Giełda ogrodnicza w Łodzi na ul. Równej, był ktoś?

Ogólne tematy działkowe, nowości w ogrodnictwie
mechantloup
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 3
Od: 22 sty 2015, o 10:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Giełda ogrodnicza w Łodzi na ul. Równej, był ktoś?

Post »

Również podbijam temat. Czy ktoś coś wie na temat tej giełdy? Czy działa zimą? Znajoma była niedawno, na początku stycznia ok. 7 rano i twierdzi, że miejsce wyglądało na opuszczone. Hale zamknięte, pusto, głucho.

Potrzebuję 60, ewentualnie 100 róż ciętych.

Możecie polecić jakąś inną giełdę/hurtownię w Łodzi (TYLKO w Łodzi - chyba, że oferują wysyłkę).

Dziękuję za wszelkie uwagi.
mechantloup
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 3
Od: 22 sty 2015, o 10:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Giełda ogrodnicza w Łodzi na ul. Równej, był ktoś?

Post »

Byłam na giełdzie (03.02.15, ok. godz 7 rano), na ul Równej 3
Może komuś się przyda:
-paczka tulipanów 28 sztuk - 28 zł, ale przy zakupie większych ilości obniżą cenę
- róże od 1 zł do 5 zł za sztukę, ale trzeba kupić całą paczkę, czyli 20 sztuk. Cena w zależności od koloru (czerwone najdroższe) i wysokości (za 1 zł były takie do 35 cm).
- kolorowa, cienka flizelina 10 zł za 10 metrów (w pasmanterii 10 zł za...metr)
Dużo, dużo, dużo dodatków florystycznych- gąbki, tasiemki, wstążki, postawy do stroików, donice, kratki. itp. Znicze. A nawet ciuchy.
paulina2129
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 23 lis 2016, o 18:08
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Giełda ogrodnicza w Łodzi na ul. Równej, był ktoś?

Post »

Witam, orientuje się ktoś jakie są ceny kwiatów ciętych i sztucznych oraz w doniczkach. Bardzo prosilabym o szczegółowe informacje ponieważ potrzebne mi są te dane do stworzenia biznes planu na uczelnie. A niestety bardzo daleko mieszkam od Łodzi więc byłabym bardzo wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam. :wink:
krystynac50
200p
200p
Posty: 303
Od: 9 lut 2010, o 09:37
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Giełda ogrodnicza w Łodzi na ul. Równej, był ktoś?

Post »

czy ktoś robił zakupy na tej giełdzie w tym roku ? chcę kupić bratki na działke , oraz ozdobne trawy i krzewy . A może na innej giełdzie jest więcej roślin do ogrodu
Bądź jak zegar słoneczny. Odmierzaj tylko pogodne godziny
Awatar użytkownika
CamiMi129
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 2
Od: 9 maja 2021, o 21:07
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Giełda ogrodnicza w Łodzi na ul. Równej, był ktoś?

Post »

Witam serdecznie.
Nigdy wcześniej nie byłam na tej giełdzie a ponieważ jestem początkującą pasjonatką roślin doniczkowych, postanowiłam pojechać, zobaczyć i zakupić co nieco :)
W sobotę giełda jest czynna od godz. 5.00, byłam ok.7.30. Wejście 2 zł. od osoby.
Było bardzo zimno, na stoiskach zewnętrznych trochę kwiatków balkonowych, rabatowych, odrobina ziół, niewiele warzyw. Niektóre kwiaty balkonowe sprzedawane pojedynczo(pelargonie), niektóre w paletach (bratki), warzywa w paletach.
Trochę kwiatów ciętych na zewnątrz, w hali kwiaty sztuczne, znicze, wszelakie dodatki florystyczne.
Spodziewałam się nieograniczonej ilości kwiatów doniczkowych, jednak stoisk z takowymi było może z pięć, może niewiele więcej....
Generalnie byłam ogromnie rozczarowana, asortyment niewielki, wybór kwiatów niewielki, ceny w porównaniu z marketowymi - wysokie! (kupiłam kiedyś w Auchan metrowego cissusa palczastego za ok.12 zł, tutaj ok. 30 cm. za 25 zł!)
No i jeszcze stan kwiatków... przędziorki, przelania, przebarwienia, choroby... wielka szkoda!
Doniczek i osłonek w ogóle nie było!
Możliwe, że to nie był ten dzień i miałam pecha, jednak więcej tam nie wybiorę!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe tematy działkowe i ogrodowe - Dyskusje OGÓLNE, NOWOŚCI”