Powrót na główną stronę Forum. Ogrodniczo Działkowe Forum.
Najlepsi polscy Fachowcy. Bazy wiedzy praktycznej. Porady.

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Idź do strony nr...        1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
maniusika
 Tytuł: Co robimy w kwietniu na działce ..
PostNapisane: 22 kwi 2009, o 21:28 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

1 szt.
borówki już zasiliłam a pod truskawki zawsze podkładm trawę ze skoszonego trawnika , zabezpiecza przed wysychaniem i gdy zgnije od razu mam urzyźnioną ziemie ..naszykowałam zagonek pod całoroczne maliny , jutro ich posadzę i w dalszym ciągu walcze z zielskiem , gdy skończe z jednej strony z drugiej już się zieleni , ale lubie grzebać się w ziemi i patrzeć jak wszystko ładnie rośnie i kwitnie ..a kwitnie coraz więcej tulipanów ,żonkili i prymulek , na skalniakach zaczyna kwitnąć żagwin i smagliczka oraz ubiorek i wszędzie rozsiały się niezawodne stokrotki i bratki .. Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazekoto moja szachownica i różne kolory tulipanów ..miłej pracy wśród kwiatów ..

Zobacz profil Wyślij e-mail      

maniusika
 Tytuł: Co robimy w kwietniu na działkach ..
PostNapisane: 28 kwi 2009, o 21:14 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

1 szt.
znowu sucho , oprócz pielenia doszło polewanie , z przesadzaniem poczekam na deszcz może popada , z kwiatów sadze dalie , mam ich dużo i co dzień wsadzam kilkanaście karp i przygotowuje dołki na następne nasadzenia nadal pięknie kwitną tulipany i prymulki a w całym ogrodzie widać plamy niebieskich szafirków ,dobrze że krety wyniosły się z trawnika .. Obrazek Obrazek pięknie zakwitły floksy na drugim skalniaku .. Obrazeki ślicznie wygląda rabatka z tulipanami i szafirkami ..

Zobacz profil Wyślij e-mail      

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w temacie           [ Posty: 44 ]  Idź do strony nr...        1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

|    Kto przegląda ten dział ?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Rennni, terecha i 32 gości