Telepatia

Jak zachować doskonałe zdrowie, kondycję i urodę? Porady, zdrowa żywność, najlepsze przepisy.
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15082
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

To, ze na drugi dzień po Twoim przekazie wypuścił korzonek? Trochę mało prawdopodobne, ale nie rezygnuj :D Naprawdę uważam, ze energia, jaką emitujemy, swiadomie, czy też nie, ma wpływ na rosliny.
Awatar użytkownika
anulka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2462
Od: 23 mar 2007, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Post »

Ja mam dobrą rekę do roslin a zwierzęta i małe dzieci zawsze się do mnie garną.
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15082
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

To znaczy Anulko, ze emitujesz bardzo pozytywną energię :D
Awatar użytkownika
DawidS28
200p
200p
Posty: 248
Od: 1 maja 2007, o 18:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

A co myślicie na temat telekinezy? :D
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15082
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Sprecyzuj pytanie :D
Awatar użytkownika
DawidS28
200p
200p
Posty: 248
Od: 1 maja 2007, o 18:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Czy uważacie, że telekineza (w sensie poruszania przedmiotami na odległość) jest możliwa?
Czy jej doświadczyliście? :D
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15082
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Nie doświadczyłam, ale uważam, ze jest to mozliwe. Podobnie jak telepatia, leczenie bioenergią itp. A Ty masz wątpliwości i chcesz je rozwiać, czy jesteś tylko ciekaw poglądów innych ?;)
Awatar użytkownika
DawidS28
200p
200p
Posty: 248
Od: 1 maja 2007, o 18:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

W bioenergioterapię nie wierze, ale w telekinezę raczej tak. Jestem ciekawy czy ktoś na naszym forum przyciąga sobie przedmioty :D . Wydaje się to nieprawdopodobne, a jednak. A co myślicie o UFO :D
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15082
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

To ciekawe, jeżeli wierzysz w telekinezę, to dlaczego nie bioenergoterapię? A próbowałeś, sprawdzałeś? Ja owszem ;)
Awatar użytkownika
mora1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 579
Od: 31 mar 2006, o 17:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie
Kontakt:

Post »

Co do zjawiska telepatii, to bardzo często łapie się na tym w kontaktach z moim M.Ja jeszcze nie zdążę powiedzieć a on juz to robi albo mówi to, co ja pomyślałam. Najciekawsze przypadki były dwa. Raz rozładowała mi się komórka i wracałam wcześniejszym pociągiem do domu a on na mnie czekał na dworcu :shock: . Twierdził, że tak mu się wydawało , że przyjadę wcześniej. Następnie cały dzień myślałam o karpiu, którego zwykle nie jadam, po powrocie do domu już był usmażony :shock: . Nigdy się nad tym poważnie nie zastanawiałam, ale ostatnio za dużo tych przypadków. Nawet znajomi zauważyli, że opowiadamy to samo w tym samym czasie :D .
Pozdrawiam Monika
moja skarpa
julia111
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 3
Od: 29 sie 2007, o 12:25
Lokalizacja: małopolska

Post »

Mnie dość często się zdarzaja sytuacje, że dzwoni ktoś o kimś przed chwilą myślałam albo ja dzwonię, a ktoś mówi, że właśnie miała zrobić to samo, bo myślał o mnie. Dotyczy to kilku osób - moich rodziców, brata, przyjaciółki. Zdarza mi się, że mam jasne przeczucie, że zastanę kogoś w domu, kto według najlepszej wiedzy powinien być gdzie indziej. - Idę podlać teściowej kwiatki, bo wyjechała i patrząc na okna jestem pewna, że tam jest, choć ma wrócic za dwa dni. Mój brat twierdzi, że kiedy ma jakiś problem niedługo ma ode mnie telefon. Przywoływanie rodziców myślami to już standard. Dzwoni przyjaciółka i zanim podniosę słuchawkę jestem pewna, że to ona, choć nie dzwoni czętso. Wyczuwa mnie mąż. Staram się kierować intuicją i jeśli coś budzi mój wewnętrzny sprzeciw, staram się wycofać i nie angażować. Nauczyłam się, że nie warto robić czegoś za wszelką cenę. Ile razy na coś się uparłam, tyle razy żałowałam. Jeśli coś od początku się nie składa, lepiej zrobić odwrót. Nie wiem czy to telepatia, ale na pewno mozna wyczuwać nastrój osób z którymi jesteśmy emocjonalnie związani na odległość.
julia
Awatar użytkownika
ekopom
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5087
Od: 3 cze 2010, o 17:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: kuj. pomorskie

Re: Telepatia

Post »

Zaciekawił mnie ten temat, tylko gdzie granica fantazji, przeczucia i pewnie każdy inaczej przeczuwa zbliżające zdarzenia.
Awatar użytkownika
krynka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1494
Od: 13 sty 2014, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice stolicy

Re: Telepatia

Post »

O,jaki fajny temat odkopałeś Ludwiku :)

Wiadomo nie od dziś,ze myśl jest energią. Jeśli o kimś myślimy,wysyłamy w jego stronę energię. jeśli ten ktoś jest dobrym odbiornikiem energii,wychwyci ją i w naszą stronę skieruje odpowiedź (swoje mysli, energię).

Aby się przekonać jaka energia jest w myślach,warto zrobić proste doświadczenie. Potrzebne będą np dwie jednakowe rośliny w doniczkach. Wybieramy sobie jedną z nich i "rozmawiamy" z nią codziennie- mówimy jaka jest piękna,jaką sprawia nam radosć,jakie ma aksamitne listki itp.Drugą roślinę zupełnie ignorujemy,podlewamy tylko tak samo jak pierwszą. Po dwóch,trzech tygodniach juz powinno być widać różnice miedzy pierwszą rosliną,a drugą. :) Wiem co piszę,robiłam takie doświadczenia. :)

Mało tego- do doswiadczenia można użyć też np 2 świeże , prawie identyczne,o jednakowym stopniu dojrzałości pomidory ( Twoje klimaty Ludwik,moje zresztą też :lol: ) Chodzi o zerwane owoce nie o krzewy. Po 2 tygodniach powinno być widać efekty. ;:108
Pozdrawiam serdecznie- Ela
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bądźmy ZDROWI i piękni... jak nasz ogród”