sprzęt domowy do ćwiczeń

Jak zachować doskonałe zdrowie, kondycję i urodę? Porady, zdrowa żywność, najlepsze przepisy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Moranghinia
200p
200p
Posty: 379
Od: 10 sie 2010, o 18:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj. śląskie

sprzęt domowy do ćwiczeń

Post »

Witajcie
czy ćwiczycie w domu swoją kondycję :?:
bo ja planuje zacząć myślę o zakupie orbitreka
czy ktoś może się coś na temat tego sprzętu wypowiedzieć
:) pozdrawiam Monia
Awatar użytkownika
_Natalia_
50p
50p
Posty: 72
Od: 28 lip 2010, o 21:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: południowa Małopolska

Re: sprzęt domowy do ćwiczeń

Post »

Niestety nie mogę się wypowiedzieć na temat orbiterka, ale skakanka świetnie wpływa na kondycję :wink:. Koszt - kilka zł :D
Pozdrawiam
- Natalia
Awatar użytkownika
Pawel91
200p
200p
Posty: 264
Od: 4 sty 2008, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: sprzęt domowy do ćwiczeń

Post »

Na orbitreku ćwiczyłem jedynie na siłowni.
Ćwiczy sie bardzo przyjemnie i kalorie leca też dośc szybko :D
Ale z tego co się orientuję, porzadny orbitrek ... to wydatek conajmniej 1000 zł :shock:
Awatar użytkownika
Magnolcia
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 33
Od: 13 lut 2011, o 22:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Re: sprzęt domowy do ćwiczeń

Post »

Orbitrek fajna sprawa, ale dobrej firmy. Fajne również są rowerki magnetyczne ale dobry to też wydatek rzędu ok. 1000 zł. Jeśli ma się zamiar ćwiczyć systematycznie a nie w wyniku chwilowego kaprysu (bo idzie wiosna :wink: ) radzę kupić droższy lecz dobry sprzęt.
Awatar użytkownika
Petra
200p
200p
Posty: 446
Od: 13 cze 2006, o 21:44

Re: sprzęt domowy do ćwiczeń

Post »

Ja mam orbitreka w domku ale bardzo szybko mi się znudził, ja muszę mieć zajęcia z instruktorem bo inaczej nie potrafię się zmotywować, zaraz mam jakąś wymówkę, a to kawę sobie zrobię a to herbatę i tak w końcu daję sobie spokój,
zamówiłam sobie w pracy kartę benefita i od tej pory regularnie chodzę na rowerki do klubu, wciągnęłam w to też mojego chłopaka, pamiętam jak był przeciwny, mówił że rowerki to nuda, co w tym takiego fajnego aż do czasu jak poszedł ze mną na swoje i moje pierwsze zajęcia, po godzinie nie czół nóg, same mu się uginały i nie był w stanie zejść ze schodów, od tej pory to jego ulubione zajęcia, oczywiście zajęcia zajęciom nie równe, mamy jeden ulubiony klub gdzie rowerki są fantastyczne w innych klubach troszkę się nam nudziły, nie były tak dynamiczne

do tego zamówiłam sobie hula hop bo chcę się nauczyć hooping, czyli tańca z hula hop, to też jest super sposób na wyrobienie sobie niezłej sylwetki no i zabawa jest niesamowita, zajęcia z zumby też są spoko

ja mam w domu kilka przyrządów do ćwiczeń ale z nich nie korzystam, mam słomiany zapał dlatego wybrałam zajęcia z instruktorem które polecam dla osób którym bardzo szybko się nudzą ćwiczenia w domowym zaciszu
Awatar użytkownika
MonikaCiech
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 24
Od: 20 cze 2011, o 09:17
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Ciechanów

Re: sprzęt domowy do ćwiczeń

Post »

Mamy w domu trochę sprzętu do ćwiczeń, również orbitreka. Całe życie zmagam się z nadwagą, więc mam niejako doświadczenie również w kwestii sprzętu fitness :wink: Orbitrek jest bardzo dobry, gdy chcesz poprawić również górną część ciała. Doskonale odchudza i kształtuje ręce. Ćwiczy się dosyć przyjemnie. Ja akurat najbardziej lubię bieżnię. Ogólnie mam słomiany zapał, a na bieżni jest ten komfort, że ćwicząc możesz postawić sobie np laptopa i oglądać film, co trochę uprzyjemnia ćwiczenia. Jeżeli wiesz, że będziesz ćwiczyć i nie zniechęcisz się po tygodniu, to polecam każdy sprzęt do ćwiczeń, oczywiście bez dziwnych wynalazków typu motylki itp :wink:
akselb3
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 19
Od: 18 maja 2011, o 13:34
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kluczbork

Re: sprzęt domowy do ćwiczeń

Post »

A ja radzę zapisać się na siłownie, można wykupić karnet miesięczny który w różnych miejscach ma na pewno inne ceny ale średnia to pewnie około 100zł. Masz dostęp do wszystkich maszyn i można naprawdę o wiele więcej osiągnąć.
Jeżeli ma być to trening kilka razy w tygodniu to można wykupić nawet dzienne karnety wyjdzie z pewnością taniej
Szamanka
1000p
1000p
Posty: 1049
Od: 4 maja 2008, o 12:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: sprzęt domowy do ćwiczeń

Post »

Wszystko zależy od samodyscypliny...;) Ja kupiłam kiedyś rowerek treningowy i ...cóż... stał się świetnym wieszakiem na torebki... i insze kobiece dodatki... :wink:
Na szczęście ja nie należę do tych, które muszą chudnąć (raczej wręcz odwrotnie :roll: ), chodziło mi głównie o poprawę kondycji...
Awatar użytkownika
nina1611
500p
500p
Posty: 833
Od: 27 mar 2011, o 13:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: opolskie

Re: sprzęt domowy do ćwiczeń

Post »

a ja polecam stepper. Jest niewielki, a przy regularnych ćwiczeniach ładnie wysmukla dolne partie ciała, łydki, pupę itd. Mozna sobie na nim chodzić np oglądając przy tym tv :D przy okazji można ruszać rękoma trzymając jakieś hantelki. Oczywiście polecam też skakankę :) koszt jest niewielki, kilka zł, ale robi dużo dobrego :) tylko czasami jest kłopot ze znalezieniem miejsca na skakanie :(
Pozdrawiam Małgorzatka :)
Niektóre z moich storczyków ...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bądźmy ZDROWI i piękni... jak nasz ogród”