Paznokcie

Jak zachować doskonałe zdrowie, kondycję i urodę? Porady, zdrowa żywność, najlepsze przepisy.
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15082
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Sam podkreśliłeś Adminku: dla sportowców z przeciążonymi stawami i starszych osób.
Wychodzę z założenia, ze póki organizm funkcjonuje w miarę normalnie i nie wykazuje jakichś drastycznych zmian, to należy wykorzystywać naturalne źródła witamin i minerałów. Nikt chyba nie zaprzeczy, że są lepiej przyswajalne i przez to najwłaściwsze :D Jedynie w skrajnych przypadkach konieczne mogą być takie "środki zastępcze", np. przy awitaminozie - naturalnymi źródłami trudno byłoby tak szybko uzupełnić niedobory, jak można to zrobić przy pomocy tabletek. Mam rację? :wink: :D
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7568
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post »

Masz rację Izo, jeśli organizm funkcjonuje prawidłowo , masz ładne włosy i paznokcie, zdrowe stawy to absolutnie lepiej nic nie brać

Napisałem :wink:
....... to głównie dla nich
Miłego dnia!
Admin.
Promyczek

Post »

chatte pisze:Wychodzę z założenia, ze póki organizm funkcjonuje w miarę normalnie i nie wykazuje jakichś drastycznych zmian, to należy wykorzystywać naturalne źródła witamin i minerałów. Nikt chyba nie zaprzeczy, że są lepiej przyswajalne i przez to najwłaściwsze :D
Popieram całkowicie. Natury nie zastąpi nic. :P
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7568
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post »

Masz rację Promyczku. Ale czasami naturze trzeba pomóc lekko. :D
Miłego dnia!
Admin.
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15082
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Adminku, ja napisałam : jeśli organizm funkcjonuje w miarę normalnie, mając na mysli, ze jeżeli pojawiają się jakieś kłopoty, to trzeba sięgnąć po środki naturalne, tj. dieta i zioła, a tylko kiedy przegapimy ten moment i kłopoty staja sie duże, wtedy trzeba sięgnąć po "mocniejsze" srodki. Nie łykam od razu tabletek, kiedy łapię katar i lekko pokaszluję :D
(w ogóle nie lubię żadnych tabletek, nawet jeśli to są witaminy)
Awatar użytkownika
Nalewka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 6532
Od: 30 paź 2006, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Działka na Warmii

Post »

Chatte, żaden kot nie lubi tabletek. Ale jest na to sposób:

Jak zmusić kota do połknięcia tabletki

1. Złap kota i trzymaj go mocno. Ułóż go sobie na kolanach, głowa kota na Twoim ramieniu, jakbyś karmił niemowlę z butelki. Pewnym głosem powiedz, "Dobry kotek". Wrzuć kotu tabletkę do pyszczka.

2. Zdejmij kota z żyrandola, a pigułkę spod kanapy.

3. Powtórz instrukcje z pktu 1, tym razem przytrzymując przednie łapki kota lewą ręką, a tylne prawym ramieniem. Wciśnij kotu tabletkę do pyszczka używając prawego palca wskazującego.

4. Wyciągnij kota spod łóżka. Otwórz opakowanie i weź nową tabletkę. (Oprzyj się pokusie wzięcia nowego kota).

5. Ponownie powtórz instrukcje z pkt 1, z taką zmianą, że gdy już uda Ci się umieszczenie kota w pozycji niemowlęcej, usiądź na brzegu krzesła, pochyl się nisko nad kotem i używając prawej ręki otwórz kotu pyszczek podnosząc górną szczękę kciukiem i palcem wskazującym. Szybko wrzuć tabletkę. Ponieważ Twoja głowa znajduje się na kolanach, nie będziesz widział, co robisz. W sumie, nie ma różnicy.

6. Pozostaw kota wiszącego na zasłonach. Pozostaw tabletkę w swoich włosach.

7. Jeśli jesteś kobietą, porządnie się wypłacz. Jeśli jesteś mężczyzną, porządnie się wypłacz.

8. Teraz się opanuj. W końcu kto tu rządzi? Zlokalizuj kota i tabletkę. Przyjmując pozycję 1, powiedz zdecydowanym głosem: "W końcu kto tu rządzi?" Otwórz kotu pyszczek, weź tabletkę i... ups!

9. Nie działa, prawda? Usiądź i pomyśl. Aha! Wszystko przez te pazury!

10. Doczołgaj się do szafki z pościelą. Wyciągnij z niej duży ręcznik plażowy. Rozłóż go na podłodze.

11. Wyjmij kota z szafki kuchennej, a tabletkę z doniczki z kaktusem.

12. Rozłóż kota na ręczniku tak, aby szyja kota leżała na długiej krawędzi ręcznika.

13. Rozpłaszcz przednie i tylne łapki kota na jego brzuszku. (Oprzyj się pokusie rozpłaszczenia kota).

14. Owiń kota ręcznikiem. Szybko.

15. Przyjmij pozycję 1. Lewą rękę umieść nad kocią głową. Naciśnij pyszczek na zwarciu szczęk i spróbuj go otworzyć.

16. Wrzuć tabletkę w pyszczek kota i lekko ją wepchnij. Voila! Udało się.

17. Odkurz fruwające kłaki (kota). Zabandażuj rany (swoje).

18. Zjedz dwie aspiryny i połóż się do łóżka.

(C) Peggy Althoff
"Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem."
Mariola54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4858
Od: 11 wrz 2006, o 00:33
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: kujawy

Post »

Mariola54 pisze:Też muszę wypróbować.
W zasadzie to ja nigdy do tej pory nie miałam problemów ani z włosami ani z paznokciami.
Rosną jak na drożdżach i żeby któryś chciał się złamać to nie ma mowy.
Wszyscy się ciągle dziwią jak ja mogę z takimi długimi paznokciami pracować w ogrodzie?
Ano można kwestia przyzwyczajenia. :D :D :D
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7568
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post »

Świetne Nalewko !
...gdzieś mi to już kiedyś wpadło w ręce /przy jakimś kocie. ;:113
Miłego dnia!
Admin.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bądźmy ZDROWI i piękni... jak nasz ogród”