Jaki wózek wybrać?

Jak zachować doskonałe zdrowie, kondycję i urodę? Porady, zdrowa żywność, najlepsze przepisy.
Mariola54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4858
Od: 11 wrz 2006, o 00:33
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: kujawy

Post »

aurynka pisze:p.s. Jarku! Nawet nie bierz tego pod uwagę. Dobrze Ci radzę. ;:32
Aniu na Allegro są też nowe wózki.
Awatar użytkownika
Yaro32
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1654
Od: 15 wrz 2006, o 23:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: warmińsko - mazurskie

Post »

Tak tez sądziłem Aurynko. Pierwszy model mi też najmniej przypadła do gustu. A co z resztą . Czy te pozostałe 3 modele są też niewarte uwagi?
Jakie to wspaniałe uczucie być ojcem i mieć wspaniałą rodzinę.
Działka Anety, Jarka i Igorka (Yaro32)
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

Yaro32 pisze:Tak tez sądziłem Aurynko. Pierwszy model mi też najmniej przypadła do gustu. A co z resztą . Czy te pozostałe 3 modele są też niewarte uwagi?
Jarku. Wszystkie te wózki nie posiadają zakończenia stałego, tylko pokrowce. Dziecko powinno mieć jak najlepsze zabezpieczenia(coś jak w fotelikach samochodowych), bo nie wiesz nigdy, co na spacerze moze Ci się przytrafić. Noworodek powinien być otoczony dookoła stałą barierą i być ułożony min 10-12cm w dół od krawędzi bocznej wózka.
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7590
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post »

Dobry wybór - to optymalny wybór , godzący: cenę , zalety i wady...
Perfekcji i tak w życiu nie osiągniemy....
Miłego dnia!
Admin.
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

Administrator pisze:Dobry wybór - to optymalny wybór , godzący: cenę , zalety i wady...
Perfekcji i tak w życiu nie osiągniemy....
Dla bezpieczeństwa własnego dziecka warto być jak najbliżej tej perfekcji w miarę naszych możliwości. Dziecko, to nie przedmiot, a poza tym jest bezbronne.
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7590
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post »

Tak, zgadzam się wybór powinien być najlepszy i najbezpieczniejszy dla dziecka, ale Jarek napisał bardzo wyraźnie o aspekcie finansów, że jest dla niego istotny. Wczujmy się więc w Jego sytuację i potrzeby.
:idea: :arrow:
PS. To tak jakby Tobie sugerował kupić TYLKO NAJNOWSZĄ i NAJBEZPIECZNIEJSZĄ obecnie produkowaną terenówkę i miałby za złe, że się nie posłuchałaś dobrej rady.... nie dbając o bezpieczeństwo swoje i swojego przewożonego dziecka...
Miłego dnia!
Admin.
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

Administrator pisze:Tak, zgadzam się wybór powinien być najlepszy i najbezpieczniejszy dla dziecka, ale Jarek napisał bardzo wyraźnie o aspekcie finansów, że jest dla niego istotny. Wczujmy się więc w Jego sytuację i potrzeby.
:idea: :arrow:
Ale ja już mu wcześniej napisałam w jakiej cenie można kupić dobry wózek. :lol:
Awatar użytkownika
Yaro32
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1654
Od: 15 wrz 2006, o 23:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: warmińsko - mazurskie

Post »

Właśnie wspominałaś o dobrych wózkach Aurynko w cenie 500 złotych. Proszę podaj linki, gdzie można je kupić. Z góry dziękuję.
Jakie to wspaniałe uczucie być ojcem i mieć wspaniałą rodzinę.
Działka Anety, Jarka i Igorka (Yaro32)
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

Yaro32 pisze:Właśnie wspominałaś o dobrych wózkach Aurynko w cenie 500 złotych. Proszę podaj linki, gdzie można je kupić. Z góry dziękuję.
Już lepsze są te, choć to też nie szczyt bezpieczeństwa, ale przynajmniej wkład mają cały. Jak znajdę te o które mi chodzi konkretnie to wkleję link.

http://www.wozki.alefajne.pl/index.php/ ... a96a4d230e
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7590
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post »

Ładnie wyglądają . Duże kółka to też zaleta. Fajnie że dałaś Aniu namiar Jarkowi. Oczywiście trzeba to traktować jako jedną z możliwości , jak pisałem na wózkach się super nie znam ale wiem , że takie koła ułatwiają np prowadzenie wózka po grzązkiej nawierzchni i przejazdy po nierównościach.
Miłego dnia!
Admin.
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

Tutaj jest w miarę dobry 4 i 7( w tej kwocie, którą dysponujesz)
http://www.bobomarket.pl/x_C_Dz__PD_275 ... html?REF=X
martas

Post »

Polecam program na TVN Style "mamo, już jestem" - było tam raz o wózkach, nawet nie wiedziałam, że ten zakup może być tak trudny!! Zapamiętałam tylko, że każdemu potrzebne jest coś innego. Zależy gdzie mieszka, po jakim terenie się porusza, kiedy rodzi itp. itd. Ja dostanę wózek od siostry, więc przynajmniej to mam z głowy!

I jeszcze link, który całkiem niedawno dostałam: http://www.sklepbobas.pl/?m1=2&cc=83
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7590
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post »

To dobry i ciekawy program, szczególnie dla Kobiet. Moja Żonka maniakalnie lubi go oglądać. Nie wiem tylko czy jest w całej Polsce dostepny za pomoca anteny, my mamy na szczęście kablówkę w bloku.
Miłego dnia!
Admin.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bądźmy ZDROWI i piękni... jak nasz ogród”