Moja kolekcja storczyków

Zablokowany
1grazyna46
500p
500p
Posty: 568
Od: 3 kwie 2014, o 23:20
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Moja kolekcja storczyków

Post »

:wit Natka to się u Ciebie ciekawie dzieje, nowości kwitnące urocze a pędziki niech szybko rosną i ukażą swoje pyszczki ;:167
natka_211
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2053
Od: 18 lip 2014, o 19:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ol

Re: Moja kolekcja storczyków

Post »

Dziękuję moi drodzy za odwiedzinki ;:196

Marzena 77 cieszę się, że z twoją Katleją już lepiej, czekam na zdjęcia kwitnącej katlejki :wink:
Grażynko mam taką nadzieje, bo czekam niecierpliwie na kwitnienia, pędy sobie powoli rosną ;:224 przez tą niecierpliwość nowe zakupy się pojawiają ;:306 a i pogoda dobija..ciemno, szaro buro a dzień krótki ;:222

-- 7 gru 2014, o 15:35 --

czekam na ;:3
1grazyna46
500p
500p
Posty: 568
Od: 3 kwie 2014, o 23:20
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Moja kolekcja storczyków

Post »

:wit Natko! masz rację, ta pogoda dobija nas ale też nasze kochane pupilki, żeby chociaż u Ciebie szczęśliwie pączki się rozwijały, bo u mnie w tym roku mało rośnie pędzików a te przedłużające się zasuszają więc chętnie pooglądam u koleżanek forumkowych bo uwielbiam oglądać storczyki, oczywiście może coś ciekawego będzię w sklepach to na pocieszenie zakupię ale w moim rejonie bardzo słaby wybór, także trzymam kciuki ( sorki, że się tak rozpisałam) ;:196
Awatar użytkownika
Iwona 0103
500p
500p
Posty: 979
Od: 9 sie 2014, o 16:12
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Pruszków

Re: Moja kolekcja storczyków

Post »

Bardzo mi się podobają takie mini szklarenki a zwłaszcza zapełnione :wink: . Śliczne są te sadzoneczki. Widzę, że i u Ciebie storczyki ruszyły kopyta ;:108 . Odnośnie cymbidium nigdy nie miałam bo się nasłuchałam, że jest trudne w obsłudze i nie ryzykowałam ;:131 .
Awatar użytkownika
Krychna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2044
Od: 23 mar 2010, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska Beskid Wyspowy

Re: Moja kolekcja storczyków

Post »

:wit
Gratuluję pędzików ;:138 śliczne Symbidium, czy ono długo utrzymuje kwiaty?
Moje pędy jak na razie bardzo powolutku rosną, niestety słoneczko rzadko gości na niebie :?

Pozdrawiam i życzę ;:3
asiaowcz
50p
50p
Posty: 93
Od: 16 paź 2014, o 10:42
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moja kolekcja storczyków

Post »

Dzieje sie ;:215 będzie co oglądac ;:138
Co do cyprysa to jakiś tydzień (może trochę więcej) kupiłam do kuchni. Tylko mojemu bombki się nie trzymają... pewnie sznureczki za długie, aaaale co mi tam bombki! Lampki sobie kupiłam szklane w kształcie bombek ;:306 na baterie ;:306

Pozwolę sobie wkleić, ale tylko malutkie zdjęcie żeby miejsca dużo nie zabierać :uszy

Obrazek
Pozdrawiam, Joanna

http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=61&t=81333" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
sylcia199
500p
500p
Posty: 762
Od: 25 paź 2012, o 11:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Moja kolekcja storczyków

Post »

Śliczny cyprysik ;:333 Ja już mam choinkę ubraną :wink:
natka_211
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2053
Od: 18 lip 2014, o 19:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ol

Re: Moja kolekcja storczyków

Post »

1grazyna46 pisze::wit Natko! masz rację, ta pogoda dobija nas ale też nasze kochane pupilki, żeby chociaż u Ciebie szczęśliwie pączki się rozwijały, bo u mnie w tym roku mało rośnie pędzików a te przedłużające się zasuszają więc chętnie pooglądam u koleżanek forumkowych bo uwielbiam oglądać storczyki, oczywiście może coś ciekawego będzię w sklepach to na pocieszenie zakupię ale w moim rejonie bardzo słaby wybór, także trzymam kciuki ( sorki, że się tak rozpisałam) ;:196
Może nie będzie tak źle w tym roku z tym kwitnieniem, ja mam nadzieje :wink: a jeśli nie to sklepy stoją otworem ;:306

