Pomysł na organizację miejsca w ogrodznie

Ogólne tematy działkowe, nowości w ogrodnictwie
ODPOWIEDZ
ulam
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 26 lut 2016, o 11:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Kontakt:

Pomysł na organizację miejsca w ogrodznie

Post »

Witam,

mam takie pytanie. To mój pierwszy ogród, który w zasadzie przejęłam po Rodzicach i parę zastosowanych rozwiązań kompletnie mi nie odpowiada. Mam nadzieję, że do wszystkiego dojdę małymi krokami. Docelowo chciałabym urządzić taras, do którego wyjście będzie z salonu, ale póki co po drugiej stronie ogrodu mam bramę wjazdową a obok niej pełno jakiś chaszczy.

Chciałabym się tego wszystkiego pozbyć i urządzić tam jakiś taki kącik do wypoczynku, ale nie za bardzo wiem, jak się za to zabrać. Chciałam wysypać jakieś kamyczki i trochę to utwardzić, ale mój mąż uparł się, że tam jest najlepsze miejsce do grania w piłkę i trawa musi zostać. W dodatku ten fragment ogrodu jest zaraz przy drodze i chciałabym się jakoś zasłonić, ale tuje i podobne drzewa niestety odpadają :(.

Macie może jakiś pomysł? Jestem dopiero początkującym ogrodnikiem - "aranżatorem" i wszelkie porady będą mile widziane!

Piękne te wasze ogrody, mam nadzieję, że niedługo będę się mogła pochwalić też swoim:)
Zobacz dlaczego warto poznać regulamin FO
Awatar użytkownika
wro-ona
50p
50p
Posty: 79
Od: 18 sty 2015, o 11:53
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pomysł na organizację miejsca w ogrodznie

Post »

Jest tyle mozliwości, że aż trudno o tym pisać - wszystko zalezy od warunków, jakie masz na dzialce, miejsca (ile go jest) oraz twoim upodobać co do stylu. Może mogłabyć coś sprecyzować?
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21681
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: Pomysł na organizację miejsca w ogrodznie

Post »

Wstaw zdjęcie miejsca do zagospodarowania.
Wskaż jakieś swoje sugestie jak pisze wro-ona.
Podpowiemy jak się zabrać za wycinkę chaszczy
ale musimy wiedzieć co je stanowi.
W ciemno możemy sobie tylko pofantazjować :wit
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe tematy działkowe i ogrodowe - Dyskusje OGÓLNE, NOWOŚCI”