Humus Active

Stosowanie pestycydów, herbicydów, chemicznych i naturalnych środków ochrony roślin.
ODPOWIEDZ
Piotrek T
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 526
Od: 10 kwie 2010, o 08:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Re: Humus Active

Post »

krow_1 jak tam fotki truskawek ? Znalazłeś ? Obrobione ? No ciekaw jestem niezmiernie.
Pół hektara perzu , w końcu mam stałą pracę :-)
Mój poligon doświadczalny Popieram : http://www.zanimnapiszesz.info/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
dzwiedziu
50p
50p
Posty: 57
Od: 27 sie 2009, o 14:56
Lokalizacja: Żukowo

Re: Humus Active

Post »

Witam! Do poprawiania jakości gleby służy także Rosahumus. 1kg kosztuje ok 65zł,dawki są następujące:
-3kg/ha
-3-6kg/ha na gleby piaszczyste


Pozdrawiam!
kura3535
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 26 mar 2011, o 18:26
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Humus Active

Post »

Na jaka powierzchnie starcza humus Active papka 2l ?
PanOgrodnik
100p
100p
Posty: 142
Od: 24 kwie 2010, o 22:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Humus Active

Post »

Propucent podaje stosowanie 0,2l na 10l wody na 40m2 więc 2l opakowanie wystarczy na 400m2. Moim zdaniem rosahmus wydaje się być o wiele lepszym nawozem. Napisałem "wydaję sie", ponieważ nie stosowałem ani jednego ani drugiego
PanOgrodnik
100p
100p
Posty: 142
Od: 24 kwie 2010, o 22:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Humus Active

Post »

rosahumus działa w glebie do 5 lat
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21661
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: Humus Active

Post »

krow_1 pisze:Obrazek


Proszę bardzo jak rosną warzywa po zastosowaniu Humusu Active
To jakiś żart!
To zdjęcie ma nas przekonać do kupowania Twojego produktu krow?
Nabijasz ludzi z forum w butelkę. KaRo
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Piotrek T
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 526
Od: 10 kwie 2010, o 08:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Re: Humus Active

Post »

Ale może być ciekawie, facet w ubiegłym roku usiłował nas przekonać, że da się upchnąć tonę humusu w dwulitrową bańkę. Copperfield jakiś, czy co? Teraz sugeruje że na jedną trzecią zagonka zabrakło mu biohumusu i wyrosły mu takie bidy,że żal. Gość ma nas za totalnych idiotów, pozwólmy mu się rozkręcić, może się okazać coś zupełnie odwrotnego :wink: . Chyba że pokaże teraz wiosną swoje zagonki w podziałe 1/3 na 2/3. Jeśli te zagonki ma. Może nawet nas zaprosi na pokaz działania tego cudognoju. Wtedy wszystko odszczekam. Może nawet pędem nabędę banieczkę tego cuda. Nadal czekam na fotki. Mam nadzieję, że krow ma się dobrze. Niech uważa przy zdjęciach, bo jak spadnie z kabaczka po biohumusie, to może się zdrowo połamać. W razie problemów z przedarciem się przez gąszcz poziomek, służę maczetą. :;230
Pół hektara perzu , w końcu mam stałą pracę :-)
Mój poligon doświadczalny Popieram : http://www.zanimnapiszesz.info/" onclick="window.open(this.href);return false;
MirekL
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 3567
Od: 10 lis 2008, o 20:26
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Humus Active

Post »

No i rok temu się... hmmmm... ustosunkowałem. :wink:
A dalej.... szkoda howoryty :lol:
muchazezlotym
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1834
Od: 21 wrz 2008, o 13:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Humus Active

Post »

No i co? Jakie macie efekty po zastosowaniu Humusu Active? Lorrie, Ty pisałaś, że go kupiłaś. Jakie są efekty? Pytam, bo właśnie zakupiłam 5-litrowy baniak.
Awatar użytkownika
semper
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2538
Od: 27 lis 2011, o 10:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: 160km od Pragi

Re: Humus Active

Post »

Szkoda, że temat padł.Chciałem nabyć to cudo.Jestem w kropce.Może jakieś nowe doświadczenia.
Pozdrawiam! ,Jurek z górek ;)
Moje górki
Rojnikowisko i nie tylko
Awatar użytkownika
slila1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6314
Od: 18 maja 2009, o 19:05
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Humus Active

Post »

W przyszłym roku będę mogła cokolwiek powiedzieć na temat stosowania Humus Aktiv Papka firmy EKO Darpol, bo zaprzyjaźniona działkowiczka właśnie go kupiła. Będziemy stosować na wiosnę, a o
efektach napiszę tutaj.
Pozdrawiam Lidka "A niebo zostawmy im - aniołom i wróblom". Heinrich Heine
Moje wątki.
Moja działka cz.9
alicja46
200p
200p
Posty: 437
Od: 31 sty 2009, o 19:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Humus Active

Post »

Ja kupiłam w zeszłym roku Humus Aktiv Papka w miejscowym sklepie ogrodniczym. Na działce nie stosowałam, natomiast podlałam kwiaty doniczkowe. Wydaje mi się, że po zastosowaniu liście zrobiły się bardziej zielone, wypuściły też więcej niż zwykle krótkopędów a kwiaty były mocniej wybarwione. Tak do końca nie wiem czy to jego zasługa ponieważ stosowałam tez inne nawozy. Na pewno podziałało na eucharisa, który stał mizerny i nie kwitł. Po zastosowaniu wprost natychmiast wypuścił mnóstwo dużych pięknych zielonych liści i zakwitł. Namnożyło się też cebul przybyszowych. Teraz próbuję eksperymentować i podlewam tak raz w miesiącu w dużym rozcieńczeniu. Na razie nie mogę się wypowiedzieć, może wiosną jak ruszy wegetacja.
robertzaz
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 10 lut 2012, o 19:57
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Humus Active

Post »

aż płakać się chce ...tu chyba większośc to wizjonerzy :wink: .A wystarczy trochę poklikać i poczytać .Ja osobiście odrzucam wynik najlepszy i najgorszy. nikogo widzę nie dziwi ,że 1 kg rozahumusu zastępuje 30 ton obornika ...aaaaa bo dunskie a może holenderskie to możliwe :D .Tak też podchodzę do sztucznych nawozów jako tych naj- z drugiej strony .dają co prawda łatwych składników dla roślin ale tylko kilka i do tego zabijają życie w ziemi..czy raczej podłożu na którym rosną rośliny...człowiek też daleko nie pojedzie o samym chlebie i wodzie ,za rok może dwa zacznie chorować itd...komposty i oborniki to najlepsza droga ..o ile nie zabijemy w nich życia ..co do tego humusu papki czy jak mu tam dałem się 2 lata temu ponieśc reklamie ale kupiłem go raczej dla sprawdzenia i wbrew oczekiwaniom efekt super ..ku zmartwieniu sąsiada który zawsze używa te naj-. :D .w ubiegłym roku powtórka :) ...poczytałem, przedzwoniłem i trochę wiem .. a Wy się martwcie jak upakować tą tonę :) ale to nie mój problem :) ja mam smacznie a ziemia mi pracuje sama :)
pozdrawiam robert
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pestycydy, herbicydy, nawozy, OPRYSKI, środki pro-ekologiczne”