Azotop,Fusilade,Lontrel,Targa i inne opryski truskawek

Stosowanie pestycydów, herbicydów, chemicznych i naturalnych środków ochrony roślin.
vodo
100p
100p
Posty: 108
Od: 2 gru 2016, o 14:37
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Lontrel w truskawkach

Post »

Z tego co słyszałem to Elsanta jest delikatna,ja mam honeya na razie spróbuje opryskać z osłoną .Jestem ciekaw po jakim czasie będzie widać efekty pracy pewnie podobnie jak randapu
vodo
100p
100p
Posty: 108
Od: 2 gru 2016, o 14:37
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Azotop,Fusilade,Lontrel,Targa i inne opryski truskawek

Post »

Lontrel próbowałem w truskawkach na powój i rumian.Truskawki przeżyły z tym powojem i rumianem to różnie miejscami czysto a miejscami pozostało to i to z czego rumianu zdecydowanie mniej.Po truskawce było lekko widać ślady oprysku -pozwijane liści.BEETUtrio też dobry n siewki dawki dzielić trzeba na kilka oprysków ale efekty widać.Tylko trzeba pamiętać żeby opryskiwać zimie przed wschodami chwastów (2-3 razy
vodo
100p
100p
Posty: 108
Od: 2 gru 2016, o 14:37
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Azotop,Fusilade,Lontrel,Targa i inne opryski truskawek

Post »

Walczę dalej z powojem polnym w truskawce.Tego roku jest go sporo czy ma ktoś jaki wynalazek na to ZŁO WCIELONE.Myślałem użyć starane lub podobne na dwuliścienne chwasty.Tylko problem z tym że dużo wyrasta z rządków a pędów jest mnóstwo żeby go glifosatem potraktować lub chwastoxem mogło by się to odbić na krzakach truskawek.Może zna ktoś inny herbicyd na to gó...... .?Używałem lontrel,goltix,beetup,dervinol może coś zaproponujecie?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pestycydy, herbicydy, nawozy, OPRYSKI, środki pro-ekologiczne”