Skrzacik3 i jego storczyki

Skrzacik3
100p
100p
Posty: 154
Od: 7 mar 2014, o 15:51
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Skrzacik3 i jego storczyki

Post »

Ewo, dziękuję również że do mnie zajrzałaś. Witaj :wit
Oleandry też lubię! Różowy pojedynczy dość mocno potraktowany przez burzę... ale kwitnie :wink: Biały nadal kwitnie, a resztą - różowe pełne, różowe... wkrótce będę się zachwycać.

Ja też nie miałam ręki do storczyków. Ciągle uczę się! A to przelany, spieczony przez słońce, zrzucony przez kota... Każdemu na początku zdarzają się wpadki, zapewne doświadczonym osobom też coś się zdarzy, jak np złamany pęd.
Czytam wypowiedzi innych osób - wtedy z moją skromną liczbą storczyków zawstydzam się... Ale nie ma co. Pięknie kwitną i należy je pokazywać i chwalić. Mimo, iż ja mam ich tyle że zmieszczą się na jednym parapecie :wink:

Poza tym wszystkie otrzymałam, aby się nim zająć. Chyba żaden tak naprawdę nie jest mój? No może oprócz tego, którego broniłam przed wyrzuceniem :;230 Ale czyje są kwiaty, rośliny o które się dba i podlewa? Które nie są dane na przechowywanie, ale na dbanie? :D


Biały przekwitł ;:145 ostatnie zwinięte 3 kwiatki na nim są. Jedna łodyga cała uschnięta. Tygrysek za to się trzyma na jednej łodydze :tan (Ukochany ;:167 ) Oraz powyższy fioletowy - Wszystkie stoją obok siebie.
Pozdrawiam serdecznie
Skrzacik3 - storczyki
Fraszka_1
1000p
1000p
Posty: 3948
Od: 16 cze 2013, o 15:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Skrzacik3 i jego storczyki

Post »

Piękny ;:167
A storczyki kupujesz na wyprzedażach czy po cenach regularnych? Ja osobiście polecam wyprzedaże :wink:
Skrzacik3
100p
100p
Posty: 154
Od: 7 mar 2014, o 15:51
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Skrzacik3 i jego storczyki

Post »

Dziękuje Ci Fraszka. ;:168
Biały zakupiłam po normalnej cenie - taki był tylko jeden i zależało mi na nim. Cena tylko 30zł - prezent dla domu.
Wszystkie, oprócz białego były otrzymane od innych prezencie.
Może dlatego mam tylko taką małą ilość? Osobiście też wole wyprzedaże. :wink:
Pozdrawiam serdecznie
Skrzacik3 - storczyki
natka_211
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2053
Od: 18 lip 2014, o 19:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ol

Re: Skrzacik3 i jego storczyki

Post »

Piękne kwiaty, zapowiada się dobry początek niezłej kolekcji storczykowej. Pozdrawiam serdecznie :wit
Awatar użytkownika
NIKA 2011
500p
500p
Posty: 634
Od: 6 cze 2014, o 10:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ełk

Re: Skrzacik3 i jego storczyki

Post »

Witaj.
Pięknie się zapowiada. ;:138
Szkoda że parapety nie są z gumy
Pozdrawiam Iza
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=61&t=78078
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje storczyki !”