Storczyki madelain

ODPOWIEDZ
madelain
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 30
Od: 26 lut 2016, o 08:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Storczyki madelain

Post »

Obrazek ten oto puszczający pędziki Phalaenopsis to białasek z fioletową warżką :))) dotychczas dzielnie przedłużał dwa pędy, a teraz zaszczycił mnie dwoma nowymi :))) kupiony był pamiętam w TESCO.

Obrazek ten oto łaciaty stwór to basal keiki od mojej przyszłej teściowej hehe :heja pięknie się przyjęło u mnie bo przedłuża pędy i rozwija pączki

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek a tego biedaka kupiłam obumarłego w netto za jakieś kilka złotych, był przesuszony ale zreanimowałam go stale mocząc korzenie i odwdzięczył się odbiciem z oczka ;:215
madelain
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 30
Od: 26 lut 2016, o 08:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: storczyki madelain

Post »

Hej hej, witam w moim wątku ! :wit :wit ;:4

Od dawna śledzę Wasze imponujące kolekcje, i w końcu postanowiłam podzielić się moimi storczami :)))) To chyba jeszcze nie wszystkie z nich, z czasem wrzucę kolejne fotki, jak storcze trochę się rozwiną :)))

;:196
MirkaS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1484
Od: 25 mar 2009, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: 30 km od Kołobrzegu

Re: Storczyki madelain

Post »

Zgodnie z obietnicą przychodzę się przywitać :wit
Będę zaglądała bo jak znam życie kolekcja będzie się rozrastała. Czekam na kolejne zdjęcia.
Pozdrawiam Mirka
Moje wątki
Beata1990
50p
50p
Posty: 93
Od: 21 lis 2016, o 21:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Storczyki madelain

Post »

Korzystając z dnia wolnego przychodzę do Ciebie w odwiedziny :wit Ten łaciaty jest uroczy. Kiedyś, wiele lat temu takiego miałam, ale podczas przeprowadzki wylądował u mojej mamy i zginął śmiercią tragiczną traktowany jak paprotka ;:224
madelain
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 30
Od: 26 lut 2016, o 08:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Storczyki madelain

Post »

Beata1990 pisze:Korzystając z dnia wolnego przychodzę do Ciebie w odwiedziny :wit Ten łaciaty jest uroczy. Kiedyś, wiele lat temu takiego miałam, ale podczas przeprowadzki wylądował u mojej mamy i zginął śmiercią tragiczną traktowany jak paprotka ;:224
Hej miło mi Ciebie gościć w moim dopiero rozkręcającym się wątku !!! :wit ;:167

Ehhhh głupia ja.... tego łaciatka uśmierciłam kilka dni temu ja .... mianowicie chciałam podpiąć łodyżkę i złamałam całą ze wszystkimi kwiatami :cry: ;:145 jestem załamana bo tak pięknie mnie ten basal keiki obdarzył kwieciem, a ja ... ehh żal serce ściska :(
Beata1990
50p
50p
Posty: 93
Od: 21 lis 2016, o 21:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Storczyki madelain

Post »

Nie martw sie, jeszcze zakwitnie nie raz z całą pewnością ;) Mi tez się kiedyś zdarzyło złamać pęd :wink:
MirkaS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1484
Od: 25 mar 2009, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: 30 km od Kołobrzegu

Re: Storczyki madelain

Post »

Chyba każdy z nas miał taki przypadek , że złamał pęd.
Odrośnie :D
Pozdrawiam Mirka
Moje wątki
Awatar użytkownika
aknit13
50p
50p
Posty: 87
Od: 3 gru 2016, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Storczyki madelain

Post »

Ładne te Twoje storczyki. Co do pędu nie martw się wypuści za jakiś czas nowy o ile już czegoś nie wytworzył :)
Mój storczykowy nałóg: http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 14&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje storczyki !”