Hormon - HGH i badania

Jak zachować doskonałe zdrowie, kondycję i urodę? Porady, zdrowa żywność, najlepsze przepisy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Admin_(do2007r.)
---
Posty: 857
Od: 19 maja 2005, o 14:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Hormon - HGH i badania

Post »

Czy ktoś ma bliższe informacje na temat hormonu wzrostu: HGH - można nabyć w internecie jako składnik eksperymentalnych mieszanek.
Czy ktoś z Nas się tym tematem interesuje ?
To bardzo interesujący temat, szczególnie dla osób z branży medyczno /farmaceutyczno/chem.
Szczególnie interesuje mnie wpływ mieszanek z HGH na skórę.
Skład , proporcje, pozostałe informacje, najlepiej źródła / linki po polsku lub angielsku.
Z góry dziękuję
Pozdr.Admin
---...== Admin ==...---
Prawdopodobnie Najlepsze Forum Ogrodnicze w Polsce.
http://www.FORUMOGRODNICZE.info" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Wisienka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 4094
Od: 9 lis 2006, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Strefa 6a

Post »

Nie wiem, czy to Cię jeszcze interesuje i czy chodzi Ci bardziej o naukowe opracowania?
Tu jest stronka na temat konkretnego produktu z HGH:
http://www.faceci.com.pl/hgh_support.html
Nie zażywałam tego, ani nie znam kogoś, kto to stosował, więc z własnego doświadczenia nie mogę nic powiedzieć.
Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
Rysiul
100p
100p
Posty: 198
Od: 14 maja 2006, o 19:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zamość

Post »

Ja jestem kulturystą.

Wisienka to co podałaś to suplement, głównie składający sie z 3 aminokwasów (arginina, ornityna i lizyna), które biorą udział w tworzeniu hormonu wzrostu. Niestety zauważalnego efektu nie poczujesz. To zwykłe aminokwasy, dostarczasz je do organizmu jedząc już produkty białkowe.

HGH nie można kupić w internecie. Wymagana jest recepta, dawkowanie ustalone po konsultacji z endokrynologiem. Na czarnym rynku strasznie ciężko dostać HGH co nie znaczy że to nie jest możliwe. Nie radze jednak experymentować samemu, bo może to sie zakończyć śmiercią, gdyż razem z HGH trzeba zażywać kilka innych środków (m.in. trójjodotyronine).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bądźmy ZDROWI i piękni... jak nasz ogród”