-- 8 gru 2014, o 16:51 --
Iwona 0103 pisze:Bardzo mi się podobają takie mini szklarenki a zwłaszcza zapełnione :wink: . Śliczne są te sadzoneczki. Widzę, że i u Ciebie storczyki ruszyły kopyta ;:108 . Odnośnie cymbidium nigdy nie miałam bo się nasłuchałam, że jest trudne w obsłudze i nie ryzykowałam ;:131 .
Ja zaczynam swoją przygodę z cymbidium, więc jeszcze zobaczymy jak to będzie. Zastanawia mnie te moje małe, bo coś się wykluwa mam cichą nadzieje na pęd ;:224

-- 8 gru 2014, o 16:53 --
Krychna pisze::wit
Gratuluję pędzików ;:138 śliczne Symbidium, czy ono długo utrzymuje kwiaty?
Moje pędy jak na razie bardzo powolutku rosną, niestety słoneczko rzadko gości na niebie :?

Pozdrawiam i życzę ;:3
Dziękuję Krysiu ;:196 Z cymbiduum dopiero zaczynam, więc zobaczymy :wink: A pędy rzeczywiście powoli rosną i juz nie mogę się doczekać kwitnień :tan

-- 8 gru 2014, o 16:54 --
asiaowcz pisze:Dzieje sie będzie co oglądac
Co do cyprysa to jakiś tydzień (może trochę więcej) kupiłam do kuchni. Tylko mojemu bombki się nie trzymają... pewnie sznureczki za długie, aaaale co mi tam bombki! Lampki sobie kupiłam szklane w kształcie bombek na baterie

Pozwolę sobie wkleić, ale tylko malutkie zdjęcie żeby miejsca dużo nie zabierać :uszy

Obrazek
piękna choineczka :wink: Moje bombeczki są malusieńkie plastikowe i zamiast sznureczków mają druciki do zamontowania, a co do tych świecących lampek to bardzo dobry pomysł ;:215

-- 8 gru 2014, o 16:55 --
sylcia199 pisze:Śliczny cyprysik Ja już mam choinkę ubraną :wink:
Dziękuję Sylwio za odwiedzinki ;:196 cieszę się, że podoba Ci się mój cyprysik
Awatar użytkownika
NIKA 2011
500p
500p
Posty: 634
Od: 6 cze 2014, o 10:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ełk

Re: Moja kolekcja storczyków

Post »

Dzieje się u ciebie. Ślicznie ;:167 ;:167 ;:167
Szkoda że parapety nie są z gumy
Pozdrawiam Iza
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=61&t=78078
natka_211
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2053
Od: 18 lip 2014, o 19:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ol

Re: Moja kolekcja storczyków

Post »

Dzięki Nika za odwiedzinki ;:196 miło, że do mnie zajrzałaś :wink:
Awatar użytkownika
katkaaa
500p
500p
Posty: 635
Od: 6 mar 2013, o 19:26
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Moja kolekcja storczyków

Post »

Agnieszko witaj - fajnie, że udało Ci się dodać zdjęcia, powinnaś jednak założyć swój własny wątek
pozdrawiam, Kasia
Moje cuda ;-)
natka_211
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2053
Od: 18 lip 2014, o 19:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ol

Re: Moja kolekcja storczyków

Post »

ogrodmojaoaza witaj serdecznie :wit nie ma za co przepraszać :wink: Cieszę się, że do mnie zajrzałaś rozgość się śmiało i wpadaj częściej :wink:
Awatar użytkownika
Jagodaaa
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 33
Od: 6 gru 2014, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Moja kolekcja storczyków

Post »

Przepiękne ! Chciałam założyć swoj wątek z Moimi storczykami , ale zostałam zawstydzona ;:oj Twoja kolekcja wcale nie jest skromna ;:196 Będę tu zaglądać , pozdrawiam serdecznie :tan
Zablokowany

Wróć do „Moje storczyki !”