Zofijkowe kaktusy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Delete
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2082
Od: 16 maja 2009, o 09:24
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zofijkowe kaktusy

Post »

3,50?! :shock: U mnie małe za 5. Średnicy ok.7cm za 10zł. Większe, kępy kaktusów i Pleispilos nelli za 16zł. Za 3,50 to bym co najmniej 10 wziął. :lol:
Pozdrawiam, Bartek.
Kaktusy... / Doniczkowce
Awatar użytkownika
Artur89
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5125
Od: 8 lis 2009, o 11:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zofijkowe kaktusy

Post »

Na All są podobnie niskie cenny roślin chyba, że trafisz na jakiś rarytas to już musisz wybulić więcej. Rośliny sa oznaczone i ze sprawdzonego źródła :)
Kaktusy: cz.1, cz.2, cz.3, cz.4
Dział Ofert
Pozdrawiam, Artur
Awatar użytkownika
Zofijka
500p
500p
Posty: 583
Od: 3 wrz 2009, o 19:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Zofijkowe kaktusy

Post »

Artur89 pisze:Na All są podobnie niskie cenny roślin chyba, że trafisz na jakiś rarytas to już musisz wybulić więcej. Rośliny sa oznaczone i ze sprawdzonego źródła :)
tak, to prawda, i ja czasem robię zakupy na All, ale powoli mam dosyć niespodzianek w postaci wełnowców, które nie są widoczne na pierwszy rzut oka, a ujawniają się w najmniej fajnym momencie :evil: dlatego zanim kupie jakąkolwiek roślinę, wolę sama rzucić na nią okiem i co najwyżej mieć żal do siebie, że nie zauważyłam defektu...
kochajmy zielone :)

pozdrawiam serdecznie Kasia
Awatar użytkownika
Artur89
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5125
Od: 8 lis 2009, o 11:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zofijkowe kaktusy

Post »

A to zależy u kogo zamawiasz rośliny. Ja u agwładka i na dwa zamówienia do żadnego nie mam zastrzeżeń.
Kaktusy: cz.1, cz.2, cz.3, cz.4
Dział Ofert
Pozdrawiam, Artur
Awatar użytkownika
nolina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6664
Od: 20 mar 2010, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Toruń

Re: Zofijkowe kaktusy

Post »

To prawda ja też zamawiałam tam gdzie Artur i bez niespodzianek.
Awatar użytkownika
Zofijka
500p
500p
Posty: 583
Od: 3 wrz 2009, o 19:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Zofijkowe kaktusy

Post »

i ja zamawiam u tego samego sprzedawcy :) jest godny polecenia. I oprócz niego jeszcze u 2 innych sprawdzonych :) ale zdarzyło mi się zamówić u innych dostać i pakiet wełnowców, ale nie będę tu publicznie robić antyreklamy :wink:
kochajmy zielone :)

pozdrawiam serdecznie Kasia
Awatar użytkownika
zulek84
100p
100p
Posty: 153
Od: 26 mar 2010, o 21:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: W-wa

Re: Zofijkowe kaktusy

Post »

Pozwoliłam sobie przejrzeć cały wątek i kolekcja imponująca, żeby chociaż mieć 1/4 takich piękności :roll: Kolekcja Astrophytum cudo :)
Pozdrawiam serdecznie, Iza
Moja mini-kolekcja kaktusów
Awatar użytkownika
Artur89
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5125
Od: 8 lis 2009, o 11:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zofijkowe kaktusy

Post »

Kilka razy już widziałem wełnowce na zdjęciach oferowanych kaktusów na All. To się nazywa paranoja lub wybitna szczerość sprzedającego :wink:, a potem się dziwisz, że zaciągniesz takiego delikwenta (kaktusa) to kolekcji i w niedalekiej przyszłości masz plage tego białego badziewia :? Lepiej trzymać się sprawdzonych źródeł. Ja jak na razie mam 2 takie :lol:
Kaktusy: cz.1, cz.2, cz.3, cz.4
Dział Ofert
Pozdrawiam, Artur
Awatar użytkownika
Zofijka
500p
500p
Posty: 583
Od: 3 wrz 2009, o 19:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Zofijkowe kaktusy

Post »

