Herbicyd w szkółce jodły kaukaskiej - jaki?

Stosowanie pestycydów, herbicydów, chemicznych i naturalnych środków ochrony roślin.
ODPOWIEDZ
mariano1703
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 34
Od: 21 lut 2011, o 13:57
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Herbicyd w szkółce jodły kaukaskiej - jaki?

Post »

Witam
Czy ktoś prowadzi szkółkę choinek a konkretnie jodły kaukaskiej ?
Muszę opryskać pole, aby trawa tak nie rosła i żebym nie musiał plewić. Człowiek , który sprzedawał mi sadzonki polecił mi środek catana . Nie wiem czy tak się pisze on podał czyt(katana) . Chodzi o to aby nie okrywać drezwek tylko spryskać całe pole zanim drzewka nie wypuszczą nowych pędów bo potem juz będzie za późno. Jaki środek polecacie, ponieważ tej catany nie mogę nigdzie znaleźć. Może macie namiary na kogoś kto ma taki środek i mógłby mi sprzedać . Z góry dziękiuję za odpowiedzi .
MirekL
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 3567
Od: 10 lis 2008, o 20:26
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Herbicyd w szkółce jodły kaukaskiej - jaki?

Post »

Catane 800 EC

Środek owadobójczy w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, o działaniu kontaktowym przeznaczony do ochrony drzew owocowych przed niektórymi szkodnikami. Na roślinie działa powierzchniowo.

A trawę możesz Fusilade.... ok. 15. V.
kortez
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 3
Od: 15 mar 2015, o 20:25
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ZPM

Re: Herbicyd w szkółce jodły kaukaskiej - jaki?

Post »

Temat trochę stary ale co tam KATANA w Polsce występuje pod nazwa CHIKARA nazwa Europę wschodnia cena na wczoraj 3400 netto ;:14 /1l stosowany w dawce 0.2l/h daje drogi biznes ale z drugiej strony po glifosacie po 21 dniach znowu zaczyna się zielenic wiec możemy wybierac ;:223
monsheutos
100p
100p
Posty: 150
Od: 21 kwie 2012, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Opolskie

Re: Herbicyd w szkółce jodły kaukaskiej - jaki?

Post »

Teraz dostępny jest herbicyd Logo310wg
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pestycydy, herbicydy, nawozy, OPRYSKI, środki pro-ekologiczne”