Storczykowy festiwal kwiatów -Lady H

Lady H
500p
500p
Posty: 953
Od: 7 sie 2014, o 18:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Storczykowy festiwal kwiatów -Lady H

Post »

Z ręką niestety nie jest dobrze :( Powiem więcej...2 tygodnie temu miałam kolejną operację lewej ręki i czeka mnie jeszcze prawej a potem kręgosłupa szyjnego ;:145
Jakby jeszcze było mało od tygodnia mam obustronne zapalenie płuc.Dopiero dzisiaj poczułam się ciut lepiej...Wyniosłam kaktusy z zimowiska i przy okazji coś tam pstryknęłam storczuniom.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Miałam zamiar przesadzić Dendrobium phalaenopsis a tu proszę....Niespodzianka ;:1

Obrazek

Liczę że szybko poczuję się lepiej i pstryknę trochę fotek korzystając ze słonecznej pogody
Awatar użytkownika
NIKA 2011
500p
500p
Posty: 634
Od: 6 cze 2014, o 10:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ełk

Re: Storczykowy festiwal kwiatów -Lady H

Post »

Halinko cudeńka, ;:167 zdrowiej nam szybko ;:196
Szkoda że parapety nie są z gumy
Pozdrawiam Iza
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=61&t=78078
natka_211
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2053
Od: 18 lip 2014, o 19:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ol

Re: Storczykowy festiwal kwiatów -Lady H

Post »

Halinko u Ciebie jak zawsze pięknie! Cudowne kwitnienia. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia ;:196
Awatar użytkownika
maryjan13
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3619
Od: 27 cze 2010, o 22:57
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Storczykowy festiwal kwiatów -Lady H

Post »

Na początku Halino życzę szybkiego powrotu do zdrowia i by wszystkie operacje zakończyły się pomyślnie.
Kwiaty storczyków masz bardzo ładne,a Dendrobium miłą niespodziankę Ci sprawiło.
Marian - pozdrawiam i zapraszam.
Kwiaty kaktusów cz.1, cz.2, cz.3
Kilka roślin
Awatar użytkownika
Iwona 0103
500p
500p
Posty: 979
Od: 9 sie 2014, o 16:12
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Pruszków

Re: Storczykowy festiwal kwiatów -Lady H

Post »

Ojej Halinko strasznie Ci współczuję :( . Głowa do góry musi się w końcu szczęście uśmiechnąć. Zdróweczka Ci życzę i udanych operacji ;:196 .

Choć Masz rączki chore to jednak bardzo zdolne, storczysie Ci pięknie kwitną ;:63 Magical ;:167
Awatar użytkownika
sylcia199
500p
500p
Posty: 762
Od: 25 paź 2012, o 11:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Storczykowy festiwal kwiatów -Lady H

Post »

Halinko życzę Ci zdrówka :) I żeby wszystko się dobrze skończyło ;:196
Kwiatuszki masz śliczne :wink: Brawa dla Dendrobium ;:138
Marzena
100p
100p
Posty: 119
Od: 4 lut 2012, o 20:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Storczykowy festiwal kwiatów -Lady H

Post »

Życzę Ci wytrwałości w chorowaniu i szybkiego powrotu do zdrowia! Mi , kiedy byłam chora, bardzo pomogły moje storczyki. Opiekowanie się nimi i ich pielęgnacja uspokajały mnie i wyciszały, wiem, ze Tobie też to pomoże.
To cudownie, że Bremen będzie miał keiki. Marzę o nim od dawna, jeszcze zanim zrobił się "modny" na forum. Czy mogłabym odkupić od Ciebie keiki, kiedy podrośnie? Spełniłabyś moje storczykowe marzenie ;:167 .
natka_211
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2053
Od: 18 lip 2014, o 19:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ol

Re: Storczykowy festiwal kwiatów -Lady H

Post »

Halinko szybkiego powrotu do zdrowia życzę. Mam nadzieje, że już jest lepiej ;:168
Awatar użytkownika
Izolek
200p
200p
Posty: 329
Od: 26 lut 2014, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Storczykowy festiwal kwiatów -Lady H

Post »

Zdrowia życzę :wit
Justa12041985
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 24
Od: 19 kwie 2015, o 04:57
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Storczykowy festiwal kwiatów -Lady H

Post »

Pani Halino,
Po pierwsze ufam,że doszła Pani szczęśliwie do zdrowia :D
Po drugie, toż to świętokradztwo mięć tyle cudów w jednym miejscu...To Ja wyrzuty sobie robie o drugiego storczyka a u Pani cała plejada niczym kwitnąca oaza.Widać ma Pani dużo słońca dla swych kochanych podopiecznych.Dobre słoneczne okna i Pani oddanie a rośliny ma Pani piękne.Gratuluję i życzę dużo zdrowia.Justa
P.S.
Bardzo miło tu u Pani :-)
Lady H
500p
500p
Posty: 953
Od: 7 sie 2014, o 18:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Storczykowy festiwal kwiatów -Lady H

Post »

Dziękuję wszystkim za odwiedziny i miłe słowa ;:167 ;:180 Niestety z moimi rękami i ogólnie ze zdrowiem jest coraz gorzej a najbliższa operacja już w lipcu ;:110 Oglądam Wasze piękności ale mój wątek obrósł pajęczyną ponieważ nie mam zbyt wiele do pokazania ;:185 .Nie mam nic nowego a ostatnio kilka kolejnych storczyków musiało opuścić mój dom ;:145 Zostawiłam tylko botaniczne krzyżówki i ulubione hybrydki.Wprawdzie wszystko u mnie teraz kwitnie albo wypuszcza pędy kwiatowe ale zdjęć już nie robię no bo ileż razy można focić to samo?Ale żeby nie było całkiem pusto w tym wątku wrzucam kilka niedawno pstrykniętych fotek ...

Jeden z moich parapetów tydzień temu

Obrazek

Dendrobium phalaenopsis hybryda

Obrazek

Pięknie pachnąca Anna Green :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Oczywiście byłam tydzień temu na Wystawie Storczyków :heja .Nacieszyłam oczy pięknymi okazami i narobiłam mnóstwo fotek które udostępniłam na Facebooku ...Dokonałam też drobnego zakupu ...Kupiłam kwinącą C#1 oraz małego śpioszka Wine Delight ;:1

Obrazek

Ponieważ ze względu na chore ręce mam problem z przenoszeniem doniczek ze storczykami do namaczania zdecydowałam się przenieść 18 sztuk do hydro żeby nie musieć pozbywać się kolejnych .Czas pokaże czy była to słuszna decyzja ;:218
natka_211
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2053
Od: 18 lip 2014, o 19:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ol

Re: Storczykowy festiwal kwiatów -Lady H

Post »

Halinko przepiękne kwitnienia ;:167 co do robienia zdjęć tym samym storczykom mam trochę inne zdanie, bo z każdym dniem coś się zmienia :wink: Poza tym twoje piękności mogłabym oglądać cały czas ;:167 Nowy zakup zacny ;:333
Justa12041985
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 24
Od: 19 kwie 2015, o 04:57
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Storczykowy festiwal kwiatów -Lady H

Post »

Z całego serca życzę zdrowia!!!
Tak piękne dzieciaczki muszą mieć zdrową mamę.
Ja mam tylko północne okno do zagospodarowania i o takich kwiatach mogę tylko pomarzyć...I podziwiać u Pani...:-)
Justa
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje storczyki !”