Artur89 pisze:Kilka razy już widziałem wełnowce na zdjęciach oferowanych kaktusów na All. To się nazywa paranoja lub wybitna szczerość sprzedającego :wink:, a potem się dziwisz, że zaciągniesz takiego delikwenta (kaktusa) to kolekcji i w niedalekiej przyszłości masz plage tego białego badziewia :? Lepiej trzymać się sprawdzonych źródeł. Ja jak na razie mam 2 takie :lol:
ech, dokładnie i tak bywa :( mnie niestety trafiły się wełnowce korzeniowe, także to dopiero była ''niespodzianka'' :evil:
a właśnie, mam pytanko. widziałam, że do swojej kolekcji dołączyłeś Chamaelobivia x cv Rita. Chciałam tak z ciekawości spytać jakiej wielkości jest Twoja roślina? bo nawet jestem zainteresowana kupnem jednak na All wydają się takie maluteńkie :)
kochajmy zielone :)

pozdrawiam serdecznie Kasia
Awatar użytkownika
Artur89
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5125
Od: 8 lis 2009, o 11:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zofijkowe kaktusy

Post »

Roślinka ma z 3-4cm wysokości :wink:
Kaktusy: cz.1, cz.2, cz.3, cz.4
Dział Ofert
Pozdrawiam, Artur
Awatar użytkownika
banditoo
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3054
Od: 23 lis 2008, o 01:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zofijkowe kaktusy

Post »

ja przez te all i beya to z torbami pójdę , nie mówiąc już o miejscu na kaktusy w domu , ale szczerze mówiąc to wolę zakupy przez neta niż w marketach, można ciekawe rośliny dostać. Wliczam w to że można dostać czasami gratisa, chociaż nigdy nie dostałem. Najwiecej zamawiam od Maryśki i zawsze jest ok.
Awatar użytkownika
Zofijka
500p
500p
Posty: 583
Od: 3 wrz 2009, o 19:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Zofijkowe kaktusy

Post »

Artur89 pisze:Roślinka ma z 3-4cm wysokości :wink:
o to całkiem inaczej niż mi się wydawało po tych zdjęciach :) w takim razie pewnie się skuszę :roll:
banditoo pisze:ja przez te all i beya to z torbami pójdę , nie mówiąc już o miejscu na kaktusy w domu , ale szczerze mówiąc to wolę zakupy przez neta niż w marketach, można ciekawe rośliny dostać. Wliczam w to że można dostać czasami gratisa, chociaż nigdy nie dostałem. Najwiecej zamawiam od Maryśki i zawsze jest ok.
skąd ja to znam :D czasem jak się te wszystkie wydatki na kaktusy policzy to ładna sumka wychodzi :roll: no ale cóż, żyje się tylko raz :D
i to prawda Marysia ma całkiem ciekawe okazy i dwa razy też sprezentowałam sobie u niej kaktusy. Mile zaskoczyły mnie rozmiary roślin, całkiem pokaźne ;:108
kochajmy zielone :)

pozdrawiam serdecznie Kasia
Awatar użytkownika
phoebs
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1956
Od: 20 wrz 2008, o 01:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Radawiec k. Lublina

Re: Zofijkowe kaktusy

Post »

Zofijka pisze:Śmierdziuszki to takie moje oczko w głowie :) przynajmniej one kwitną u mnie bez problemu :wink: czekam aż w końcu przestaną, żeby je trochę przerzedzić, bo rozrosły się niemiłosiernie w tych doniczkach :roll:

a oto zdjęcia Stapelianthusa, pierwszy raz zaszczycił mnie kwiatkiem :tan

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

a tu czerwone kwiaty Aylostery

Obrazek
Obrazek
Obrazek

i na koniec małe nowości po długim okresie odmawiania sobie zakupów ;:108

Obrazek

także to tyle u mnie jak na razie :) może i ja pokuszę się o zrobienie listy swoich kaktusów, ale pewnie będzie to lista ''zdjęciowa'', ponieważ jak już mówiłam nie znam dokładnych nazw niektórych z moich podopiecznych :wink:

;:138 ;:138 ;:138
najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same...
Moja kolekcja kaktusów
pozdrawiam Ania
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje kaktusy i inne sukulenty !”