Cierniste początki Grześka

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
cokolwiek
500p
500p
Posty: 743
Od: 7 wrz 2016, o 12:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Cierniste początki Grześka

Post »

I nam daje dużo radości oglądanie tak pięknych widoków Podpowiedz Grzesiu gdzie można nabyć tabliczki do podpisywania
Awatar użytkownika
gracesz
500p
500p
Posty: 794
Od: 28 sie 2013, o 14:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Cierniste początki Grześka

Post »

Ale równiutkie i uporządkowane to Twoje przedszkole ;:138 ;:138
Jestem ciekawa jak wygląda ich zimowe - ciepłe i słoneczne lokum...
Pozdrawiam, Grażyna

Moje kaktusy
Awatar użytkownika
grzegorzo
100p
100p
Posty: 145
Od: 12 mar 2016, o 21:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Radom/Kielce

Re: Cierniste początki Grześka

Post »

gracesz pisze:Jestem ciekawa jak wygląda ich zimowe
w zasadzie standartowo :D , te najwcześniej wysiane położyłem spać ;:19 z tym że dość bacznie obserwuję jak sobie radzą a cała reszta maluchów siedzi w ciepełku pod lampami no i wszyscy czekamy na wiosnę ;:3
Pozdrawiam
Grzegorz
Awatar użytkownika
barbra13
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5065
Od: 15 kwie 2015, o 20:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Cierniste początki Grześka

Post »

Też bym tak chciała - w ciepełku, pod lampami, do wiosny :;230 . Z wielkim rozmachem wziąłeś sie za kaktusy ;:333 , od razu widać, że to nie chwilowy kaprys, czy moda.
Awatar użytkownika
grzegorzo
100p
100p
Posty: 145
Od: 12 mar 2016, o 21:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Radom/Kielce

Re: Cierniste początki Grześka

Post »

barbra13 pisze:Z wielkim rozmachem wziąłeś sie za kaktusy , od razu widać, że to nie chwilowy kaprys, czy moda.
Z tym wielkim rozmachem to trochę przesada :D ale skoro te piękne rośliny podobały mi się zawsze a teraz w końcu mam możliwość, miejsce i co najważniejsze chęci to i roślin przybyło dość szybko i w sumie dzięki Wam przekonałem się do wysiewów. Na pewno to nie kaprys czy moda, przez niecały rok jak jestem z Wami moja wiedza na temat tych roślin na pewno bardzo wzrosła, inna sprawa że spędziłem setki godzin zarówno na tym forum jak i innymi żródłami na necie próbując jak najwięcej dowiedzieć się i nauczyć, jednocześnie podpierając to doświadczeniem przy własnych roślinach. Myślę że zaczyna to wszystko się zazębiać i przynosić efekty w postaci zdrowo i ładnie rosnących roślin i udanych wysiewów....

Obrazek
... takie małe wspomnienie lata... ;:3
Pozdrawiam
Grzegorz
leszek2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3034
Od: 11 kwie 2010, o 10:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Cierniste początki Grześka

Post »

Grzegorz, popieram Cię co robisz,bo tylko tak można się cieszyć ze swojego konika ;:180 a wspomnienie lata jest zawsze piękne ;:215
poz.Leszek
Kaktusy Leszka2
Awatar użytkownika
cokolwiek
500p
500p
Posty: 743
Od: 7 wrz 2016, o 12:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Cierniste początki Grześka

Post »

Grzegorz jak zwykle skromny Rośliny mówią za was obu A w nie cały rok taka kolekcja? Kaktusy Kwitnienia Własne wysiewy ;:138
Awatar użytkownika
onectica
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7899
Od: 16 sie 2012, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław/skraj zachodni

Re: Cierniste początki Grześka

Post »

grzegorzo pisze:spędziłem setki godzin zarówno na tym forum jak i innymi żródłami na necie próbując jak najwięcej dowiedzieć się i nauczyć, jednocześnie podpierając to doświadczeniem przy własnych roślinach. Myślę że zaczyna to wszystko się zazębiać i przynosić efekty w postaci zdrowo i ładnie rosnących roślin i udanych wysiewów....
No i o to chodzi! ;:215

