Dlaczego nie możemy spać ?

Jak zachować doskonałe zdrowie, kondycję i urodę? Porady, zdrowa żywność, najlepsze przepisy.
Awatar użytkownika
Nalewka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 6530
Od: 30 paź 2006, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Działka na Warmii

Post »

Albo pisać o sobie ;:50
"Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem."
martas

Post »

Yaro32 pisze: POCZUłEM SIę JAK PIES. :cry: , KTóRY STRóżUJE
Ups... :oops: Przepraszam Jarek.

Yaro32 pisze:
martas pisze:Wyluzuj się Yaro, bo przez to ciągłe stróżowanie i związane z tym napięcie, przegapisz ten jakże cenny 50 000 post :P

Pozdrowienia od wariata z rozdwojoną osobowością :twisted:
Brak mi Twojej inteligencji i cierpliwości aby to wszystko pojąć. Przespać nie prześpię, bo i tak jak Cie znam będziesz skrupulatnie pilnować, aby udowodnić , ze źle wytypowałem ten 50 000 post. Taka cwana i bystra kobieta na forum na pewno policzy prawidłowo. Wierzę w Ciebie Martas. Aurynko chyba zapominasz ile to razy broniłem płci przeciwnej i robię to nadal. Tylko jak pojąć te Wasze ciągłe najeżdżanie na facetów. A może tak zaczniemy pisać tylko o swojej płci. Czyli Panie na panie a panowie na panów. Ciekawe co z tego wyniknie. Czy wciąż będzie tak wesoło?

No to mnie nie znasz, albo może przeceniasz - nie interesuje mnie zupełnie ten 50 000 post, bo dla mnie to dziecinada, o czym pisałam już, choć nie tak dosłownie, więc nie zamierzam go śledzić. No ale tym, którym się to podoba życzę dobrej zabawy :)

Co do wojny płci, to nie wiem doprawdy skąd Twoje wnioski. Nie widziałeś moich sprzeczek z Paniami? Nie znasz Panów, z którymi ani razu się nie posprzeczałam? eeeee.... niemożliwe, żebyś to przeoczył. Najbliższy przykład - Promyuczek - zdaje się, że jest facetem, prawda? :roll:
Awatar użytkownika
Yaro32
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1654
Od: 15 wrz 2006, o 23:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: warmińsko - mazurskie

Post »

Przeprosiny przyjęte chociaż pewien niesmak mi pozostał tego stróżującego psiaka. Co do 50 000 postu nie brońmy nikomu zabawy. Kto wie czy go nie przegapimy jeśli powstanie późną nocą. nie nazywajmy tego dziecinadą. A jeśli już to wiele zachowań na forum można by tak nazwać. I moich i Twoich. Ale czy od razu je negować? :wink: Co do Promyczka to nie będę się wypowiadał na temat osób trzecich.
Jakie to wspaniałe uczucie być ojcem i mieć wspaniałą rodzinę.
Działka Anety, Jarka i Igorka (Yaro32)
martas

Post »

Ja nie powiedziałm Yaro, że to jest dziecinada, tylko, że dla mnie nią jest. A ze mną naprawdę nie trzeba się zgadzać :)
Awatar użytkownika
jolanda
50p
50p
Posty: 71
Od: 20 kwie 2007, o 19:40
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post »

Jak się napracuję w ogrodzie to śpię jak suseł. Jeżeli chodzi o komputer to też mnie wciąga i przez to chodzę póżno spac. Pozdrawiam. :D
moje roślinki moja radośc
Awatar użytkownika
skarb14
50p
50p
Posty: 56
Od: 5 gru 2006, o 19:04
Lokalizacja: Pieńsk

Post »

Ja też nie narzekam na brak snu. Wieczorem chodzę szybko spać. Ostatnio nawet muszę spać w dzień, bo same oczy mi się zamykają. Najgorzej jak czytam książkę albo oglądam film i są zasłonięte zasłony. Wtedy 10 min. i śpię. Nie wiem dlaczego tak mam, próbuję z tym walczyć ale nie bardzo wychodzi :D

Pozdrówki dla wszystkich Spiochów ;:106
Dobre uczynki i słowa zawsze wracają
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bądźmy ZDROWI i piękni... jak nasz ogród”