BIAŁA lista - pożywienia i soki [1]

Jak zachować doskonałe zdrowie, kondycję i urodę? Porady, zdrowa żywność, najlepsze przepisy.
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

Wszystkie nabiałowe produkty firmy Resmlecz - z certyfikatem najwyższej jakości. :D
martas

Post »

Nalewka pisze:28. lody Grycana - waniliowe

cdn.
i w ogóle wszystkie lody Grycana - są rewelacyjne, ale na prowincji o nie trudno niestety :( Gdy mieszkałam w W-wie nie szczędziłam sobie tych rarytasów :)
Awatar użytkownika
Admiiin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 467
Od: 6 wrz 2006, o 22:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post »

martas pisze:
Nalewka pisze:28. lody Grycana - waniliowe

cdn.
i w ogóle wszystkie lody Grycana - są rewelacyjne, ale na prowincji o nie trudno niestety :( Gdy mieszkałam w W-wie nie szczędziłam sobie tych rarytasów :)

A ja uwielbiałem Zielonej Budki.
Teraz jako Grycana mniej mi smakują :oops: i tęsknię za bakaliowymi i Sułtańskimi z Zielonej Budki.
To sobie ne wrati..... :wink:
---...== Admin ==...---
Przyjazne Forum.... dla Kochających Rośliny...
www.FORUMOGRODNICZE.info :arrow:
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

Administrator pisze:
martas pisze:
Nalewka pisze:28. lody Grycana - waniliowe

cdn.
i w ogóle wszystkie lody Grycana - są rewelacyjne, ale na prowincji o nie trudno niestety :( Gdy mieszkałam w W-wie nie szczędziłam sobie tych rarytasów :)

A ja uwielbiałem Zielonej Budki.
Teraz jako Grycana mniej mi smakują :oops: i tęsknię za bakaliowymi i sułtańskimi z Zielonej Budki.
To sobie ne wrati..... :wink:
A ja tesknię za malagą z Zielonej Budki ;:113
Awatar użytkownika
Admiiin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 467
Od: 6 wrz 2006, o 22:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post »

I nie dam się przekonać że Grycan zmienił recepturę na lepszą - moim zdaniem są za tłuste i "bez tego czegoś"
Każde lody zielonobudkowe były dla mnie bajecznie smaczne a teraz - szkoda słów... albo się przyzwyczaiłem , nie wiem...
---...== Admin ==...---
Przyjazne Forum.... dla Kochających Rośliny...
www.FORUMOGRODNICZE.info :arrow:
martas

Post »

A mnie tam smakują. Obecna Zielona Budka natomiast (czyli po sprzedaży) mogłaby spokojnie powędrować na czarną listę :?

A Malaga z Algidy wam smakuje?
Awatar użytkownika
Nalewka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 6531
Od: 30 paź 2006, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Działka na Warmii

Post »

31. cukier trzcinowy (jakikolwiek, ale musi być z trzciny cukr.), cena ok. 5-6 zł. za 250 gram - do kawy i do posypania ciasta przed pieczeniem

32. słonina wędzona i paprykowana - nie znam producenta, w cienkich plasterkach z ciemnym chlebem i ogórkiem kiszonym ;:60

33. Zozole - kwaskowate cukierki lekko szczypiące w język

34. oscypki i bundz od gaździny - nie podam adresu, bo wszystko mi wykupicie i zjecie :D

35. szynka z kością, peklowana w ziołach, pieczona, gorąca - z masarni w Łukcie (6-8 kg, zamawia się na tydzień przed, cena ok. 17-20,- za kg,)

36. śledź w zalewie cytrynowej - SuperFish (kanciaste słoiczki z szeroką szyjką, idealne na konfitury domowe)
"Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem."
Awatar użytkownika
OlaP
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 36
Od: 10 lis 2006, o 20:34
Lokalizacja: Ząbki

Post »

przyłączam się do 32. WĘDZONEJ I PAPRYKOWANEJ SŁONINY!!!!! To smak mojego dzieciństwa :)

A w dodatku:

37. Konserwa turystyczna EŁK MAZURY
38. Kiełbasa Darz Bór PMB
39. Musztarda sarepska ROLESKI
40. Chrzan MOTYL
41. Placki ziemniaczane mojej mamy

Przepychota!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bądźmy ZDROWI i piękni... jak nasz ogród”