A jakby rodzina i znajomi Cię nie rozumieli, to w ogóle się nie przejmuj - masz nas :wink:
Blues w kaktusach cz.aktualna Do części 1-2-3 trafisz tędy,
Zielona bonanza - różne zielone.
Awatar użytkownika
grzegorzo
100p
100p
Posty: 145
Od: 12 mar 2016, o 21:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Radom/Kielce

Re: Cierniste początki Grześka

Post »

Chyba już najwyższy czas pomału odświeżyć mój wątek, przecież to już wiosna..... ;:3
Zacznę może od podziękowań Lucynce za słowa wsparcia
onectica pisze:A jakby rodzina i znajomi Cię nie rozumieli, to w ogóle się nie przejmuj - masz nas
Ale muszę przyznać że nie jest żle, ba nawet jest dobrze, najbliżsi podchodzą do mojego szaleństwa z całkowitym zrozumieniem :D
Na moim wątku jesienią jesienią poruszany był temat sensowności póżnojesiennych zakupów roślin a przybyło mi wówczas w sumie ponad 100 roślin. Muszę powiedzieć że zimę generalnie zniosły bardzo dobrze, co prawda bez strat się nie obyło ( 3 małe rośliny z r. Frailea nie doczekały wiosny) ale wina leży wyłącznie po mojej stronie, to były jeszcze praktycznie siewki, zasuszyłem je :(
Wysiewy pod lampami zdały egzamin, większość roślin kiełkowała i rosła bardzo dobrze, jedynie aylosterki, medio, sulki czy echinocereusy nieco się wyciągnęły ale liczę na to że po sezonie spędzonym już pod prawdziwym światłem słonecznym ich kształt wróci do normy... zdarzało mi się już kupić mocno wyciągnięte rośliny ( medio ) a po roku spędzonym na słonku śladu po tym już nie było. Tak jak wspominałem we wcześniejszych postach rośliny w tym sezonie idą do foliaka, pierwsza partia od kilku dni już w nim zagościła :D
Aż się zastanawiam czy tytuł mego wątku gdy zakładałem go rok temu jest adekwatny do obecnego stanu rzeczy? Może powinienem go zmienić na "początki szaleństwa Grześka"? ;:306
Trochę pąków na roślinach już się pojawiło, jak tylko będą kwiaty podzielę się widokami a dziś fotka mego foliaka
Obrazek
Pozdrawiam
Grzegorz
Awatar użytkownika
hen_s
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20134
Od: 16 paź 2010, o 15:24
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Cierniste początki Grześka

Post »

Foliak doskonały. Bardzo, bardzo obiecująco u Ciebie. ;:333
Awatar użytkownika
Akwelan_2009
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7587
Od: 10 sty 2009, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Radom

Re: Cierniste początki Grześka

Post »

;:oj taki ;:215 foliaczek, to moje marzenie dla moich Adenium, niestety nie do spełnienia :(.
Pamiętaj o bliskich, jeśli chcesz by oni pamiętali o tobie !!!
Mieczysław
Sukulenty, ale nie kaktusy cz. I. cz. II. cz. III. cz. IV. cz.V
Awatar użytkownika
Aileen
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1540
Od: 20 cze 2015, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Cierniste początki Grześka

Post »

Super foliak, duuuży :D sieweczki będą miały super warunki do wzrostu ;:333
grzegorzo pisze:Na moim wątku jesienią jesienią poruszany był temat sensowności póżnojesiennych zakupów roślin a przybyło mi wówczas w sumie ponad 100 roślin
To spore zakupy jesienią poczyniłeś, ciekawe co tam Ci przybyło ;:142
grzegorzo pisze:Trochę pąków na roślinach już się pojawiło, jak tylko będą kwiaty podzielę się widokami
Nieźle się zapowiada ;:215
Awatar użytkownika
Phacops
1000p
1000p
Posty: 1217
Od: 8 wrz 2012, o 09:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

Re: Cierniste początki Grześka

Post »

Tegoroczny sezon mocno przyspieszony
Moja Galeria
Letnia wyprzedaż Sprzedam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje kaktusy i inne sukulenty !”