jajowej przez progesteron który zageszcza śluz w szyjce macicy, Nie wiem skąd ma Pani takie wiadomości. Producent twierdzi co innego. Tabletka na reumatyzm nie ma na celu działania poronnego, tylko oddziaływanie na stawy. Porównanie bez sensu, przy pomocy noża można zrobić wiele strasznych rzeczy, a jednak nikt ich jeszcze u nas nie zakazuje (w Japonii był kiedyś taki zakaz ). Tabletka ta nie służy jednak do leczenia reumatyzmu, ani niczego innego.
w życie innych którzy wzięli pigułkę po i na pewno ich za to nie potępiam Nikt ich nie potępią, tylko mówi/poucza że robią źle, bardzo źle.
Nie wdawaj się z głupim w długie rozmowy i nie chodź do tego, kto nie ma rozumu.
Strzeż się go, byś nie miał przykrości i byś się nie splamił przez zetknięcie z nim.
Unikaj go, a znajdziesz wytchnienie i nie doznasz rozgoryczenia z powodu jego nierozumu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bądźmy ZDROWI i piękni... jak nasz ogród”