Przystawki

Jak zachować doskonałe zdrowie, kondycję i urodę? Porady, zdrowa żywność, najlepsze przepisy.
ODPOWIEDZ
roma333
100p
100p
Posty: 150
Od: 27 kwie 2013, o 15:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Północna Wielkopolska

Przystawki

Post »

Może ktoś ma pomysły na smaczne i szybkie w przygotowaniu przystawki. KGW często bierze udział w pokazach kulinarnych i zastanawiamy się co dać na przystawkę. Jak skomponować przystawkę z daniem głównym. Teraz myślę o przystawce do poznańskich szarych kluchów z kapustą. Jedynie co mi pasuje to śliwka owinięta w plaster boczku i podpieczona lub usmażona. To jednak jest na ciepło. A może ktoś podpowie coś na zimno.
Roma
Oblivia
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 7
Od: 27 cze 2019, o 11:19
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Przystawki

Post »

Hmmm... co powiesz na faszerowane pieczarki? Albo po prostu chleb ze smalcem i ogórkiem (my w takiej śląskiej restauracji takie dostaliśmy, w oczekiwaniu na obiad, więc też fajny pomysł).
roma333
100p
100p
Posty: 150
Od: 27 kwie 2013, o 15:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Północna Wielkopolska

Re: Przystawki

Post »

Myślałam o chlebie ze smalcem, ale to takie popularne. Faszerowane pieczarki - brzmi dobrze. Mięsem? serem? Tak na przystawkę trzy nie za duże pieczarki mogą dobrze wyglądać. Może jakiś dip czy sos do tego, albo warzywko. Dzięki. Myślę dalej. A może powstanie wątek z różnymi przystawkami do różnych dań, chociażby podpatrzone w restauracjach.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bądźmy ZDROWI i piękni... jak nasz ogród”